Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestawy FTK (Full Tune-Up Kit) firmy HurricanE (OPINIE)


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Czyli najlepiej sprezyne 110 guardera bo systemy takiej nie produkuja i twierdzicie ze to by bylo najlepsze rozwiazanie w cymie, troche banalne pytanie ale ile m skutecznego zasiegu zapewnilaby sprezyna 110.

pyt.2 Czy ta sprezyna wraz z zestawem hurricane i batka 9,6 zapewni dluga zywotnosc tego pistoletu czy potrzebaby bylo wstawic cos jeszcze

Link to post
Share on other sites

to w takim razie na początek wystarczy stanadardowa sprężyna m100 i stock batka a potem jak będzie pieknie chodziło to trzeba wypróbować mocniejszą sprężyne (z wyliczeń teoretycznych wynika że jest ona 30% mocniejsza i ROF spadnie na standardowej bateri z 10 na 7 więc można jakoś znieść) :D

Sam to wypróbuje jak tylko zgromadze kase :D o ile nie wydam jej na okładziny :P

Link to post
Share on other sites

Jeśli już jestesmy przy kałachu, to czy opłaca sie kupić zestaw tłoka ca o powiększonych średnicach, czy jest to tylko taki drogi bajer??

A co myslicie o tych zestawach guardera, gerbox cymy to wytrzyma?? :twisted:

To bedize mój pierwszy aeg więc będe zadawał dużo pytań.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem was troche kupujecie elektryka a potem odrazu kupujecie upgrade za pół ceny karabinu?? Jaki w tym sens? Ja na waszym miejscu wymieniłbym już tylko niezbędne rzeczy: sprężyna,głowica tłoka CA, prowadnica mosiężna CA, i głowica cylindra CA (jest bardziej szczelna) oraz łożyska metalowe.

Link to post
Share on other sites

Bore up się przydaje, podobnie jak długa lufa.

DO M15 Rifle włożyłem Bore up Ca, łożyskowaną prowadnicę sprężyny i dostałem wynik 386 fps (kulki 0,2) przy sprężynie Systema M100. Na tej samej sprężynie MP5K TM miał 290 fps.

Przy jakimkolwiek upgrejdzie, a nawet bez niego warto wymieniać gumkę hopup na Systemę lub Guardera (niestety te drugie są bardziej delikatne i się drą)

Link to post
Share on other sites

nie no coś ty po pierwsze to nie mam w srocz kasy a po drugie po co tracić gwarancje bo jak sie coś sypnie to przesrane, tak spytałem na przyszłość, żeby wiedzieć na co kase odkładać. Ale chyba rozglądne sie za jakimś tanim tuingiem ale żeby gearbox wytrzymał myśle ze zębatki wytrzymają spr. M110 Guardera ale strzeżonego pan Bóg strzeże wiec raczej M100, z tego co przeczytałem czasem z jakością w hurricane nie zadobrze wiec myśle ze lepiej samemu dobrać odpowiadające nam części.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko

 

Kumpel chce władować FTK HurricanE ze sprężyną M120 do CA33E. Czy ten zestaw się dobrze sprawdzi, czy lepiej dołożyć do Guardera/Systemy? Czy trzeba będzie coś jeszcze wymienić w rocznym gearboxie (nie wiem tłok, zębatki)?

 

 

Z góry dzięki

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Przy 8,4 na semi opóźnienie między pociągnięciem za spust a strzałem będzie wynosiło ok 0,7 s a to dużo. Możesz zostawić standardowe zembatki i bata, liczyć się z 5 razy szybszym zużyciem akumulatora i niskim rof'e, albo wsadzić torque up i akumulator o więkrzym napięciu i będzie ok :)

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
a czy w ICS MP5A3 bede musiał coś więcej wymieniać jak wstawie ten zestaw m100 hurricane i baterię 9,6 V ?

No i oczywiscie czy mi to będzie pasowało do MP5 ICS'a.

Nic więcej wymieniać nie musisz.

 

Pasować będzie.

Link to post
Share on other sites

wymieniac w sęsie na jakieś mocniejsze części żeby mi się nic nie posypało w gearboxie i ile mi to mniej więcej doda fps'ów ?

A tutaj w odgrzanym temacie skuziak mi napisał że przy montowaniu zestawu hurricane M100 do cymy trzeba wymienic lufe i gumkę a jak to jest w ICS MP5A3 ?

Edited by aLBEDo
Link to post
Share on other sites

A przy okazji się zapytam czy lepiej wstawić lufę precyzyjną 229mm czy może dłuższą i ukryć ją w tłumiku ?

I prosił bym o podanie przybliżonej ilości FPS po wstawieniu zestawu hurricane M100 do ICS MP5A3. Z góry dzieki :)

 

P.S. na madonion.eu piszą że ics mp5 ma 330 fps, a z WGC dostałem odpowiedz ze 95 m/s czyli ok 313 fps czy ktoś to mierzył ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...