Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5A5 Well


Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To są zupełnie inne karabiny! Pytania typu "MP5 czy M4" są tak żenujące, że natychmiast powinny być kasowane (jak tylko moderator zobaczy)... Do cholery jasnej, nie widzisz że MP5 różni się od M4 czymś więcej niż mocą?! Zależy Ci tylko na tym by kogoś bardziej bolało, czy jak? POMYŚL I WYBIERZ!

Link to post
Share on other sites

wcale nie chodzi mi o moc ani o model

chodzi mi o to czy lepiej ulepszac tego wella czy kupic cos drozszego, moze ladniej wykonanego ale juz w nim nic nie grzebac

 

[ Dodano: 13 Mar 2006 18:39 ]

wcale nie chodzi mi o moc ani o model

chodzi mi o to czy lepiej ulepszac tego wella czy kupic cos drozszego, moze ladniej wykonanego ale juz w nim nic nie grzebac

moze sie wydawac ze drozszy jest lepszy, ale nie koniecznie dlatego sie pytam bo moze wykonaniem bedzie podobny a po upgrade bedzie mial porownywalna moc

 

[ Dodano: 13 Mar 2006 18:42 ]

jak kupie drozszego to wcale sie moze okazac ze niepotrzebnie zmarnowalem pieniadze bo moglem kupic wella i bylby taki sam

Link to post
Share on other sites
To są zupełnie inne karabiny! Pytania typu "MP5 czy M4" ........

 

powiadasz że mp5 to karabin , no popatrz co za ciekawostka no no :lol:

 

są tak żenujące, że natychmiast powinny być kasowane (jak tylko moderator zobaczy)... Do cholery jasnej, nie widzisz że MP5 różni się od M4 czymś więcej niż mocą?!

 

no niektóre odpowiedzi również

 

 

miko-15 - dozbieraj trochę i popatrz w komis czasami sensowni użytkownicy sprzedają repliki które co prawda mają rok lub dwa ale raz są dopracowane i wiesz co kupujesz , żadko kiedy jest to stock no i nie płacisz kupy kasy jak za nówkę .......choć zapach kartonu CA jest wspaniały ;]

Link to post
Share on other sites

Noooo... Zapach kartonu... I ja mam za ten "zapach kartonu" dawać 8 stów??? :ściana: Ale full metal to je ono pane Havranek... 8) Ale o temacie. M4 to M4 i nie można go porównywać z "empepiątką" (prawie! 2 razy dłuższa lufa i przede wszystkim to nie karabinek szturmowy tylko peem). Poza tym SRC to też fajna rzecza, ale nie ma MP5 :( , ani nawet AK :( ... WHY?!!!!

Link to post
Share on other sites

czy ten well ma ladne body z recenzji Czopera to ma porownywalne z TM

jezeli to prawda to czy ten karabin to nie jest prawdziwa okazja bo wlozyc w niego 150zl i ma sie ok 350fps do tego fadne body to juz w ogole jest wypas a koszt po upgrade ok 550zl

 

[ Dodano: 15 Mar 2006 14:19 ]

*ladne

Link to post
Share on other sites

spójrz na zdjęcia , to zobaczysz czy ładne. Faktycznie z porównania z modelem tm wychodzi że są bardzo podobne. Widziałem gdzieś zdjęcia gdzie położone obok siebie karabiny były w zasadzie trudne do rozpoznania. Ostatecznie TM wygląda troche lepiej i udało mi sie rozpoznać :) (po chwili oglądania)

Link to post
Share on other sites

Na takie pytania to ci raczej nikt nie odpowie. Poleci ten komu sie nie popsuł, a z drugiej strony ten który popsuł go bo zaczął tuningować powie że są do niczego.

Moim zdaniem jak nie masz zbyt wygórowanych wymagań względem sprzętu i jesteś w stanie biegać na stockowym karabinie z ewentualnie uszczelnionym mechanizmem to kupuj.

Z drugiej strony jeśli jesteś maniakiem tuningu i chcesz żeby twoja replika "zamiatała" to przeczytaj sobie topic od początku i spójrz ilu ludzi się z tym nacięło.

Wybór należy do ciebie.

Link to post
Share on other sites

Jak nie chcesz tuningować to bierz. Ja i kolega nie żałujemy. Gnat nie ma wad według mnie jeśli chodzi o stronę techniczną i wizualną, to nie ma sięczego doczepić (za tą cenę). Jedyne wady według mnie: brzydki magazynek, składana kolba, to że nie jest kałaszem :P.

Link to post
Share on other sites

kupilem i naprawde nie zaluje. drugi raz gdybym mial wybierac - nie zmienilbym zdania. niezłe wykonanie, osiagi przyzwoite, wysuwana kolba to po prostu miodzik - nawet mi jeden koles proponowal wymiane na stała kolbe CA do mp5...

 

a magzynek nie jest zły - efekt psuja tandetne atrapu nabojów (naboi?) które trzeba po prostu odkrecic - 30 sekund z srubokretem. A jego poręczność zaczynamy doceniać po 30 sekundach leżenia w trawie z kulkami świszczącymi nad głową - mag jest krotki i ma spora pojemnosc - za cos takiego TM każe sobie płacić 190 zł a tutaj masz to w standardzie...

Link to post
Share on other sites

Mogę powiedzieć to samo. Solidnie się go trzyma, ładnie wygląda.

 

No i metalowy gearbox. Niestety, te 250 FPS daje sie we znaki.. Jak wyskoczyłem z tym na walce polowej to totalna porażka...

W przyszłym tygodniu zapinam mu szyne guardera 100 + z 4 umocnienia gearboksa.

 

 

NIestety, nie potrafię dopasować magazynków do tego cacka... Ktoś ma jakieś na 100% sprawdzone pasujące? (firma, model, świetnie jeśli link!)

 

Pozdrawiam i dziękuje

Link to post
Share on other sites

widziałem że juz ktos podobny temat poruszył, chciałbym zwiekszyć trwałość elementów wewnetrznych i czy przy wymianie takich elementów jak: prowadnica spręzyny, metalowa listwa dosyłacza, głowica tłoka no i moze precycyjna lufa mogę liczyć na zwiększenie zasięgu, naprawde nie chcę wstawiwać mocniejszej spreżyny ani wiekszej bateri. chcę by on słuzył tak samo długo jak stocki żeby osiagał okolo 300fps, wolę przeznaczyć więcej gotówki ale ma działać dłuzej.

Link to post
Share on other sites

Prowadnica sprężyny...-prowadzi sprężynę :D - więc nic nie da

Metalowa listwa (jest taka?)-dosyła kulki- patrz wyżej

Głowica tłoka (wiercona/kierunkowa)-uszczelnia, ale w wellu jest "niekierunkowa"-zmienić!

PrecLufa-daje celność, nie zasięg (ew. te 1, 2 metry, bo szczelniejsza)-jak masz za dużo kasy-zmień.

Jednym słowem: lepiej kupić mocniejszą spręzynę (ok. 120, 130% i bedzie gut) :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...