Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Black Eagle M6 [Swiss Arms]


Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam takie drobne pytanie.

 

Czy wsadzenie krótszego tłoka (więcej powietrza w cylindrze) oraz dłuższej, mocniejszej sprężyny (dobre wykorzystanie powiększonego ładunku powietrza) nie zwiększyłoby mocy tej repliki?

 

Jeżeli odkryłem Amerykę w konserwach to powiedzcie.

 

Jeżeli tak się da wzmocnić M6 to też powiedzcie.

 

Jeżeli pieprzę głupoty - jak wyżej :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jedyne sensowne wyjście "samemu" to dorobić od zera cały zespół cylinder-tłok-sprężyna. Jest jedno ale.... nie wiadomo jak zbyt mocną sprężynę wytrzyma zespół spustu i czy przełożenia w nim "ustawione" pozwolą w miarę "normalnie" zwalniać spust. Może się okazać że siła potrzebna do zwolnienia "nowej" sprężyny na spuście będzie na tyle duża że problemem może być ściagnięcie spustu.

Link to post
Share on other sites

Może wystarczyłoby im wysłać Maila z zapytaniem :?: Skoro mają na stanie i stockowy "Sniper Bolt" jak i ten uprage do M24 to mogliby ew. go przyrównać prawda :?:

 

Poza tym, z tego co widzę, komora HU od APS'a i M24 jest kompatybilna... Więc może, są szansę na to, że ten cylinder od M24 wejdzie.

Link to post
Share on other sites

ważne info jakie znalazłem pod linkiem z cylindrem do m24, konkretnie pod zapasowym "standardowym" cylindrem do m6:

 

Standard Replacement Bolt for the UTG Master Sniper rifle (M324S). "Standard" means that this is a non-upgrade part, simply a replacement! Upgrade bolts will be available soon.

 

czyli pozostaje jeszcze chwilkę poczekać cierpliwie :)

 

i tak mnie nasżło. jesli oferowane będą zestawy cylindra jako kompletny tunning oznacza to chyba, że zespół spustu spokojnie da radę.

 

Nie mam jeszcze m6 ale pamiętam, że gdy wstawiłem DUŻO mocniejszą sprężynę do s90 to zespół spustu pracował idealnie tak samo - żadnych mocniejszych oporów czy coś. ale pożyjemy zobaczymy :)

Link to post
Share on other sites
Witam  mam problem z M6 a mianowicie cos w niej sie zjebało. Nie moge jej załadować gdyż sprężyna sie nie blokuje o taki mały dzyndzel w zespole spustowym. Rozbieralem caly zespół spustowy i po ponownym złożęniu dwa razy normalnie wystrzeliła, a potem znów to samo. Moze ktoś wie jak to naprawić. Nie chce tego wysylac im z powrotem gdyż możę to jakas mała pierdułka i dam rade sam to zrobić.

 

Jusz tu kdiesz pisalem,to samo mi se tesz zjebalo,jest to provadnica sprenziny,ktura jest plastikova i zlomila se i v tymprzypadku sprenzina se vygnie i ta zaczepka netrzyma sprenzine.

 

Już tu gdzieś pisałem, miałem tę samą usterkę, chodzi o prowadnicę sprężyny, która jest plastikowa i się połamał. W takim przypadku spręzyna się wygina i zaczep nie jest w stanie utrzymać spreżyny.

Link to post
Share on other sites

Witam,

po pierwsze chciałem z góry przeprosić za język :P

Mam zamiar kupic M6 CG, ale mam pewne wątpliwości co do części zamiennych. Co należy zrobić, jeśli w tym karabinie coś się zepsuję i naprawa będzie wymagała otwarcia cylindra 8O Czy da się kupić nowy cylinder? A co z gumką hop up - da się ją wymienić?

 

Ps. Guto, powiedz gdzie widziałeś! :mrgreen: :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Tia M6 UPG kit za 445 zl.

To przeciez tyle kosztuje kompletny Cylinder 500FPS do M24 Maruzena(ktory wyglada bardzo podobnie do cylindra z M6 tylko jest jakis taki zielonkawy).

Czy moze ktos sobie poprostu jaja robi u krakmanow.

Napewno nie jest to oryginalny UPg-kit CG bo jesli by tak bylo bylby na stronie CG i napewno w nizszej cenie bo 445 za upgrade do broni za 300zl to tak jak wystep polskiej reprezentacji na mistrzostwach :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...