Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pakiety LiPo


Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam pytanko: czy 7,4V 35C 2200mAH uciągnie SP120 Guardera(takieM125)? ( Silnik ICS turbo 3000, mosfet, kable niskooporowe). Czy ROF byłby jakiś przyjemny czy co najwyżej "wystarczający" Obawiam się wstawiać 11.1V bo sie boje ze w przypadku wymiany górnego boxa z Sp120 na m90 moge szybko zjechać zębatki :( Pozdr

Link to post
Share on other sites

pakiet który podałeś bez problemu uciągnie sp120.

 

sam mam pakiet 7,4V 35C 3Ah i daje mi w szturmówce około 15k/s(silnik g&p m120, zębatki o standardowym przełożeniu, spring sp120).

w konfiguracji sp150+zębatki element 300%+ silnik element max troque daje około 7k/s

w konfiguracji sp160+zębatki CA STU+ stockowy silnik sr25, również daje radę ale rofu nie miałem okazji zmierzyć.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sory za post pod postem, ale wpadłem jeszcze na pomysł umieszczenia pakietu w stock pipe mojej kolby, czy ten pakiecik jest spoko http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_297&products_id=7295&name=GE_Power_-_LiPo_-_11.1V_1500mAh_20C_[1]_-_GE-00224 ?

Czy są jeszcze jakieś sensowne pakiety mieszczące sie w prowadnicy kolby? Czy lepiej zostac przy lipo umieszczonym w chwycie przednim?

Sory za kłopot , tyle pytań zadaję ;)

Link to post
Share on other sites

skoro sypiecie ciekawostkami to i ja się przyłączę. Lipol turnigy 5Ah mieści się w stałej kolbie SPRki. By go włożyć trzeba odkręcić stopkę. Po skręceniu całości do kupy zostaje jeszcze trochę miejsca na konektor(wystarczy miejsca dla deansów jak również dla większych xt60) i nie ma problemu z dostępem do złącza balansera by sprawdzać napięcie ;]. Wątpię jednak by było potrzebne sprawdzanie aku ;P.

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanko. Zakupiłem lipola 11,1V do mojej m4 od g&p z kablami nisko oporowymi. Trochę się boję czy mi się nic nie spali jeśli będę korzystał z trybu auto. Więc nie wiem czy bezpiecznie mogę strzelać seriami czy muszę się ograniczyć do semi :(.

Link to post
Share on other sites

Witam. Planuje zakup elektryki do swojej Emki(batka lipo, kable i rzeczy typu mosfet*). Jako iż mało się na tym znam, zerowe doświadczenie z lipolami, muszę trochę po spamować forum ;)

Trochę o replice: spring M120 i stockowy silnik dboy

1) Poszukuję batki lipo mieszczącej się w prowadnicy kolby dboy, jeśli komuś udało się cokolwiek wsadzić do takiej prowadnicy, to niech się pochwali. Mówcie jakie batki włożyliście, czy modyfikowaliście prowadnice, czy coś się jeszcze zmieści.

2) Do repliki potrzebuje jakiegoś okablowania, co byście polecili.

3) Co jest niezbędne do całego zasilania, chodzi mi o rzeczy typu mosfet, czy jakieś styki(na tym też mało się znam)

Edited by taken
Link to post
Share on other sites

kable z miedzi beztlenowej w oprawie silikonowej o rdzeniu 1-2mm (uwaga bo gruba izolacja :D) mosfet myślę że belzebub np V.3/2 kable to jakieś max 20zł ,wtyczki deans T albo xt 60 ,wtyczki małe do silnika(na wzór),lutownica,cyna,kalafonia,koszulki termokurczliwe,tapeciak,piwo,czas :D

pozdro,ja wymieniłem u siebie wszystko w Cm.046 lipo energy power 11.1v 3700mah mosfet kable i ok 50 strzałów poszły zębatki :D rof kozak

Link to post
Share on other sites

Dzięki keske za info, przydało się ;)

 

Kupiłem już kable, mosfet(belzebub v2), alarm dźwiękowy lipo, wtyczki deans T/do silnika i teraz pozostaje wybór baterii. Co myślicie o tej: http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_li-po_li-ion_lifepo4/akumulator_li-po_1100mah_7_4v_15c_firefox-2373.html

 

*Do tej pory używałem chińskiej nimh 8,4V 1200mah i badziewnej instalacji elektrycznej. Będzie choć trochę lepszy ROF? Wystrzeli trochę więcej kulek?

*Podane lipo wejdzie do stock pipe(prowadnicy)?

*Opłaca się kupić ta batke? Może polecicie coś innego w podobnych rozmiarach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...