Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Osobiście starsza wersja bardziej mi się podobała. ;-)

 

A jak świetnie działała z plecakami... Nie przez przypadek wydupcono te gumowe badziewia i śrubki.

 

Z "Multikamowcami" jest jeden problem sissi - i niestety pewnie długo się to nie zmieni. Wystarczy że coś jest w ich święte ciapki (które w przekonaniu niektórych świadczyć maja o przynależności do "taktycznej awangardy" i dawać +20 do lansu i szacunek do 3-go pokolenia) to już jest dobre.

 

Niestety tak nie jest - ważniejszy jest projekt, materiały, szycie i użyteczność danego wyposażenia do stawianych przed nim zadań.

Edited by Catch22
Link to post
Share on other sites

Ależ Catch22 ja nie neguję. ;-)

Wiadomo że najpierw robi się swoją wersję według swojego uznania i pomysłu, potem daje do testów. A testy są po to by zweryfikować rzeczywistość. Coś co na początku wydaje się być Cool tak naprawdę nie jest.

Oni chcą zuniwersalizować AC by nadawała się na szybkie akcje oraz do długiego marszu a i zoptymalizować używanie jej w trudnym terenie.

US Army stawia jakieś tam warunki i wytyczne które trzeba osiągnąć a oni próbują się dostosować. I tyle. Ale co ja się będę rozpisywał, sami dobrze o tym wiecie. ;-)

 

I jak napisałem OSOBIŚCIE mi się podoba, nie nam podoba. Tobie się podoba coś tam i mi się podoba coś tam co nie musi się wcale ze sobą pokrywać.

I Ja plecaka nie nosił bym, bo nie mam po co.

 

 

BTW. i nie sissi a Sisi. 8-)

Link to post
Share on other sites

Catch22, mój team nosi Multicam bo wydał nam się "pr0, fajny, cool i elo elo taktyczny". Ktoś tam czasem się podnieci, że nas nie widać na jakimś tle ale to chyba tyle. Z "świętymi" plamkami to trochę racja ale my traktujemy nasze mundury w 90 % jako ciekawe przebranie a w 10 % jako użyteczny mundur. Jesteśmy airsoftowcami i nigdy nie zapomnimy o tym, że do komandosa, operatora czy kogo tam brakować nam zawsze będzie bardzo dużo :). Gdyby nasze repliki pasowały ładnie do stroju pielęgniarki to pewnie taki byśmy kupili :P

 

Ja mam mundur z SKD (spodnie + bluza Ver. Charlie) za 176$ + 25$ za przesyłkę.

 

Bluzę wybrałem taką gdyż pasuje dobrze do kamizelek np. CIRASA.

Łatwy dostęp do kieszeni pod nią. Przeczytałem opis na Militarymorons i opłacało się. ;-)

 

 

BTW: Kuba pisał za siebie z tym pr0 itp... Nigdy bym nie założył stroju pielęgniarki. :P

Link to post
Share on other sites

Kto połączył mój post z postem Kuby?

 

Jesteśmy osobnymi osobami i nie widzę podstawy do łączenia mojego postu z jego postem. Poza tym Kuba i reszta Teamu ma MC PROPPER'a, a z połączenia postów wychodzi na to że on go ma.

 

 

reggie - Ja mam mundur z SKD (spodnie + bluza Ver. Charlie) za 176$ + 25$ za przesyłkę.

 

Bluzę wybrałem taką gdyż pasuje dobrze do kamizelek np. CIRASA.

Łatwy dostęp do kieszeni pod nią. Przeczytałem opis na Militarymorons i opłacało się.

 

 

BTW: Kuba pisał za siebie z tym pr0 itp... Nigdy bym nie założył stroju pielęgniarki.

Link to post
Share on other sites

Oj widzę że mnie nie zrozumiałeś do końca.

 

Nie chodzi o to że jesteś airsoftowcem czy ninją. To jest twoje prawo i twój pieniądz kupuj sobie skoro jest na sprzedaż. Chodzi jednak o to że nie wystarczy że coś ma metkę dajmy na to "supercool" albo "MULTICAM" żeby od razu to coś stawało się dobre, mądre i godne pożądania. Jest dużo lipy z multicamu - warto więc umieć wybierać.

 

Mając do wyboru w Multi-Kulti Eaglowskiego Plate Carriera czy Cirasa a tego cudaka Crye - wybrałbym rzeczy Eagle'a.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie. Ja to rozumiem. ;-)

Plate Eagla nie kupię bo troszeczkę kosztuje (choć myślałem mocno nad tym przed kupnem obecnej kamizelki), AC Crye to już wogóle, więc też odpada. Dlatego mam Cirasa Maritime i sobie go chwalę.

Zawszę biorę pod uwagę na proporcję - koszt a użyteczność. I jak narazie nie jest źle. ;-)

Link to post
Share on other sites

Sisi - We all are one :D co do łączenia postów.

 

Catch 22 zrozumiałem cię doskonale. Przecie to oczywiste, że nie wszystko co w multicamie to od razu dobre - co najwyżej od razu drogie :D.

 

Mundur mam - MC Proppera ( z battle ripstop'u ) - polecam, jakość, wykonanie, krój na duży plus. Dodam, że łażę w spodniach od kompletu na co dzień i wiatr przestał być groźny.

 

Oporządzenie w MC mam od Pantaca - moim zdaniem nieznacznie gorsze jakościowo od G&P ( oryginałów nie macałem i nie porównam ) ale jak na cotygodniowe tarzanie się w jeżynach wystarczające.

 

bielizny we multi jeszcze nie widziałem więc nie opiszę...

Link to post
Share on other sites

Sisi - We all are one :D co do łączenia postów.

 

Mundur mam - MC Proppera ( z battle ripstop'u ) - polecam, jakość, wykonanie, krój na duży plus. Dodam, że łażę w spodniach od kompletu na co dzień i wiatr przestał być groźny.

 

No i kolejny sort mundurowy odpadł mi z listy. Jeżeli powietrze nie może się dostać to i nie może się wydostać - a to sobie cenię :)
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...