Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomóżcie nowicjuszowi


Recommended Posts

Hej, pożyczyłem od kolegi AK i nie wiem gdzie podłączyć ładowarkę. Jestem totalnie niedoświadczony w tym temacie, głupio mi go pytać o takie banały, ale nie chcę też zepsuć mu repliki bo sam ją niedawno kupił i z tego co mi wiadomo tania nie była. Czy ten kabelek na zdjęciu to jest to czego szukam? Proszę o poważne odpowiedzi, z góry dzięki.

 

3b21303ac6b953e9459e53414bf31f80.jpg

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Ten kabel służy do podłączenia AKUMULATORA do repliki. Ładujesz akumulator nie replikę.

 

Akumulator wygląda w przybliżeniu tak: (może różnić się wymiarami i kształtem)

pol_pl_Akumulator-LiPo-7-4V-1500mAh-20-40C-T-connect-DEANS-1152214342_1.jpg

lub tak:

pol_pl_Akumulator-LiIon-11-1V-1350mAh-2-modulowy-1152199444_2.jpg

wtyczka powinna być taka jak w górnym akumulatorze i to ją musisz podpiąć do ładowarki mikroprocesorowej służącej do ładowania odpowiedniego typu akumulatorów NiMH lub LiPo.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
głupio mi go pytać o takie banały

Leżę i nie wstaje. :teeth:

 

i to ją musisz podpiąć do ładowarki mikroprocesorowej służącej do ładowania odpowiedniego typu akumulatorów NiMH lub LiPo.

 

Raczej wtyk serwisowy musi podpiąc do ładowarki którą posiada, a T-Deans'a jedynie do repliki. Nie w tym samym czasie - tak dla jasności dodam.

Link to post
Share on other sites

Raczej wtyk serwisowy musi podpiąc do ładowarki którą posiada, a T-Deans'a jedynie do repliki. Nie w tym samym czasie - tak dla jasności dodam.

 

Chyba tylko tanie automaty ładują wyłącznie przez wtyk serwisowy. Przy ładowarkach, których używałem wymagała podpięcia obu kabli przy balansowaniu i tylko głównego bez. Inna sprawa, skąd założenie, że ma lipo? Ja sugerowałem tylko mozliwe kształty akumulatora.

Link to post
Share on other sites

Wtyk dean wskazuje na to że ktoś wymienił wtyk, nie koniecznie całe okablowanie.

 

Mam wszystkie baterie pod dean, więc jak mi wpadnie jakaś replika z innymi wtykami i nie planuje robić z nią dużo więcej to wymieniam same wtyki.

Nawet w bateriach nimh wymieniam wtyki, po co ma się bateria marnować, a nóż się przyda kedyś.

Link to post
Share on other sites
Hej, pożyczyłem od kolegi AK i nie wiem gdzie podłączyć ładowarkę. Jestem totalnie niedoświadczony w tym temacie, głupio mi go pytać o takie banały, ale nie chcę też zepsuć mu repliki bo sam ją niedawno kupił i z tego co mi wiadomo tania nie była. Czy ten kabelek na zdjęciu to jest to czego szukam? Proszę o poważne odpowiedzi, z góry dzięki.

 

3b21303ac6b953e9459e53414bf31f80.jpg

Do tej końcówki podłączasz akumulator. Musisz znależć akumulator i końcówkę od niego będzie miała formę gniazda, a nie wtyku
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...