Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm... tak zajrzałem do tematu i przypomniało mi się, że 1,5 roku temu pisałem o ułamanym spuście... właśnie... dalej mam go ułamanego ;] nie ma ktoś spustu w całości i chciałby może sprzedać albo podarować :D ?

 

Przychodzą do nas czasem na strzelanki początkujący maniacy. Mają pompki tego typu i naprawdę nie raz dostałem z tego ;). Bardzo dobre na początek ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

To mój 1szy post więc cześć :)

A teraz konkrety.

Kupiłem dziś swojego 1szego w życiu ASGieka, czyli M590 właśnie. Doszedłem po dość krótkim czasie że ten cały kolimator jest do niczego i teraz tak się zastanawiam nad montażem celownika, np. takiego:

 

http://allegro.pl/item391795968_celownik_a...p_warszawa.html

 

Co wy o tym sądzicie?

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy kupisz coś tańszego niż wartość twojego guna... W tej wersji po szynie celuje się niewygodnie bo kolba jest praktycznie w jednej linii z szyną.

Jakiś kolimatorek jest dosć potrzebny. Za 35 zł na airszitguns widziałem otwarty...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kiedyś kupiłem Longera M47, strzelałem parę lat aż poległo body...

Kupiłem więc shorta i postanowiłem go wizualnie pomęczyć wykorzystując części ze starego shota :-F

Sami oceńcie jak mi wyszło...

img1518fu3.th.jpg

 

img1519vj5.th.jpg

 

img1520rv9.th.jpg

 

img1521mq5.th.jpg

 

img1524gk8.th.jpg

 

img1525cg3.th.jpg

 

Połączyłem dwie poprzycinane szyny RIS, zaszpachlowałem co popadło i czarny mat na to. Lufa zewnętrzna to plastik, tłumik ognia również (chodziło o niską wagę).

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

witam

czy ktoś próbowal już zrobić oświetlenie taktyczne do tego shota?

może z przodu tam gdzie się kończy prowadnica wywalić tą plastikową "zakrętkę" i przymocaować latarkę z włącznikiem przednim?

:uśmiech:

 

Poleciłbym ci raczej kupno mocowania pod latarkę.

O takiego http://www.allegro.pl/item509821941_montaz...ower_fenix.html

 

Dlaczego? Bo mam wrażenie że nie zmieściez w ten orwór żadnej konkretnej latarki.

Pozatym nie będziesz miał możliwości wyprowadzenia przewodu włącznika poza obręb rury "magazynka"

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Przyszedł do mnie M47 :D. Na początku myślałem, że nie będzie taki mocny, ale kulka (lżejsza jakaś) ze strzału z bliska zawsze lądowała z puszcze. Zaskoczyło mnie jednak do, że po strzelaniu z 10-15m do słoika ten się po prostu rozwalił, a w plastikowej donicy zostały dziury :D. Teraz muszę nauczyć się z tego celować :P.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sadze ze sama ta inwestycja się nie opłaca. Zresztą i tak w przyszlości padnie zaczep tłoka, tym bardziej jeżeli plastikowy zaczep miałby metalowy tłok zaczepiać to by to długo nie wytrzymało. Zresztą chyba lepiej byłoby od razu i cylinder zrobić aluminiowy. Ogólem moim zdaniem jak byś miał tam cos zmieniać na metalowe wewnątrz- to praktycznie cały mechanizm ,ale czy to ma sens ?.Lepiej po jakimś czasie zainwestować w jakiegoś markowego shotgun’a. Osobiście w swoim m47 long dodałem metalu do kolby , znajomy mi zrobił cięższą ta „rurkę dolna” – po której się czółenko przesuwa o wiele lepsza waga jest , ładownice na kolbę z shellsami dodałem kolimator do którego musiałem dorobić montaż bo jest do wiatrówek podajże 11mm jakos tak ;D . No i tez zrobiłem tak jak pewien maniak (w którymś temacie to było opisane), wyciąłem od prawej strony okno wyrzutnika łusek , przeszlifowałem ,pomalowałem , wewnątrz wyciąłem listwę po której się porusza tłok ale tylko z 1 strony co mi się przesuwa ta okno wyrzutnika i podczas przeładowywania mam otwierające się okno wyrzutnika .O wiele lepiej to wygląda ,tylko niestety padl mi ten zaczep tloka , i jeszcze troche z lufa kombinowałem żeby ja na metalowa wymienić i tak gdzieś shotgun leży niedokończony ;D , pozdro. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

No to skoro wiedziałeś to po co go tam lałeś WD-40. Ja bym to starł bo jeszcze ci się rozejdzie po gumowych częściach i będziesz miał lipkę. W mechanicznym kiedyś kupiłem ,,silikon w sprayu'' 400 ml za 14 zł i problemów nie miałem. Ale shotguna tym nie smarowałem tylko klamkę. Zresztą to nie temat na to.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Nie są to wprawdzie bardzo rozsądne pieniądze jak za to ale: http://allegro.pl/smith-wesson-m3000-sawed-off-shotgun-asg-i1238772432.html

 

Trochę odgrzewam kotleta, ale potrzebuję informacji, czy normalne standardowe sprężyny jak do aegów wchodzą tam normalnie? Nie są za wąskie/szerokie/długie/krótkie? Pytam, bo zacząłem się bawić swoim (ponad 1,5 roku i 5000 kulek) i chcę oczywiście zwiększyć również jego moc.

Link to post
Share on other sites

Tłok? To mnie troszkę zastanowiłeś, bo już bardziej się spodziewam pęknięcia cylindra w miejscu łączenia z tym prętem do przeładowywania (ale i tak mam plan jak go odpowiednio wzmocnić włóknem węglowym), bo jeżeli chodzi o zaczep to jeszcze nie słyszałem, żeby komuś on puścił.

W każdym razie mniejsza o uszkodzenia mogące powstać (chcę tam wsadzić max M130), bo do tego ma służyć ta replika, już jej na strzelaniach nie używam a chodzi mi o radość grzebania i w razie coś, to nie będzie mi jej żal.

Tak więc ponawiam pytanie, czy normalne sprężyny przeznaczone do aegów pasują tam?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...