Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5A5 Well


Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak chcesz zwiększyć osiagi i wytrzymałość to nie kupuj prec lufy tylko zainwestuj tę kase w:

 

żółta głowica tłoka CA

sprężyna 120 PDI

metalowe łożyska ślizgowe 6mm (CA są za 35zł na MG.pl)

podkładki (CA są najtańsze też na MG)

komplet smarów CA

metalowa prowadnica spreżyny CA za 45zł

 

wtedy będzie to dość wytrzymałe szybkostrzelność drastycznie nie spadnie i będzie mieć ponad 300fps ;).

Link to post
Share on other sites
na 130PDI może uciągnąć wiecej niż jednego hi capa ale zato szybkostrzelność po jakichś 100 kulkach zacznie spadać i bedzie to strzelać 10 kulek/sek ja mam 170%CA i coś takiego sie dzieje!

 

jaka masz baterie?? próbowałeś na 9.6V???

Link to post
Share on other sites

Witam

Mam problem z mp5 wella..

wstawiłem tam nową sprężynę guardera 110, Standartowa głowica tłoka CA, cylinder CA, głowice cylindra CA

 

problem polega na tym że gdy złoże całą replike do kupy to wystrzeli pare kulek i przestaje działać mimo ze bateria jest full, natomiast gdy uruchomie sam gearbox, bez body to strzela tak jak powinien,,,

sprawdzałem wszystko 20 razy i cały czas po złożeniu jest tak samo...

prosze o pomoc

 

gg: 5359016 osam_design@tlen.pl

Link to post
Share on other sites

Przejściówka nie pasuje bo PDW ma gwint wewnętrzny, a przejściówka daje zewnętrzny. Na wellu jest zaczep bagnetowy (jak na TM czy CA) tzn., że nakładasz tłumik ew. przejściówkę i przekręcasz go i ok. 1/3 obrotu aż zaskoczy. Nie wiem jak w wellu z tym zaczepem, ale go nie chwalą. Ja czekam na CYMĘ z gwintem...

PS-szukaj przejściówki do MP5 (bez PDW albo K) na MG

 

[ Dodano: 22 Mar 2006 13:52 ]

Ta przejściówka powinna pasować

www.machinegun.pl/sklep/product_info.php?cPath=39_68&products_id=172

Link to post
Share on other sites
Przejściówka nie pasuje bo PDW ma gwint wewnętrzny, a przejściówka daje zewnętrzny. Na wellu jest zaczep bagnetowy (jak na TM czy CA) tzn., że nakładasz tłumik ew. przejściówkę i przekręcasz go i ok. 1/3 obrotu aż zaskoczy. Nie wiem jak w wellu z tym zaczepem, ale go nie chwalą. Ja czekam na CYMĘ z gwintem...

PS-szukaj przejściówki do MP5 (bez PDW albo K) na MG

 

[ Dodano: 22 Mar 2006 13:52 ]

Ta przejściówka powinna pasować

www.machinegun.pl/sklep/product_info.php?cPath=39_68&products_id=172

 

 

To masz jakiegoś well`a innego ;) bo u mnie jest w well`u wint wewętrzny a nie zaczep bagnetowy! więc u mnie by taka przejściówka by podeszła!

Link to post
Share on other sites
Nie mam wella wcale tylko go trzymałem w łapkach.

Michoxx jak masz cyfraka to podeślij mi zdjęcia tego gwintu pliz.

Zobaczę jak bardzo się myle... Confused

 

 

Podam zdjęcia na forum dzisiaj ale dopiero wieczorem (u mnie wieczór znaczy noc;)) tak koło 23:00 ale bedą z komórki bo cyfrówki niemam :(

Link to post
Share on other sites

Witam

mam bardzo dziwny problem z wellem

na stockowej batce ( sprawiala juz problemy ale ją sformatowałem ) i tak: ładowałem dzis 6h podpinam do gnata nic laduje ejszcze 30minut i strzela... takz e na semi mam cos w rodzaju zaciec z braku mocy silnik robi gull i po kilku szybkich wcisnieciach spustu rusza i moge strzelic pare razy i cały cykl sie powtarza. na auto problem jest mniejszy.

Ładowarka grzeje sie zajebsicie i smierdzi plastikeim spalonym i "brzęczy"

ja nei wiem ... mzoe to przez baterie?, ale nie bo na tej samej bateri gnat kumpla hula.....

co jest?

pozdrawiam

 

edit:

wlasnei stzrelilem 5 razy i sprawia wrazenie rozładowanej...

mozliwe ze to rpzez to ze rozładowywalem ja rozładowywark.a TM'a? zaraz jak gasła dioda odpinalem... ale no trace glowe ta batka u kumpla hula gdy u mnie juz dead u mnei kumpla batka gdy ejst juz na wyczerpaniu ale u niego strzela u mnie juz nie..... co do cholery?

Link to post
Share on other sites

gwarancja ? :) ... w kazdym razie hellmans tak zamieszałeś że cieżko mi jest dowiedziec sie cos z tego opisu.

 

1. załóż inną batke , wez od kogos i sprawdz czy chodzi karabinek. Jezeli nie to masz coś spieprzone w karabinie.

Jak dla mnie to nie ma co grzebać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...