Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam. Od ponad 9 miesięcy staram się kupić SWD Atoz ale nigdzie nie mogę naleźć :wink: :poddanie: , szukałem nawet w sklepach u naszych zagranicznych sąsiadów. Czy w ogóle można jeszcze dostać tę replikę czy jest ona całkowicie niedostępna na rynku??(Chodzi mi o nową, nie używaną). :???:

Link to post
Share on other sites

Nie wiem , czy to fachowe określenie - ale popularnie nazywa się to "świńskie ucho".

Ja tego szukałem do wiatrówki - i dostałem najtańsze , polskie za 15 PLN w sklepie dla myśliwych. Jak masz jakiegoś znajomego , który strzela w field target - na pewno będzie wiedział o co chodzi i poda ci 10 miejsc gdzie można to kupić.

 

Bardziej fachowo to nazywa się "ocznik" musisz to kupić pod konkretną lunetę, i pamięta, że jak założysz to stracisz możliwość regulacji ostrości i pewnie trochę pola widzenia. do kupienia w większości sklepów myśliwskich.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam pytanie do wszystkich posiadaczy SWD AtoZ'a: jak się trzyma? :P Dokładniej chodzi mi o to, że przeglądając temat o SWD A&K widzę ciągle problemy z wytrzymałością części, w tym body i zaczynam myśleć: ,,AtoZ jest o niebo mocniejszy, ale nie ma rzeczy niezniszczalnych". Dużo strzelam tarczowo (tygodniowo ok. 500 kulek) i co prawda po 0,5 roku w swoim SWD nie mam żadnych śladów zużycia, ale jednak niepokoję się czy przy takim używaniu wytrzyma mi tyle, ile bym chciał, a chciał bym dużo ;-)

 

Inaczej mówiąc... czy ktoś już ma jakieś ślady zużycia, wymieniał już coś, albo przynajmniej pocieszy mnie tym, że wszystkie części produkowane do SWD A&K pasują też do AtoZ'a?

 

 

 

I przy okazji drobniejsze pytanie :P Jak to jest z tym HU? Gumki jeszcze nie wymieniałem i nie odczuwam takiej potrzeby, ale robi się coraz zimniej i obawiam się czy kiedyś się nie okaże, że gumka stokowa zawiedzie w nieodpowiedniej chwili :-F

 

 

 

Na koniec dodam, że strzelam na m170 guardera.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

To zależy. Jeśli chodzi Ci o finanse to sobie rozpisz części i ich koszt i policz, a jeśli masz na myśli wygląd czy ,,styl" to kwestia Twojego gustu.

Ogólnie polecam AtoZ'a, ale czasem denerwuje mnie w nim ta ruska szyna boczna oraz to całe jęczenie, że jak SWD to musi być ,,koszerne".

 

W chwili obecnej AtoZ na Specu jest za 1200zł jeśli się nie mylę, a to, w połączeniu z jego bebechami, daje naprawdę prosty w składaniu i tani karabin snajperski ;-)

 

 

 

 

I tak BTW jak by ktoś mógł odpowiedzieć na mojego poprzedniego posta... będę wdzięczny :-F

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem temat i mam dylemat

 

Czy warto zbierać i kupić SWD Atoza czy lepiej A&K?

Wiadomo atoz firmówka no i tu mam pytania.

Czy SP170 daje rade bez żadnych problemów, jak jest z szczelnością, wyczytałem z nadaje się tylko do powieszenia na scianie :\

 

Mógłby ktoś realne wyniki z strzelania podać i jaką konfiguracje ma?

Link to post
Share on other sites

Przy m170 guardera bez problemów trafiam każdego na 70m - dalej nie mierzyłem, ale sądzę że da radę i do 80m.

A to że na ścianę to była opinia tylko 1 osoby i to, nie pamiętam dokładnie z jakiego powodu, ale nie koniecznie sensowna :-P

 

Przy obecnej cenie AtoZ'a jak dla mnie jest on o niebo opłacalniejszy od A&K, jak czytam co tam ludzie kombinują... no, chyba że lubisz majsterkować ;-)

Link to post
Share on other sites

Liczy się technika, nie postura. Po pewnym czasie powinieneś się przyzwyczaić i przeładowywać bez większych problemów.

Jeśli chodzi o zasięg w stocku to nie wiem, nie mierzyłem, nie mam warunków do pomiaru. Powiem tylko że był całkiem dobry, 2 strzelanki tak latałem.

Link to post
Share on other sites

Wiele osob mowi ze M24 i inne czterotakty sie latwiej przeladowuje niz SWD.

Moze ktos to potwierdzic ?

Teraz juz kompletnie nie wiem czy brac SWD czy M24 CA ?

Dexter mi juz mowil ze z APSa da sie wiecej wycisnac, ale co robic jezeli ktos robi reko na marinesa ?

 

Pozdrawiam

 

PS Ale chyba sie jednak skuze na SWD a reko pojdzie w odstawke :D

Edited by forzamilan
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

No... mamy już na rynku trochę SWD. Minął pewien czas, ludzie już się orientują co nie co, więc czas zadać pytanie: czy do atoza pasuję jakiekolwiek magazynki które są DOSTĘPNE? Oczywiście przypiłowywanie wchodzi w grę ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...