Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5A5 Well


Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Repliki JG nie zbieraja pozytywnych komentarzy, ze wzgledu na zastosowanie kilku niestandardowych rozwiazan (tak naprawde to nie jest kopia Marui, tylko jakies "tworcze" rozwiniecie), znaczaco utrudniajacych ewentualny tunning oraz naprawe.

 

Generalnie nie polecam JG. Posiadam dwie repliki Well'a i spisuja sie one doskonale (dobre osiagi, pelna kompatybilnosc z czesciami TM, CA itp.), a roznica w cenie, w porownaniu z JG, jest symboliczna.

 

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

wprawdzie mam m4a1 Well'a ale problem mają ten sam. Wyjąłem zębatkę i auto działa jak należy, tylko podkręcić trzeba porządnie. Zdjęcie trzecie, zębatka po prawej stronie zdjęcia, czyli ta która okrywa ta zwiniętą blaszkę. Zdejmujesz ją i jazda :D

Link to post
Share on other sites

ja mam takie pytanko:

 

Czy to normalne że po włozeniu FTK hurricanE M100 do tego wella dostaje tylko 300FPS? nie powinno być z 350?

 

Wiem ze ilość fps nie jest zależna tylko od sprężyny ale także np od lufy, która w tym well'u nie jest super, ale żeby aż taka różnica?

 

pozdrawiam

Rzufik

Link to post
Share on other sites
No i jak działa bo też mi to ścierwo nie hula i dzisiaj miałem już młotkiem dupnąć ale widze, że naprawić wystarczy ;)

 

No ja nie wiem albo cos robie zle albo na mojego maga to nie dziala. Wyjmowalem to kolko 3 razy i dupa. Na poczatku to jeszce jakos strzelal a teraz to juz w ogole sie go nie da podkrecic. Gowniany ten mag jest i juz nie mam do niego sil.

 

Musze kupic mag Wella na 500kulek bo on dziala dobrze tylko,m ze nigdzie go w sprzedazy juz nie ma...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...