Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[PRODUCENT] MIWO MILITARY Praszka


Recommended Posts

Znowu zamówiłem z praszki.

Termin: początek lipca, lub później bo zamówienie częściowo niestandardowe.

Właśnie czekam na paczkę :-P znowu miesiąc przed terminem!

Szkoda że mam już wszystko co chcę, bo zamawianie u nich to sama przyjemność!

 

Fantastyczna firma!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dawno tak dobrze nie zostałem obsłużony. Zamówienie złożone w zeszłą środę, od razu poinformowany, że może zostać zrealizowane pod koniec czerwca, bądź nawet na początku lipca. Poprosiłem ładnie obsługę by postarali się, abym 26 miał już kamizelkę, gdyż jest mi potrzebna. Dostałem odpowiedź, że nie wiedzą czy dadzą radę, i że nie obiecują. A dzisiaj kurier zawitał do moich drzwi ze świeżo uszytą kamizeleczką. Wielki, wielki PLUS

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamówiona KP-8, ładownice i pas nośny PNB-6. Wygląda solidnie i estetycznie. Kontakt i obsługa sprawna, szybka i miła (bardzo miła Pani:) ). Zamówienie zrealizowano przed wyznaczonym terminem Jeden minusik za źle włożony pasek przy kamizelce; przed przełożeniem przez klamrę i przyszyciem do końca rzepa obrócono niepotrzebnie pasek i nierówno się układa na plecach (ciężko coś zrozumieć-wiem:) ), ale da się z tym żyć. Na akcję jeżdżę najwyżej raz tygodniowo, więc nie zawracałem im głowy, bo kamizelka była by pewnie na poprawce z 1,5 tygodnia, a "usterka" nie jest dla mnie jakaś uciążliwa.

Do sedna: na pewno skorzystam z Ich oferty w przyszłości, ogólnie +, polecam gorąco.

Przemek

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

zlozylem zamowienie 6.07.2009, pani poinformowala mnie, ze czas oczekiwania moze byc dlugi 2-3 tyg. Poprosilem, ze jesli bylo by to mozliwe, to chcialbym otrzymac przedmioty dosc szybko(wyjazd). 10-07-2009 zamowienie zmienilo status na wyslane, po 3 dniach otrzymalem przesylke(towar oczywiscie w jak najlepszym wydaniu).

 

Obsluga jest bardzo mila i profesjonalna, wszelkie pytania, watpliwosci wyjasniane sa telefonicznie badz emai'owo. Polecam, duzy plus za wszystko.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Właśnie dotarła do mnie paczka z pierwszym zawieniem MIWO Praszka:

+ mocno i solidnie zabezpieczona

+ w środku towar taki jaki zamawiałem

+ termin 10 dni roboczych, wysłane 4 dnia dotarło 5, czyli tydzień przed terminem.

+ kontakt - bardzo dobry, szybkie odpowiedzi na maila, marudzenie o ładownicach.

 

Działają w sposób na prawdę godny polecenia.

 

Kupiłem na próbę, na pewno powtórzę zakupy i zakupię to co mam upatrzone.

Edited by The Fury
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Drugie moje zamówienie w Miwo Praszka. W zeszłym roku musiałem czekać prawie 7 tygodni na przesyłkę, a tym razem produkty dotarły do mnie juz po tygodniu. Plus! Po złożeniu zamówienia postanowiłem dokonać w nim paru zmian, nie było z tym żadnych problemów. Plus! Przesyłka kompletna i oporządzenie sprawia wrażenie wysokiej jakości.

Mam nadzieję, że będzie się spisywać nie gorzej niż to kupione poprzedniej zimy, z którego jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam! Duży PLUS

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Kolejne zamówienie z Miwo Praszka właśnie u mnie wylądowało. Zależało mi, żeby było bardzo szybko co zaznaczyłem przy zamówieniu. Zamawiałem w poniedziałek, dziś (czwartek) jest u mnie.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę i jej wyroby. Kontakt telefoniczny, mailowy jest po prostu wzorowy. Na pewno wrócę do nich przy kolejnej potrzebie. Mogę spokojnie polecić innym.

 

+

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kiedyś zamawiałem już z MIWO Military towar przez znajomego (ładownica na ramię na shellsy) i byłem bardzo zadowolony. Pomimo tego, że pomylił mi się kolor zamawianego produktu, to nie było problemu z kontaktem - uwzględnili moją prośbę o zmianę zamówienia na inny kolor. Cały towar doszedł całkiem szybko, w przeciągu tygodnia (było to większe zamówienie).

 

+

 

Natomiast w sobotę w nocy (może to już nawet niedziela była?) zamówiłem ponad dwadzieścia siatek maskujących. Wybrałem opcję wysyłki kurierem. We wtorek towar został wysłany, dzisiaj doszedł. Wszystko w niecałe trzy dni robocze!

 

+

 

 

Polecam zdecydowanie!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nowe zamówienie i kolejny +

Tym razem szpej robiony pod wymiary sporo mniejsze od wyjściowych wiec niemal "custom work" a jednak zamówienie szybko zrealizowane i za rozsądne pieniądze.

Świetny kontakt mailowy i telefoniczny podczas realizacji zamówienia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

+ Za super kontakt mailowy.

+ Za szybkość realizacji zamówienia (9 dni kalendarzowych od zamówienia kamizelki z ładownicami i jest u mnie).

+ Za cenę (to głównie przeważyło w wyborze tego producenta).

O jakości nie będę się rozpisywał bo nie mam aktualnego porównania . Posiadam jedynie starsze wyroby zarówno z Praszki jak i z Lublińca. Żadnych mankamentów nie zauważyłem - więc jest ok.

Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Również ode mnie duży plus dla praszki. Jakiś czas temu robiłem dosc spore zamówienie (kamza i kilka dupereli dla znajomego) kontakt pierwsza klasa. Na przyjęcie zamówienia czekałem tydzień, ze względu że mieli jakieś zamówienie za granicy. A klamoty uszyli w 2 dni. A no i towar 1 klasa. Teraz z przyjacielem zamowilismy camelbaki i od środy czekamy na przyjęcie, ale liczę że w przyszłym tygodniu będą :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Pełna profeska. Na życzenie wysłali próbki materiału oraz dopasowali regulację kamizelki pod podane prze zemnie wymiary. Czas oczekiwania na paczkę od momentu zamówienia do odebrania wyniósł nieco 14 dni. Szpej idealny.

Na plus również kurier GLS zasługuje,który powiadamia w jakich godzinach będzie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...