Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Swiss Arms Black Eagle M6 [CG] / M50 [DE] / Master Sniper M324 [UTG] / Steyr SSG69 P2 [ASG-DK]


Recommended Posts

Mig namierzył dziś takie cudo:

http://www.hobbytron.com/SwissArmsEagleM6A...niperRifle.html

Wygląda jak Master Sniper od UTG, tylko bez dwójnogu.

 

* Swiss Arms Black Eagle M6 Sniper Rifle

* Newest sniping system

* FPS 320 w/.20 KSC BBs

* Comes with 2-25 round mags, speedloader, RIS system, rifle sling, adjustable hopup unit, etc.

 

 

#

UTG Sniper Rifle M324

# Comes with metal deluxe style bipod!

# FPS 320 w/.20 KSC BBs (we recommend .25-.28 )

# Comes with 2-25 round mags, speedloader, RIS system, rifle sling, adjustable hopup unit, etc.

Cytat z AirsoftAtlanta. Podobno Military ma to sprowadzać do Polski... Czyżbyśmy wreszcie mieli okazję kupić poważną snajperkę za śmieszne pieniądze?
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja już zamówiłem w sklepie www.cybergun.pl tą snajperke

 

W porównaniu to produktów TM np VSR'ki za 700 zł która ma w stocku 275 fpsów

Ten karabinek będzie lepszą inwestycją

 

Oto zdjęcia wnętrza więc widać że to nie plastic-fantastic

prawie wszystkie części to metal

 

backbolt1large9tt.jpg

backbolt2large7xg.jpg

internals1large4zh.jpg

internals2large2eu.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dobra byłem ja to to dzisiaj przywieźli i co do macania:

 

metalowa lufa zewnętrzna, bark przyzadow celowniczych, składa sie poprzez przykrecenie reszty do łoża, Zespólspustu wygląda na metalowy i solidny ale siedzi sobie spokojnie w plastikowej obudowie. Spust bardzo lekki i przyjemny, naciag wymaga sporej siły - czyli mocna sprzezyna. Regulowana stopka kolby (w zestawie 3 podkładki). Mag na 12 kulek. Dzwięk strzału dosc cichy, po zastosowaniu tłumika jakiegokolwiek bedzie super.

 

Ogolnie peirwsze wrazenia super.

Link to post
Share on other sites

W pudełku jest:

 

- Rozłożona giwerka (lufa z całym mechanizmem spustowo-"uderzeniowym" jako cąłość, łoże osobno)

- 3 (słownie trzy) "podkładki/dystansery do regulacji długości stopy kolby

- 2 magazynki

- zawieszenie/pas taktyczny

- speed loader

- instrukcja

- paczuszka kulek 0.12g

- dwa woreczki z kluczami i śrubami/wkrętami

 

z przodu pod łożem jest przykręcony ris do mocowania dwójnogu, no i oczywiście szyna nad "zamkiem" do mocowania optyki

 

cała lufa zewnętrzna jak i cała obudowa "zamka" sa metalowe w zasadzie abs to tylko łoże i magazynki

 

reszta później.

 

Aaaaa no i tak wogóle to jak na pierwszy kontakt to jest naprawdę spełnieniem moich oczekiwań :icon_mrgreen: zobaczymy za chwilę jak to strzela :icon_smile:

 

Napisano 02 maj 2006 - 19:06

 

 

No i post cerbera zmusil mnie do rozebrania M6 spowrotem :icon_smile: Faktycznie obudowa mechanizmu spustowego jest z tworzywa. Sorki za błąd :icon_smile:

 

Napisano 02 maj 2006 - 19:51

 

 

Cena 299 (dla niektórych mały rabacik :icon_wink: )

Zasięg podam jutro nie chcę pisacć mniej więcej strzelałem przez balkon jak narazie strzela na pewno dalej niż mój M4 ICS strzelałem kulkami 0.25g.

Strzela faktycznie jak napisał cerber bardzo cicho aż jestem zaskoczony, co do tłumika trzeba bedzie kombinować bo żadnego gwintu nie ma. Ale myśle że po tuningu do jakiś 500fpsów o ile nie stanie się głośniejszy tłumik powinien być zbędny

 

Reszta jutro :icon_smile:

 

[ Dodano: Wto 02 Maj, 2006 ]

No i pierwszy zonk :icon_smile:

Przy ładowaniu kulek do maga speedloaderem "rozlazł" się mag na gwintach trzymających go do kupy wkrętów. Co prawda dał się "ścisnąć" spowrotem i bez problemu działa ale trzeba uważać żeby za mocno nie wpychać ostatnich lulek.

 

Pojemność magazynka ładowanego z wyczuciem po tej akcji 22-24 kulki

 

Z zasięgiem panowie poczekajcie do jutra nie będe jak już wspomniałem pisał na oko. Zmierzę podam. Teraz moge tylko napisać że ICS M4 którego mam strzelając tymi samymi kulkami (0.25g) strzela skutecznie na 30-40 metrów a "na oko" strzelając z M6 widać że kulka ma "większego kopa". M4 ma jakieś 280 fpsów a to ponoć około 330.

 

W Military powinni w czwartek/piątek przestrzelać M6 na chrono (tak obiecali :icon_smile: ).

 

Najgorsze że mam lunetę a nie mam montażu :( :( jutro strzelam bez przyrządów albo prowizorka na wszechmocną taśmę izolacyjną :icon_smile:

 

>poprawione literówki<

 

Napisano 02 maj 2006 - 20:43

 

 

Co do "zespołu spustowego" to zero luzów przynajmniej na razie. Co prawda jak jest rozłożony trzyma się za lufę i "rusza" obudową mech. spustu to jest luz ale to nie jest luz na łaczeniu zespołu spustu i lufy tylko luz między całym zespołem lufy i spustu a czymś co jest elementem ruchomym zamka.

 

Co do prędkości to sorki nie mam chrono więc proponuję wierzyć w to co podaje CyberGun :icon_smile:

 

[ Dodano: Wto 02 Maj, 2006 ]

Na chrono mają to przestrzelać "na dniach" w military.pl

Link to post
Share on other sites

A więc po kolei:

 

1) Sorki nie będzie na razie danych na temat skutecznego zasięgu (nie mam montażu do lunety jak wcześniej pisałem, a nie podejmę się oceniać skutecznego zasięgu na podstawie strzałów "po kulkach" czy przez lunete którą zamontowałem na taśmie izolacyjnej.)

 

2) Co do samego strzelania jak dla mnie jest OK przeładowuje się "fajnie" dość ciężko, precyzyjnie no i sam strzał jest na tyle cichy że nie widzę sensu montowania tłumika (oczywiście w stocku)

 

3) Co prawda ze specyfiki dzisiejszych "scenariuszy" (wszyskto na szybko po max 20 minut) nie dało się z sensem wyłuskac miejsca dla tego typu broni to mimo to trochę pochodziłem po krzakach, postrzeląłem (bez efektu ;) ) i tyle

 

4) Opinie na temat "body" że trzeszczy, piszczy i jest delikatne śmiem wyśmiać :mrgreen: Body to porządne tworzywo, nie jest "elastyczne" czyli nie gnie się pod palcami, nie trzeszczy, nie piszczy nie woła jeść ani pić :mrgreen:

 

5) Docelowo trzeba będzie "doważyć" replikę bo jest trochę lekka (dla jednych to plus te 2 kilo dla innych np. mnie to wada) myślę że okolice 3-3,5 kg to optimum będzie.

 

6) Zespół lufa-spust-cylinder-sprężyna nie wygląda na taki który po upgrejdzie miałby się posypać więc spokojnie poczekam na coś mocniejszego i wsadzę myślę o okolicach 500fps docelowo

 

7) Zdjęcia za jakąś chwilę jak "dojdę do siebie" po strzelaniu i spacerku :mrgreen:

 

Co do pytania o gwarancję nie pytałem o nią pewnie jakaś standardowa (12miechów ?). Wychodzę z założenia że sam grzebię w swoich replikach jak coś pierdnie.

 

Nie wiem czy ktoś inny sprowadzi skoro CyberGun.pl to Military.pl w zasadzie. Ni ewiem jaki rodzaj umowy na działalność mają, ale może się zdażyć że będą monopolistami :mrgreen:

 

Jeżeli ktoś chce kupić M6 żeby bawic się w snajpera w stocku to nie ma to sensu bo zasięg (na razie mierzony na oko) jest "przeciętny" Jeżeli ktoś myśli o grzebaniu w niej, upgreadowaniu itp to myślę że nie jest to zabawa dla kogoś kto będzie każdą byle pierdułke wysyłał do wymiany do serwisu :mrgreen:

 

Przykro mi ale nie uda mi się wczesniej "profesjonalnie" przestrzelać M6 niż w okolicach weekendu. Postaram się jutro ale to będzie w zasadzie tylko test donośności a nie skutecznego zasięgu. Muszę dorwać montaż do lunety.

 

Zdjecia zrobię za jakies pół godziny i wrzucę.

Link to post
Share on other sites

Jak już pisałem wcześniej zespołu cylinder-tłok-sprężyna się nie da otworzyć.

 

Upgrade możliwy tylko dzięki:

-Oryginalnym dokupowanym zespołom które się pojawią w niedługim czasie ( 2-3 miechy)

-Pomysłowości i inwencji własnej (np jak włożyć sprężynę przez małą dziurkę)

 

 

Najprawdopodobniej już jutro dostanę ją w swoje ręce

Mam lunetę i montaż oraz miarę

Jak wszystko dobrze pójdzie już jutro podam dokładny skuteczny zasięg

Link to post
Share on other sites

Obiecane zdjęcia sorki za jakość ale ciemno w domu bo nie zapłaciłem za prąd :icon_mrgreen:

 

hpim44702qv.th.jpghpim44711eu.th.jpghpim44723nv.th.jpg

 

hpim44740yt.th.jpg

U góry i niżej gniazdo maga z widokiem na komorę :icon_smile:

hpim44751kz.th.jpg

 

hpim44774fx.th.jpg

Ta mała dźwignia za uchwytem suwadła to bezpiecznik

 

hpim44798yo.th.jpghpim44801ny.th.jpghpim44812fk.th.jpg

Do porównania wielkości (bo komuś był za "krótki") M4 ICS

Pozdro

 

Napisano 03 maj 2006 - 23:55

 

Jedyna naklejka na gunie to naklejka z hasłem w stylu >"enregia 1.0J<" oczywiście od razu poszła do śmieci :icon_mrgreen:

 

Logo Siwss niestety jest malowane :( Ale cóż snajperka i tak powinna być albo "ubrana" w jakieś ciuszki albo pomalowana więc jak dl amnie to logo jest tymczasowe :icon_mrgreen:

 

Co do prądu to nie zapłaciłem za ten co świeci a nie ten co włącza sprzęty :icon_mrgreen:

 

Jak znajde kwilkę w dzień w tym tygodniu to obiecane zasięgi plus ładniesze zdjęcia wrzucę :icon_smile:

 

Napisano 04 maj 2006 - 20:02

 

Oki panowie postrzelałem dziś na swoim "poligonie" i tak:

 

1) kulki 0.12g po odpowiednim wyregulowaniu Hopa leca na 30-40m i potem zasuwaja w kosmos. Na tych 30-40 metrach w cel wielkości człowieka trafia się za każdym razem bez problemu.

 

2) kulki 0.25g po regulacji Hopa o dziwo zasię skuteczny 50 metrów w zasadzie zaryzykowałbym okolice 60 ale.... powyżej 50 kulka mimo że leci prosto i trafia to ma juz na tyle słabą energię że jedynie trafienie w "ucho" przyniesie skutek :icon_smile:

 

z odległości jakichś 20-25 metrów gałązki średnicy kulki (jakies 5-6 mm) po dobrym trafieniu łamią się :icon_smile:

 

Co do pasa jest w opakowaniu pas dwupunktowy na spluwie są dwa mocowania jedno z przodu łoża pod lufą

hpim44942oo.th.jpg

i drugie jest "wbudowane" w kolbę

hpim44931lh.th.jpg

Sposób montażu pasa stockowy jest debilny i wkurzający na koncach pasa sa dwa karabińczyki

hpim44955qa.th.jpg

którymi się przypina pas do uchwytów tłuką się o łoże niemiłosiernie :( dlatego dziś idzie w ruch nić, igła, nożyczki i pas będzie zamocowany "normalnie" czyli przełożony przez uchwyt i zszyty na końcach.

 

Co do Rugera pewnie nie dorówna mu mocą w stocku ale.... Ruger !!! BRZYDALLLLlll !!!!!!, A jak wsadzi się za jakiś czas obiecany upgrade do około 500 fpsów to niech się ruger schowa :icon_biggrin:

Napisano 04 maj 2006 - 21:31

 

Zrobiłem ale się skończył znów prąd :icon_smile: tym razem w akumulatorach do aparatu :icon_smile:

 

Jak się podładują to zrobię :icon_smile:

 

Ale to nic nadzwyczajengo. Po prostu wywaliłem te dwa karabińczyki co widać je na zdjeciu wyżej, przełożyłem przez "tylny" uchwyt przeplotłem przez .. hmm no właśnie jak to się nazywa ?? (Takie prostokątne z poprzeczką w środku przez co się przekłada pasek wężykiem dół-góra-dół ?? ) i przełożyłem przez uchwyt pod lufą i tam zszyłem końcówkę i to w zasadzie cały pas :icon_smile:

 

Dzięki temu czemuś prostokątnemu można go regulować na długości. W zasadzie poza samym "montażem" to ten sam pas co bł w pudełku :icon_smile:

 

Może innym te karabińczyki będą pasowały mnie wkurzyły w lesie jak szedłem sobie a one stukały o kolbę i z przody o łoże i lufę. Upierdliwe to było.

 

[ Dodano: Czw 04 Maj, 2006 ]

Zrobię zdjęcie ale niestety bez lunety jestem na etapie zastanwiania się jaką kupić :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

moze mala recka:) wiem ze juz byly ale moze sie komus przyda jak sie wacha czy kupic bo ja sie dlugo wachalem ale nie zaluje :roll:

gnat z wygladu wyglada bardzo ladnie i solidnie jest ciezki szczegolnie bebechy :lol:

wszystko z metalu procz:

dolnej szyny, tego naokolo spustu i obudowy mechanizmu spustowego no i loze

stopka zakonczona guma w kolplecie 3 stopki do regulacji dlugosci kolby magi standart plastik nawet abs tego nazwac sie nie da a loze i obudowe mechnizmu spustowego jak najbardziej szpeca tylko te loga :| i sa farba ale izolatka albo szpraj i juz :twisted:

jedna no moze 2 wady broni

po 1 jest sucha jak pustynia gobi;] metal skrzypi przy przeladowywaniu slychac tarcie metalu o metal bardzo nieprzyjemne i ciezko sie naciaga przycina sie

druga wada to bardzo malo zywotne srubki a dokladnie ten krzyz ktory sluzy do tego aby je przykrecic srubokretem po 1 rozkreceniu 2 juz sie wyszczerbily i ich nie okrece inaczej niz jakimis szczypcami

po przesmarowaniu bron chodzi cudownie duzo mniej sily trzeba wlozyc w przeladowanie i sie nic nie tnie i co najwazniejsze nie skrzypi metal

bebechy wygladaja prawie jak niezniszczalne :wink: bardzo ciezki wygladajacy solidnie metal i wyglada bardzo surowo nie wszystko jest chromowane? obudowa lufy i bebechow t najprawdopodobniej zeliwo z tego co mowi moj stary i ze to niby wytrzmale jak stal albo i lepiej w kazdym razie wiem jedno jest ciezkie w cholere.... :lol:

Ogolnie podsumowujac jestem zadowolony jak narazie w 200% z gnata o osiagach nic nie powiem bo mam obecnie same 0,12... ale z tego co widzialem to nawet na 0,12 ma zasieg przewyzszajacy chociazby mp5a3 Tma regulacja hu jest lekka i przyjemna tylko czy to bax? bo chyba sie reguluje tylko w gore i w dol a nie na boki :wink:

jak jeszcze dowiedzialem sie o upgradach do 500fps no i cena napewno bedzie niska np zestaw cylindra do m24 ok 450zl wiec ten utg.. mysle ze z 200-300zl 8) wiec razem zalozmy 600zl nawet 700zl za 500fps snajpe full metal prawie to no coz... nic mowic nie trzeba.

Detale nie sa tak idealnie dopasowane jak w tm gdzieniegdzie widac 1-2 mm roznicy ale i tak nie psuje to ogolnego wygladu a ten naprawde jest bardzo dobry.Moim zdaniem ten karabin zostanie snajperka roku pod wzgledem cena/jakosc :roll: a moze i nie tylko :D

Mam nadzieje ze komus to w czyms pomoze :roll:

 

bylbym zapomnial prowadnica jest z abs umieszczona w metalu bodajze tlok jest hmmmm jakby kauczukowy z poliweglanem taki dziwny ale na 99% dzieki temu tlokowi strzal jest tak cichy... i slicznie brzmi :roll:

Co do lakieru mam taka srebrna kreske bo zawalilem w domu o sciane no coz w koncu to nie bron do pomieszczen i sie o tym przekonalem co chwile lufa a cos uderzala :cry: magazynek ciezko sie wklada.. ale bardzo latwo i szybko wyskakuje lufa ma ok 43-47cm nie wiem dokladnie bo nie rozkrecalem HU nie chcialo mi sie :P

 

[Trybu przypuszczającego w co drugim zdaniu czepiał się nie będę. Ale gramatyka i ortografia oraz estetyka tekstu do poprawy. Inaczej do gazu. - KozA]

Link to post
Share on other sites
A jak się trzyma farba ? (W moim m700 odpryski pojawiły się już po tygodniu użytkowania :(  )

o farbce napisalem rowniez :wink: czytaj a sie dowiesz 8) a procz tego co napisalem to 0 rys i chyba sie nie zapowiada to raczej gruby lakier :D

Link to post
Share on other sites

Wiadomość związana z tematem:

 

Wczoraj dowiedziałem się, że za dwa tygodnie w Taiwangun beda mieli ten sam model tylko produkcji Double Eagle. Będzie parę złoty tańszy oraz będzie miał TRZY magazynki w zestawie. Bez GovMarków itp, itd.

 

Model ma oznaczenie M50i z wyglądu niczym się nie różni. Z tego co wiem to mają egzemplarz testowy (widziałem opakowanie). Jeżeli będzie miedzy DE a CG taki sam stosunek jakość/cena jak między ich shotgunami to CG będzie miał mocną konkurencję.

 

No to tyle co się dowiedziałem o szczegóły pytajcie sklep.

 

Pozdrowienia

Edited by wiciok
Poprawiona ortografia i interpunkcja, bo się tego czytać nie dało.
Link to post
Share on other sites
W najbliższych tygodniach w naszym sklepie pojawi się karabin snajperski(sprężyna) APS2, który przez niektóre firmy brendowany jest jako "Swiss Arms Black Eagle M6" czy też "UTG M324S Pro Sniper". W zestawie będzie replika karabinu wraz z magazynkiem oraz dwa dodatkowe magazynki.

 

3 magi? :icon_neutral2: czy ja czytac nie potrafie czy jest napisane 2? ponadto ciekawe czy beda stopki do kolby szybkoladowarka i pasek (wiem ze to malo co warte ale zawsze) no i ogolna jakosc guna poczekajmy ze stwierdzeniem "przeplaciliscie" jak ktos go dorwie i napisze pelna recke wink.gif

Link to post
Share on other sites
Ale ciekawi mnie jedno, nigdzie na zadnych zagranicznych stronach nie widzialem nic o tym DE, czyżby światowa premiera w Polsce? Nie chce mi sie wierzyć w To.
A widziałeś na Zachodzie newsy o kałachu od DE albo MP5 Wella? Nie. A wiesz, dlaczego? Bo sprzedawali je jako "UTG Warhawk" i "UTG MP5". A to jest, panie kolego, właśnie Master Sniper od UTG. Niedługo pewnie i Betę od Bubla Eagla będzie można u nas kupić.
Link to post
Share on other sites

Wpierw pytanie

Czy wasze M6 przebijają którąkolwiek z ścianek puszki?

Bo moja nie ma siły ( co prawda robi duże wgniecenie... ale...)

Albo coś jest z nią nie tak albo wszystkie tak mają

 

 

A co do tuningu

 

Jak na razie rozbebeszyłem go jak tylko się dało

ale nie wymyśliłem jak otworzyć cylinder

Więc narazie wymiana sprężyny nie możliwa do wykonania

 

Spróbuje jakąś podkładke włożyć pod sprężyne

 

Uszczelie dziś hopa bo ma dość duże luzy

No i oczywiście nie ma dystansera w hopie

(także dodam go dziś)

 

Już mam gotową wypolerowaną casto-prec lufe , wystarczy rowek zrobić i zamontować

 

 

Jak narazie tyle co do planów tuningu, jak wykonam to napisze co i jak się poprawilo

Link to post
Share on other sites

Próbowałem na puszce od Żubra

 

Zmierzyłem donośność....

35 metrów

 

Thor_ ma 50 skutecznego.....

 

To jest nie możliwe by mój miał te 320-365 fpsów

 

Miałem gazówke okolo 360 fpsów i masakrowała puszkę a nawet dwie stojące za pierwszą

 

To musi być jakaś wada fabryczna

 

Czekam na odpowiedź z Cyberguna i zadzwonie w poniedzialek

no i wyśle im go spowrotem

zobaczymy co zrobią

Link to post
Share on other sites

Panowie sorka ale wychodże z założeni aże do momentu az coś nie pirednie bądź nie będę wymieniał bebechów nie otwieram żadnej z replik które mam :) :) Więc przykro ale nie podam tych danych :)

 

KosiarA na nastepną strzelankę na jaką wpadnę przytargam taśmę i pomierzymy Twojego G36 jestem pewien że dla niego te 50-60 metrów to nie będzie problem :mrgreen: Jak napisałem kulka 0.25g dolatuje na odległości około 50-55 może nawet 60 metrów lecąc prosto czyli na odległości 50-55 powinna trafiać na zasadzie skutecznego zasięgu ale.... ALE SKUTECZNY ZASIĘG TO NIE JEST BO KULKA LECI NA GRANICY "PRZECIAGNIĘCIA" :mrgreen: POPROSTU MA TAK NISKĄ PRĘDKOŚĆ I ENERGIĘ ŻE NAWET PO TRAFIENIU W CZOŁO ALBO UCHO NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE POCZUJESZ :mrgreen:

 

Co by tu jeszcze dodać to tylko tyle że mój stockowy ICS M4A1 ma skuteczny zasięg około 40 m a ma podobno około 280 fpsów. Mierzony i sprawdzony.

 

W tej chwili skuteczny zasię na który jest sens strzelać, trafiac i powodować odpowiednie "zniszczenia" na celu to jakieś 30-45 metrów. Wszystko jeszcze przede mną bo trzeba to to nasmarować, przestrzelac Hopa na razie posżło może za 100 kulek i czasem jest tak że na 10 kulek 5 leci sobie gdzie chce a 5 jest konkretnymi powtarzalnymi strzałami, czasem 10 na 10 jest ok.

 

Co do puszki Coli zdewastowałem jeszcze dwie i wynik identyczny jak z pierwszą kulka wchodzi przez pierwsza ściankę, i wygniata solidny "brzuch" na drugiej raz znów wybrzuszenie pękło jak na pierwszej próbie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kupilem u CyberGun dvie sztuki i chce sprubovat jakiesz upgrady i podobne. Jusz kupilem Snipperskou optike POSP 8x42 s przesvietleniem original belarusia i jest ona swietna. No chtíalem zapytat Thorza jakie farby kupil i jak ich zastosoval ,jaki postup k farbovaniu i jaki vzur kamuflazu?

Jutro v srode jade pr nich do polskiego tieszyna gde mi dorenczono ich.

Kupilem jusz tesz nogi s weaverami

mozete tego zobaczyt jusz to dalem na M4 CARBINE

zdientia na

http://www.armyburza.cz/index.php?page=inz...nzeratu=airsoft

Link to post
Share on other sites

militarius widocznie slabo ja przesmarowalem wazelina techniczna potem spsikalem silikonem delikatnie przetarlem szmatka DELIKATNIE!

no i teraz chodzi jak maselko :roll:

innego wyjscia nie ma chyba ze chcesz spilowac troche cylinder itp :twisted:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...