Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P.1093 (AK47) [Cyma]


Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brawa dla MAJORA762 :] ...

 

QUOTE("AirSoftGuns.pl")

Pojemność magazynka: 400 (Hi-Cap)

 

 

KUPOWAŁEM NA AIRSHITGUNS I MAM HI-CAPA !! Wystarczy ?? :>

Jeśli te brawa miały być ironią to oświadczam ci MaxXxi47 że kiedy pisałem poprzedniego posta w opisie na airshitguns.pl było jeszcze że dodają Maga na 30 kulek. A jeśli te brawa nie miały być ironią to nie rozumiem za co. Teraz żeczywiście opis się zmienił, napisali już że dodają Hi-Capa.

Lepszy kałach double eagle, najlepiej od krakmana - taiwangun.com :]

Tańszy i lepiej wykonany, niż kałach, krakman da równierz gwarancję :]

Kałach Double Eagle?? Gdzie?? Link bym prosił. Bo jedynego kałacha od Double Eagle jakiego widzialem to elektryk za 450 z szynami na airshitguns.pl

Link to post
Share on other sites
Guest lonek393

Sorry,

shotgun od double eagle :]

Ale też dobry, lepszy od tego kałacha,

szukałem sklepu, gdzie można go kupić z gwarancją,

znalazłem tylko taiwangun.com ,

wygląda to jak reklama, ale nie reklamuje sklepu,

i tak nicby mi nie dali :]

Link to post
Share on other sites

dobra dostałem, pierwsze wrażenie , bardzo dobrze wykonany ,nic nie telepie i trzeszczy srubki wszystkie dokręcone na maxa, hi-cap jest ,ale albo te zółte gówienka nie nadaja sie do tego kałacha ,albo ja nie umiem posługiwać sie hi -capem bo strzela co druga kulke ,i jak wyjmuje magazynek to wypadają ok 3-4 kulki , imitacja drewienka bardzo ładna , tylko jakis lekki jest albo ja mam juz takie łapska ze tego nie czuje 8-) 8-) ,ale troche lzejszy jest od mojego obecnego m1a1 z hfc :!: :!: co do zasiegu wypowiem sie jutro jak go przestrzelam ,bo narazie w chacie siedze

Link to post
Share on other sites

Do przestrzelenia to musisz mieć profilowane kulki 0,2g, bo nie sądzę żeby w zestawie dali coś innego niż kupa tego żułtego badziewia ze skrzydelkami. W końcu to airshitguns.pl, a co do wagi to ludzie mówią że ma około 2 kilo więc lekki?? Może twój jest jakiś niedociążony albo żeczywiście masz jakieś dziwne ręce (bez obrazy oczywiście). Z niecierpliwością czekam na większą recenzję, głównie interesuje mnie zasięg i celność, ale oczywiście wszystko inne też. No i czy ktoś mógłby wreszcie odpowiedzieć gdzie można kupić Real-capa do tego kałaszka??

Link to post
Share on other sites

Do przestrzelenia to musisz mieć profilowane kulki 0,2g, bo nie sądzę żeby w zestawie dali coś innego niż kupa tego żułtego badziewia ze skrzydelkami. W końcu to airshitguns.pl, a co do wagi to ludzie mówią że ma około 2 kilo więc lekki?? Może twój jest jakiś niedociążony albo żeczywiście masz jakieś dziwne ręce (bez obrazy oczywiście). Z niecierpliwością czekam na większą recenzję, głównie interesuje mnie zasięg i celność, ale oczywiście wszystko inne też. No i czy ktoś mógłby wreszcie odpowiedzieć gdzie można kupić Real-capa do tego kałaszka??

ale on jest lzejszy niz m1a1 hfc którego mam ,ale oprócz wagi wygląda naprawdę ładnie i solidnie ,duzo lepiej niz ten m16 od hfc,ps tetsy posrama sie jutrio zrobic,ps wie ktos gdzie moge dostac drewienka do tego kałąszka?

Link to post
Share on other sites

Drewienka możesz dostać bodajże na machinegun ale ich cena jest około 8 razy wyższa niż cena tego kałasza. Możesz spróbować szukać na allegro ale też nie będzie tanio. Także według mnie jedyne opłacalne wyjście to jak ktoś ma trochę umiejętności to zrobić samame :]

lonek939----> zapraszam do obejrzenia ile mają pojemności Low-capy

http://www.asgshop.pl/catalog.php?cat=66

masz dokładnie opisane co to Real-cap i ile ma pojemności a co to Low-cap i ile ma pojemności. A co do tego, że w wyżej podanym linku jest Real-cap to wiem, ale Fiedotow stwierdził że może nie pasować więc pytam czy być może gdzieś nie ma Real-capa akurat do tego kałasza.

Link to post
Share on other sites

Jeśli mówicie o AK-47 Kalashnikov ze strone www.airsoftguns.pl to polecam go bo naprwde za małe pieniądze można kupic dobry sprzęt.

 

Ak waży 1800 gram więc nie gadajcie że jest lekki, tak szczerze mówiąc on jest naprawdę dobry, bardzo dobry zasięg 40m+ celnośc bardzo dobra, oraz moc też niczego sobie :killer:

Link to post
Share on other sites

po przestrzelaniu w terenie moge powiedzieć tylko woow wooooow wooooooooow :roll: :roll: replika za niecałe 100 zł[razem z przesyłką] ,a wykonaniem i osiągami ,niszczy m1a1 hfc z tajguna za 220 zł :wink: :wink: na żółtych gównach z airsofganu ,na minimalnym hopupie zasięg ok 20-25 metrów ,[tyle ile ten złom zhfc na normalnych kulkach :killer: :killer: ] na o20 z goldfire z max ustawionym hopupem zasieg ,.. uwaga 44-46 metrów :!: :!: :!: jak mówiłem wcześniej replika bardzo dobrze wykonana ,nic nie trzeszcy ,wszystkie srubki docisniete ,bardzo dobrze wykonany montaż kolby jedyne co mi niepasuje ,to chyba to ze ten hicap jednak niezbyd dobrze leży i trzeba go waląc piescią żeby dobrze podawał ammo ,ale to wina chyba hi-capa, btw ,wie ktos czy jeżeli bym potem kupił aega cymy ak47 ,to ten hi-cap by do niego pasował? ,ps potwierdzam ,ze mimow szystko on niepasuje do tanich replik

Link to post
Share on other sites

kielbasa, mowisz o tym http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...e-wykonany.html ?

 

44-46 to zasieg celny czy calkowity?

 

Masz mozliwosc porównania osiągów do np. MP5 UHC albo Beretty UHC ?

Czy na airsoftguns.pl sa w podobnej cenie podobnej jakosci do tego AK47 repliki, ale innych broni, czy to tylko ten ak47 sie im udal?

zgadza sie to ten , niestety nie moge go porównać do wyżej wymienionych replik ,bo ich nie mam ,miałem niedawno m16 zhfc i w porównaniu do tego kałasza to był złom

niestety to jest zasięg całkowity, celny to max 35-38 [na oko] :cry:

Link to post
Share on other sites

Eh, no ja mysle, ze 35 metrow to i tak bardzo ladne osiagniecie, zwlaszcza za 75 zl. Kurcze, moze bede mial okazje zobaczyc to na live, bo bardzo mnie ciekawi ten sprzet. Moze przed swietami arisofguns.pl da jakis rabacik w tych promocjach 24 h - jakby ktos zauwazyl to piszcie!

Jak ktos moze porownac do jakichs innych replik (MP5 TM, albo skonfrontowac z powodbno tez dobra MP5 cyma) tego kalasza to prosze ciagnac watek dalej :)

 

kielbasa, dla pewnosci

porownywales do dokladnie tego http://tajgun.pl/?prod=21&cat=18 ?

Link to post
Share on other sites

Eh, no ja mysle, ze 35 metrow to i tak bardzo ladne osiagniecie, zwlaszcza za 75 zl. Kurcze, moze bede mial okazje zobaczyc to na live, bo bardzo mnie ciekawi ten sprzet. Moze przed swietami arisofguns.pl da jakis rabacik w tych promocjach 24 h - jakby ktos zauwazyl to piszcie!

Jak ktos moze porownac do jakichs innych replik (MP5 TM, albo skonfrontowac z powodbno tez dobra MP5 cyma) tego kalasza to prosze ciagnac watek dalej :)

 

kielbasa, dla pewnosci

porownywales do dokladnie tego http://tajgun.pl/?prod=21&cat=18 ?

taaa jeden wielki shit omijać wielkim łukiem niby ma hop up ale ten kałach na żółtych kulkach gównianych z airshita i z nieustawionym hopupem ma większy zasięg niz ta emka :wink: :wink:

Link to post
Share on other sites

Masz mozliwosc porównania osiągów do np. MP5 UHC

Miałem SD3 UHC,kolega AK Cymy. Kałaszek strzelał nieco dalej i celniej,ale rozleciał się po dwóch tygodniach. SD3 mimo że strzelało gorzej to jest po prostu pancerne,spadło mi nie raz na beton a jedyne co się stało to wypadał magazynek i odpadała luneta która trzymała się na taśmie klejącej :lol:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...