Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UWAGA na 79 1240 2614 1111 xxxx 6617 9710


Recommended Posts

Witam. Mnie tez nacial. Podawal dane O.M., zam. Ropczyce. Nick: Czaja29. Zaplacilem za latarke 120zl, w dn. 13.07. i do tej pory zero kontaktu. Tez zamierzam zglosic na Policje. Pzdr. Adam

 

 

Nie podajemy danych osobowych na portalu. Idź na policję i nie czekaj na nic. /Szmeru

Link to post
Share on other sites

Ode mnie taka dobra rada. Najpierw towar, potem kasa. Wtedy nikt nie zrobi w bambuko. A tak na poważnie, życzę powodzenia w ściganiu tego oszusta, zwłaszcza, że te sprawy lubią się ciągnąć, ale są do wygrania, więc nie darować. Dlatego ja od prywatnej osoby nigdy nie kupuję za przedpłatą. W końcu to sprzedający chce zarobić, więc niech wyśle za pobraniem. Kurier mi bez kasy towaru nie wyda, więc gościa nie oszukam, a wolę parę zł więcej za przesyłkę zapłacić i mieć pewność, że nie będę musiał potem po sądach łazić za kasą, którą mi ukradziono.

Edited by Guest
Link to post
Share on other sites

Ode mnie taka dobra rada. Najpierw towar, potem kasa. Wtedy nikt nie zrobi w bambuko. A tak na poważnie, życzę powodzenia w ściganiu tego oszusta, zwłaszcza, że te sprawy lubią się ciągnąć, ale są do wygrania, więc nie darować. Dlatego ja od prywatnej osoby nigdy nie kupuję za przedpłatą. W końcu to sprzedający chce zarobić, więc niech wyśle za pobraniem. Kurier mi bez kasy towaru nie wyda, więc gościa nie oszukam, a wolę parę zł więcej za przesyłkę zapłacić i mieć pewność, że nie będę musiał potem po sądach łazić za kasą, którą mi ukradziono.

Widzisz Hagen, ja nie wysyłam już pobrań jak nie dostanę zaliczki. Za dużo mi pobrań wróciło bo klient się spłukał w trakcie lub rozmyślił ...

Link to post
Share on other sites

Rozumiem Dantes. W sumie jak sprzedający chce też się zabezpieczyć przed taką ewentualnością, to może jak najbardziej żądać zaliczki, np w wysokości ewentualnych kosztów przesyłki i zwrotu do nadawcy.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Prosiłbym o kontakt osoby oszukane przez użytkownika posługującego się powyższym numerem konta. Dzisiaj dzwonili do mnie policjanci, że jeśli jest więcej oszukanych osób to proszą o informacje. Po więcej szczegółów zapraszam na PW.

 

Sam zostałem oszukany i swoją sprawę zgłosiłem tydzień temu.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

79 1240 2614 1111 0010 **** 9710

 

Witam widać nie tylko ja zostałem oszukany, gosciu wystwił skorupę rk-10 zgodził sie na 200 zł przelałem kase i kontaktu nie ma.

 

Spróbuje cofnąć przelew, poczekam jeszcze parę dni zobaczę jak to się potoczy.

 

Nie bez powodu numer rachunku jest wykropkowany /Szmeru

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

https://www.olx.pl/o...ytkownik/4ZVa2/

 

Coś mi mówi że to ten sam numer konta :icon_lol:

 

Gościu już mnie zna, więc czy ktoś sprawdzi i potwierdzi numer konta?

 

Sprawdzony, dostałem takie dane:

42 1140 2004 0000 **** 7704 3100

Łukas M*****

Jedyne co mnie zastanawia, to, że plik w którym dostałem dane, miał nazwę dane_2.txt, co może sugerować, że ma zestaw kont do wałków.

 

EDIT: numer sprzed edycji NIE BYŁ PRAWIDŁOWY.

Edited by pan kozaq
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

U mnie się ruszyło, co konkretnie napisze zainteresowanym na pw. Piszę do mnie kilka użytkowników z forum, pytają o info. Domyślam się że w śród nich jest ten który nas oszukał i podszywa się pod jednego z pokrzywdzonych.

 

Podaj mi nicki w privie - prześwietlę temat.

Link to post
Share on other sites

Wiadomo czy facet o numerze konta: 42 1140 2004 0000 **** 7704 3100

Podający się za Łukasza M*****

To ten sam podejrzany? Zostałem przez niego oszukany z dwa miesiące temu, sprawa juz dawno na policji, mam też na FB kontakt z innym oszukanym, niektórzy może kojarzą sprawę- pisałem z dwa posty na największych stronach ASG na FB o nim i o tym jak mnie oszukał. Jakby ktoś mógł określić czy to ten sam facet to moglibyśmy na policji połączyć te dwie sprawy

 

Jedyne co od niego zapamiętałem to bardzo dziwny, cichy głos, prawdopodobnie małolat

 

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 4 months later...

Rozprawa odbedzie sie 4 marca 2019 o godzinie 10:45 w sali nr 25. Sad rejonowy w rzeszowie przy gen. J. Kustronia 4.

Ja sie nie stawie bo mam za daleko, pozatym szkoda tracic czas by sluchac o zawiasach.

Ps. Sprawe prowadzi sad karny - zawiasy i placz, sad zarzadzi, ze o zwrot pieniedzy mozna sie ubiegac wytaczajac pozew cywilny.

Pozdrawiamy Aleksandrze M. :)

Ps 2. Trzy razy sie zastanawialem czy nie naruszam wrazliwych danych biednego zlodzieja, piszac ten post. Mam nadzieje, ze nie.

benis, pupa i kamieni kupa - brawo sad RP.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...