Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5A5 Well


Recommended Posts

Radze sprawdzić jeszcze jedną baterie...

 

Czy rozładowywarka nie robi problemów w innych bateriach(u kumpla)?

Tak jak pisał misza128... załóż inna batke i sprawdz czy chodzi.

Mógłbyś też spróbowac ładować swoją baterie inną ładowarką.

 

 

 

P.S. Staraj się piszać normalnie. Niektóre zdania musiałem czytać kilkakrotnie bo nie mogłem sie wyznać(jeśli można je nazwać zdaniami)

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pierwsze jestem poczatkujacy i byłem na jdenej strzelance dopiero a teraz w nd sie wybieram kolejny raz. Kupiłem mp5 wella w grudniu. Po strzelance byłem troszq załamany bo kiepsko strzelał no ale potem sie dowiedziałem ze hu zamarzł mi pewnie i w ogle nieska temp była ( - 10). Pytałem sie Czopera co zrobic zby lepiej strzelała ta mp5. Powiedział zeby wstawic 110% Guarderka i baterie qpic 9.6 to bedzie ładnie chodzic. no ale zeby wymienic to wszystko to trzeba tez qpic albo chwyt TLF albo stała kolbe bo bateria do tego co jest sie nie zmiesci ;/ . Kupiłem magazynek CA low-cap i powie ze wszystko idealnie chodzi pruje kulkami dobrze nie to co z tej grzechotki gdzie w ogle kulek prawie nie pobiera. ;] jak bede miał jakies klopoty to bede pisał po strzelance niedzielnej napisze jak sie sprawowała ;] przepraszam z aswoja polszczyzne i jeszcze raz powtarzam jestem czlowiekiem ktory zaczyna sie w to bawic i nie ba zbyt wielkiego nakladu pod postacia kaski. a jeszcze jedno jezeli chodzi o osiagi to wali spokojnie na 30 m na 0.2 a dzisiaj sprawdze ja strzela na 0.25 Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

co do arkeen'a ... jak masz problemy z pisownią to poprostu pisz w Word'dzie i on ci podkreśli błędy. Co do upgrade'u to znajdz kogos kto ci pomoze z wymianą jeżeli sie na to zdecydujesz. Batke zawsze mozna przykleic taśmą na zewnątrz ;) . Pomyśl nad podłączeniem jej może z tyłu obudowując jakoś kolbe wysuwaną. Kolba wysunięta będzie na stałe ale jak dobrze to zrobisz to jest szansa że będzie to jakoś wyglądać, a nie stracisz dużo kasy.

Link to post
Share on other sites
Pierwsze jestem poczatkujacy i byłem na jdenej strzelance dopiero a teraz w nd sie wybieram kolejny raz. Kupiłem mp5 wella w grudniu. Po strzelance byłem troszq załamany bo kiepsko strzelał no ale potem sie dowiedziałem ze hu zamarzł mi pewnie i w ogle nieska temp była ( - 10). Pytałem sie Czopera co zrobic zby lepiej strzelała ta mp5. Powiedział zeby wstawic 110% Guarderka i baterie qpic 9.6 to bedzie ładnie chodzic. no ale zeby wymienic to wszystko to trzeba tez qpic albo chwyt TLF albo stała kolbe bo bateria do tego co jest sie nie zmiesci ;/ . Kupiłem magazynek CA low-cap i powie ze wszystko idealnie chodzi pruje kulkami dobrze nie to co z tej grzechotki gdzie w ogle kulek prawie nie pobiera. ;] jak bede miał jakies klopoty to bede pisał po strzelance niedzielnej napisze jak sie sprawowała ;] przepraszam z aswoja polszczyzne i jeszcze raz powtarzam jestem czlowiekiem ktory zaczyna sie w to bawic i nie ba zbyt wielkiego nakladu pod postacia kaski. a jeszcze jedno jezeli chodzi o osiagi to wali spokojnie na 30 m na 0.2 a dzisiaj sprawdze ja strzela na 0.25 Pozdrawiam Smile

Pozwole sobie skomentować posta ;)

baterie qpic 9.6 to bedzie ładnie chodzic. no ale zeby wymienic to wszystko to trzeba tez qpic albo chwyt TLF albo stała kolbe bo bateria do tego co jest sie nie zmiesci ;/

Ta bateria wejdzie bez żadnych modyfikacji!

nd

Tak trudno napisać "Niedziele"? bo tak to sie troche trudno posty czyta! Więc jak byś mógł to pisz całość!

troszq, w ogle, zby, qpic

To samo co wyżej! Same utrudniacze czytania :evil:

jezeli chodzi o osiagi to wali spokojnie na 30 m

Pisze się "STRZELA" walić to sobie można.....(tu trzeba coś sobie wymyśleć:))

 

I tyle moich złośliwości dzisiaj (miałem pechowy dzień).

 

Pozdro Michoxx

Link to post
Share on other sites

Witam

ponawiam pytanie....

 

Mam problem z mp5 wella..

wstawiłem tam nową sprężynę guardera 110, Standartowa głowica tłoka CA, cylinder CA, głowice cylindra CA

 

problem polega na tym że gdy złoże całą replike do kupy to wystrzeli pare kulek i przestaje działać mimo ze bateria jest full, natomiast gdy uruchomie sam gearbox, bez body to strzela tak jak powinien,,,

sprawdzałem wszystko 20 razy i cały czas po złożeniu jest tak samo...

prosze o pomoc

 

gg: 5359016 osam_design@tlen.pl

Link to post
Share on other sites

problem polega na tym że gdy złoże całą replike do kupy to wystrzeli pare kulek i przestaje działać mimo ze bateria jest full, natomiast gdy uruchomie sam gearbox, bez body to strzela tak jak powinien,,,

 

 

Może po prostu silnik jest rozregulowany?

 

Nic nie zaszkodzi spróbować...

 

Pzdr

Skunks

Link to post
Share on other sites
Może po prostu silnik jest rozregulowany?

 

Po wypowiedzi o5ma`ra wnioskuje że chodzi o górne body a nie o rączke bo trudno uruchomić GB nie montując go do rączki! Inaczej trzeba by było jeszcze trzymać silnik w rece i wtedy dobiero było by ostre rozregulowanie :)

 

 

Jesli ktoś nie rozumie tego posta to niech go zostawi w spokoju.

 

Pozdro Michoxx

Link to post
Share on other sites

No tak. sorry śpie :F

 

Ale tak sobie myśle że po prostru zębatka silnikowa jest zbyt mocno dociśnięta do zębatki w GB. Może ot również być ta pokrywka od silnika. Zbyt mocno przykręcona dociska silnikiem GB do body...

 

To są tylko przypuszczenia. GBv2 nie ma takiego bajeru jak w v3 że silnik jest w takiej podstawce doczepainym do GB tylko w rękojeści, więc można coś łatwo spartolić przy składaniu.

 

I może pytanie na koniec: o5am jaką baterie masz?

 

Pzdr

Skunks

Link to post
Share on other sites

Byłem wczoraj na 1 strzelance i 2 kumpli mialo mp5 well'a. Musze powiedziec ze jak na ta cene osiagi sa przyzwoite, na kulkach 0,25g zasieg skuteczny ok 30 m (maksymalny, jakims wiekszym lobem to moze z 50). Bateria 1 kumplowi ktory caly czas na auto strzelał wystarczyla na jakies 4,5 h, czyli na ponad 2000 kulek.

Dodaje ze te mp5 nie byly w zaden sposob tuningowane, a bylo dosc chlodno, wiec jak bedzie cieplej to bateria na dluzej starczy i moze ciut wiekszy zasieg bo HU nie bedzie taki przymarzniety

Link to post
Share on other sites

Po wypowiedzi o5ma`ra wnioskuje że chodzi o górne body a nie o rączke bo trudno uruchomić GB nie montując go do rączki! Inaczej trzeba by było jeszcze trzymać silnik w rece i wtedy dobiero było by ostre rozregulowanie Smile

 

 

Jesli ktoś nie rozumie tego posta to niech go zostawi w spokoju.

 

 

dokładnie, rączke za każdym razem dokrecam do gaearboxa aby sprawdzić jak śmiga... i jest za każdym razem ok

 

Moze bateria nie uciąga sprężyny i zdycha po kilku strzałach? Tzn jest naładowana ale napięcie jest zbyt małe żeby kolejny raz ruszyc sprezyne? Wsadz stocka i zobacz czy bedzie sie tak dzialo...a moze body za mocno skreciles

 

bateria jest na full naładowana 1050 mAh stockowa

a z tym zbyt mocnym złożeniem body to musze pokukac...

ale body nie powinno być skręcone mocno aby było szczelniejsze i bardziej sztywne???

 

moja strategia::

generalnie mam zamiar wymienić bebechy w środku na stockowe... próbować, potem samą spręzyne wsadzić i dalej robić próby... a dalej cylinder i inne gówienka od CA....może wtedy zapaca

 

metodą prób i błeędów będę próbował dojśc co nie chula.....

jak naprawie albo i nienaprawie to dam znać...

 

pozdrawiam i dzieki za pomoc

Link to post
Share on other sites
a z tym zbyt mocnym złożeniem body to musze pokukac...  

ale body nie powinno być skręcone mocno aby było szczelniejsze i bardziej sztywne???

Nie, bo i po co. Ważne, żeby gearbox był dobrze złożony (i tak popuszcza bokami - zmiana głowicy tłoka to dobry początek uszczelniania).
Link to post
Share on other sites
U nas wczoraj były 4 welle  

2 działały git

1 cos nie tak z bateria

1 stzrelał w kazda strone :D jak tani elektryk...  :roll:  

ogolnie git strzelaly ale przy mp5 CA(nie jestem pewien oceniam po body-metal) wymiekały

pozdr

 

Jeden well był mój i zalicza się do tych co działały git:) Well strzela bardzo przyzwoicie i nie mam z nim żadnych problemów. Na dalsze odległości strzela świetnie tylko czasem brak tych paru metrów. Brak wellowi tych 50fpsów.

Może z biegiem czasu pomyśle nad tuningiem.

 

Moje pytanie:

Czy lufa od springa MP5 A3 podejdzie do wella?

Pytam z ciekawości.

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...