Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór budżetowej repliki repliki do lasu.


Recommended Posts

Która opcja będzie lepsza dla początkującego do lasu?

https://www.taiwangun.com/pl/karabin-szturmowy-aeg/m904l-fire-control-system-edition-de

czy

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-j73-core-tm-1152233142.html

Jeżeli obie repliki nie zabardzo się nadają, to jakie jeszcze są rozsądne propozycje?

Wyznaczyłem na replikę mniej więcej do 750zł, za ten budżet nie chcę wyjść.

Edited by Dżądrek_753
Link to post
Share on other sites

To są dwie kompletnie różne repliki i nie mówię tu o wyglądzie a o konstrukcji Gearboxa. Dodatkowo wyznacza kompletnie różne bieguny przyszłego rozwoju doboru sprzętu i umundurowania. Zastanów się w co chcesz iść w przyszłości bo jako plujokulki to obie się nadadzą. Pomyśl jaki chcesz mieć sprzęt - zgodny z magami AK czy M4 - co ci będzie bardziej pasować długoterminowo.

Link to post
Share on other sites
17 minut temu, szmerglu napisał:

Pomyśl jaki chcesz mieć sprzęt - zgodny z magami AK czy M4 - co ci będzie bardziej pasować długoterminowo.

Raczej wizualnie bardziej mi się podoba AK, ale ważniejsze dla mnie jest to która replika oferuje lepsze części w środku, zasięg itp..

Link to post
Share on other sites

Jeszcze też warto zapytać do czego chcesz replikę. Las czy CQB. 
Warto też brać krótkie repliki na pierwszy raz, łatwiej przenosić, bardziej uniwersalna, tańsza itd. 
Ja bym brał DE, może w innej wersji. 
Jeśli bardziej w AK to CM045 w tych samych pieniądzach a ma metalowe body. Tylko mniej gadżetów w środku

Edited by dwa_cztery_cztery_cztery
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...