Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sklepy z "niszowymi" replikami


Recommended Posts

Siema.

Z nietypowym pytaniem do Was się kieruję. Zobowiązałem się do uzupełnienia arsenału replik na WMASGu. Na chwilę obecną tworzę listę replik, które potem będę dodawał do arsenału. Wiadomo, że GF ma najszerszy wybór replik. Do tego planuję jeszcze przejrzeć kilka innych popularnych sklepów (Taiwan, Spec, Azteko, Zbrojownia), ale może znacie jakieś rzadko spotykane repliki czy nawet producentów, którzy są dostępni tylko w jakimś mniej popularnym sklepie? Jeśli tak to proszę o wymienienie tych producentów i sklepów, które posiadają w ofercie ich produkty.

Link to post
Share on other sites

Nie ma wielu modeli. Było to zaniedbane. Na chwilę obecną metodykę mam następującą:

odwiedzam sklep, spisuje modele (pomijam kolory więc jak jakaś replika występuje pod nazwą X1 Tan, X1 Black itp. to wpisuję tylko X1), następnie będę sprawdzał czy dany model jest na liście, a jak go nie ma to dopiszę.

Dlatego szukam sklepów z towarami rzadko spotykanymi gdzieś indziej, bo jeśli dana replika jest na GF, TG, Specshopie itd. to ją znajdę i dopiszę, ale nie mam zamiaru odwiedzać sklepów, które są jakieś malutkie (jest tego zbyt wiele), a które mają jedynie Cymy, Boyce i inne popularne repliki.

Link to post
Share on other sites

Octagon Airsoft ma sporo różnych dziwnych tworów, część to ich customy, a część to repliki o jakich nie miałem pojęcia że istnieją. Nie wiem jak to do końca u nich na stronie wygląda, ale warto ich insta sobie przejrzeć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...