Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Interesuje mnie bardzo jak multicam sprawuję się w "akcji"? Przy wyborze camo interesują mnie trochę bardziej jego zdolności kamuflujące i uniwersalność zastosowania niż +3 do lansu.

Pytanie kieruję głownie do posiadaczy(wiem, że mogę sobie fotki pooglądać, ale z tym to różnie bywa - kwestia aparatu itp).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I tutaj wchodzi pora roku. Ja osobiście polecam na "złotą jesień", i wiosnę, gdy jeszcze nie jest tak zielono. Trzeba jeszcze pamiętać o odległości, z 5m będzie źle kamuflowało, ale już z 30m nawet dosyć ciemnym otoczeniu kamuflaż działa, nawet w kontrastującym, ciemnym tle.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Jeżeli ktoś poszukuje MC ale nie koniecznie oryginału Crye Precision,który wiadomo jak beznadziejnie jest dostępny w polskich warunkach oraz jak średnio się sprawdza w polskich lasach(moim skromnym zdaniem) pozostaje opcja dostępnego w tym momencie POLSKIEGO MULTIKAM-u.Jest "zieleńszy",co ważne tańszy i dostępny w przeciwieństwie do oryginału.

 

Poniżej zamieszczam kilka fotek materiału i mojego mundurku w tym kamuflażu.Jak ktoś ma więcej pytań zapraszam na PW lub gg(2127988) żeby nie zaśmiecać tematu.

 

Paczka fotek spakowanych Rar-em

 

Pozdrawiam Coniu

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

tak jak sie przypatruje to chyba rodzima produkcja z naszego PL MC który można zakupic prosimy kogoś z Wrocławia o zobaczenie tego na żywo jest w OFENSYWA.pl

 

Nie no panowie...Po pierwsze primo kolorystyka zupełnie się nie zgadza układ plam tym bardziej (brakuje płynnych przejść między kolorami,kształty plam są zupełnie inne itd.itd) ,a po drugie materiał w polskim MC nigdy nie był i pewnie nie będzie produkowany w składzie ala kombinezony robocze i pokrowce 65%poliester 35%bawełna z dopiskiem proszę wyprać porządnie a napewno zmięknie bo na początku sztywne to jak koci ogon (moja prywatna opinia) !! - cytuje za aukcją allegro "W początkowej fazie nowości jest lekko sztywnawy, po praniu materiał nabierze większej miękkosci co sprawi lepszy komfort podczas użytkowania".

Bardzo delikatnie napisane..nieprawdaż:)

 

Więc z polskim MC nie miało to zupełnie nic do czynienia,na moje (mało wprawne oko) jest to jakaś wariacja chińskiej nacji jakich pełno w ogólnym obrocie,przykładowo pseudo-MC firm Proud,Action itd których produkty dostępne są na WGC z opisem "multicam like pattern".

 

Przepraszam za rozwlekłość i pozdrawiam Coniu

Edited by Convicte
Link to post
Share on other sites

Poproś Crye o zrobienie "kilku" metrów cordury ze zmienionymi barwami (takimi jak w Propperze). Daj to Eagle Ind., powinni zrobić Ci CIRAS'a jak będziesz zamawiał krótką serię 50, 100 tych kamizelkek...

 

Jak masz 400 zł do wydania to polecam:

http://www.skdtac.com/index.asp?PageAction...&ProdID=544

http://www.skdtac.com/index.asp?PageAction...&ProdID=901

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze: Nie słyszałem żeby propper robił CIRASy...

Po drugie: O CIRASach są oddzielne tematy

Po trzecie: Naprawdę pytanie na miarę działu dla zielonych...

 

Edit:

Ja to bym na Twoim miejscu brał te co są na allegro albo propperowskie.

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeżeli chcesz mieć zielono-beżowo-czarny mundur w ciapki który ma krój "Prawie jak Crye" i materiał jeszcze bardziej "Prawie" to jest nawet super.

 

A tak poważnie to jest mundur w jakimś multicamo które w sposób bardziej nieudolny niż inne udaje Crye Precision Multicam chociaż wiesz, zawsze może zdarzyć się gorszy a to już plus.

 

To tylko kwestia ile chcesz na to wydać,zawsze pozostaje conajmniej 4-5 opcji wśród nich Tru-Spec,Propper,Polski MultiKAM.itp

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...