Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P.1093 (AK47) [Cyma]


Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój brat kupił tego kałasza jakiś czas temu na airsoftguns.pl. Spokojnie mogę powiedzieć że zasięg skuteczny wynosił jakieś 40 m. Po dwóch czy trzech strzelankach niestety zaczep na tłoku się urwał i żadna próba naprawy nie poskutkowała. Teraz jeszcze próbuje zrobić nowy tłok z rurki miedzianej. Polutowane palnikiem zaczepy jóż na pewno się nie urwą. Boje się tylko czy ciężar tłoka nie wpłynie negatywnie na osiągi(i czy znowu cylinder to przetrzyma). Niewiem, może trafiłem na jakiś bubel, bo wkońcu kupiłem go ze względu na same świetne opinie o nim.

Link to post
Share on other sites
Szczerze nie znalazłem sklepu, który oferuje teraz ten karabin. Miałem z nim styczość, ale nie zaskakiwał. Zasięg skuteczny to około 20 m. Pozatym ciężko ustawić HU.

 

 

Przepraszam za to co tutaj napisałem. Ten zasięg był mierzony "na oko" (w lesie). Rzeczywiście na otwartej przestrzeni bez podmuchów wiatru zasięg skuteczny wynosi około 30-35 m.

Link to post
Share on other sites

A ja własnie teraz mam zamiar zakupić jego replike ale sie wacham bo kolega kupił M16 z Well dorobiliśmy w nim hopup i jego osciągi są jak narazie bardzo dobre (niestety nie miałem okazji zmierzyć dokładnie jego zasięgu ale sadzi wydaje mi sie na ok 35 m) i mam dylemat czy kupić M16 Wella czy Ak47S Cymy. Ostatecznie jeszcze Famas z CG. Może ktoś poradzić ??

Link to post
Share on other sites

Udało się kupiłem wreszcie ak.

Za dużo na razie o nim powiedzieć nie mogę, bo wystrzelałem raptem 1 magazynek. Wiem tylko, że kulkami 0,12 g nie powojuje. Po około 5-6metrach kulkeczka śmiga do góry.

Co do energi, siły czy jak to tam nazwać (fizyka nie jest moją najlepszą stroną więc sorki) to jest bardzo duża. Z odległości 3 metrów kulką o wadze 0,12 g przedziórawiłem plastik o grubości 3 mm.

Co do wykonania to hmm wygląda całkiem ładnie. Jedyna wada to chybocząca się lufa. Gdzieś widziałem jakiś opis jak to zrobić, więc poszukam.

Podsumowując: kawał broni. W sam raz do lasu czy budynku. (mowa o ak 47s bo takiż właśnie posiadam).

Polecać na razie nie będę bo nie przetestowałem jej do końca.

ozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Z odległości 3 metrów kulką o wadze 0,12 g przedziórawiłem plastik o grubości 3 mm.

.

Stary! Coś tu kit wciskasz! Jaki plastik 3mm grubości przebijesz kulką 0,12 z trzech metrów! W takim razie wszelkie gogle będą dla Twojego AK niczym. Nie uwierzę w to

oki sory to nie było 3 metry a 2. Na oko mierzone więc sory dziś sprawdziłem. Co do plastiku to sam się zdziwiłem ale to prawda. googli jeszcze nie próbowałem dziórawić, ale zaraz pójde się przekonać.

Chciałem tylko powiedzieć, że z odległości 5 metrów tektury powleczonej folią aluminiową nie dziorawi.

pozdro

 

Edit

oki sprawdziłem. Okularom się nic nie dzieje. Niektóre kulki się rozpryskują na goglach, ale ich nie rysuje. Plastik ten, który podziórawiłem, nie jest jakiś specjalnie wytrzymały, ale nie jest też tak kruchy, że wystarczy palcem pstryknąć żeby się rozpadł :wink:

Link to post
Share on other sites

Wiesz co mi dzisiaj przyszedł ak z cymy i po strzale fakt troche za wolno lecą ale po rozebraniu zauważyłem jaką średnice ma lufa i jakiej długości jest w tym ak ;/ zdecydowanie za duża jest średnica w samej lufie a jej długości też poskąpili ;/ jutro jade kupić rurke z Obi średnica bedzie mniejsza mniej powietrza będzie uciekać a dłuższa lufa pozwoli na celniejsze strzały, więc powinna skoczyć zarówno szybkość zasięg jak i celność ale jak uda mi sie jutro to zrobić to jeszcze napisze.Wydaje mi sie że po zmianie lufy replika bedzie owiele bardziej siebie warta.[/url]

Link to post
Share on other sites

jak tej lufy nie widziałeś to sobie rozkręć i zobacz większej szajsowatej lufy nie widziałem. i uwierz mi da ja dzisiaj już kupiłem obi rurke i zabieram sie za tuning jak skończe i sprawdze to napisze jak wyszło

 

ODP: Ok wczoraj wymieniłem lufe w moim AK47S na obi rurke. lufa jest teraz w nim 2 razy dłuższa czyli jakieś ok 45-50 cm :P zwiększyła sie szybkość, zasięg jak i celność i to dość sporo :) w sobote jak pujde na strzelanke to napisze dokładniej ile ma on zasięgu ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...