Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pęknięty szkielet v2 Retro Arms CNC


Recommended Posts

Wióry są od dremela którym to delikatnie potraktowałem w akcie desperacji bo nie wierzyłem własnym oczom, myślałem że to jakaś nadlewka, rysa, ufo, albo coś, no bo przecież NIE PĘKNIĘCIE. Jak to dostrzegłem wyglądałem mniej więcej tak

 

1465863066_moxoql_fb_plus.jpg

 

Zaszczyt dokonania niemożliwego i uszkodzenia tego gb nie przypadł mi, a poprzedniemu właścicielowi. Musiałem już to w takim stanie kupić, bo gb leżał w pudle i oczekiwał na moje natchnienie żeby to wszystko poskładać do kupy. A natchnienie odeszło z prędkością odpływającej wody w klozecie jak to zobaczyłem, a razem z tą wodą popłynęły moje marzenia o szybkim poskładaniu morderczego kulko-miotacza.

 

Ale dzięki mojemu doświadczeniu w obcowaniu z airsoftowym barachłem powiem wam jak to zostało zepsute:

legenda airsoftu BORE UP DEEP FIRE - tak, to on był tu zamontowany, wiedziałem w chwili zakupu ale myślę sobie paanie przecież to alu cnc niezniszczalne, na bank nic się przez to nie stało. Kompresji w gb nie było oraz ten śmieszny zderzak w głowicy cylindra był cały pokruszony.

Edited by falloutpl
Link to post
Share on other sites

:D Kupiłeś niezniszczalny gb i go zniszczyłeś... oddawaj do producenta.

 

Znacznie taniej im będzie wymienić gearbox niż byś napisał na kilku forach, że GB za takie pieniądze pęka. Więc ja bym pisał do retro. Pewnie uznają, że musiał mieć wadę, bo jeśli nie to strzelą marketingową wtopę jeśli powiedzą, że "sorry, nasz gb też czasem pęka".

Link to post
Share on other sites

Dzięki za rady, póki co powojuję z retroarmsem i puściłem reklamację z fotosami. Zobaczymy co powiedzą, najwyżej będę wojował alumweldem. Moja dusza cierpi w każdej chwili kiedy na to patrze, przez ten gearbox zacząłem pić :D

Edited by falloutpl
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Dzięki wszystkim za rady, sprawa skończyła się tak że w dniu dzisiejszym otrzymałem nowiutki, pachnący gb, prosto z fabryki Retro Arms.

Po wypełnieniu formularza reklamacyjnego na ich stronce, dostałem bardzo szybko maila z kilkoma pytaniami co do przebiegu, używanej sprężyny i takich tam detali. W pewnym punkcie korespondencja ucichła, napisałem im maila z prośbą o ich stanowisko w sprawie tego uszkodzenia. W odpowiedzi otrzymałem info abym odesłał im gb w celu oceny. No dobra, zaryzykowałem bo wysyłka tania nie była. GB dojechał do nich w ubiegłą środę, tego dnia otrzymałem informację że wymienią mi go na nowy no i tak to dzisiaj do mnie dojechał.

Tak czy siak, pjona dla retroarmsa!

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...