Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pozytywne odczucia, choć z małymi "ale".

 

Z czasów Allegro i interesów z Jamesem_Frytą (3 razy) - fajne były rabaty przy większych zamówieniach ale pojawiały się lekkie rozbieżności opis/wygląd towaru: "biała" kangurka koloru ecru (Victor z 4mozy uznał to przebarwienie za niedopuszczalne ;) ), kartonowy hełm z "tworzywa". Nic co kwalifikowałoby się w moim odczuciu do "neutrali" czy "negatywów" ale smakowało cierpkawo ...

Z "Vestem" (2 transakcje) tych problemów nie ma... ale znowu trochę martwi przypominanie o sobie, jakie należy zastosować po wpłacie pieniędzy. Wprawdzie w regulaminie jest mowa o 14-stu (sic!) dniach na wysyłkę, jednak nie mogę zrozumieć co miałoby zajmować tyle czasu skoro zmiana statusu i informacja po odnotowaniu wpłaty pojawiają się w ciągu kilku godzin.

 

Poza tym większych zastrzeżeń nie mam: doceniam dobry kontakt i niezły asortyment.

Powtórzę tam zakupy pewnie nie raz :ok:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolejne zamówienie (tym razem dwie małe ładownice DPM) na allegro, ekspresowa realizacja - pieniądze przelałem w sobotę (albo niedzielę, dokładnie już nie pamiętam), powiadomienie o przesyłce miałem w skrzynce już we wtorek rano. Duży plus dla obsługi sklepu.

Link to post
Share on other sites

Na poczatku dowiedzialem sie ze nie ma na mnie rozmiaru munduru. OK, ludzka rzecz - nie pierwszy raz spotykam sie z czyms takim, bo jestem raczej niewymiarowy... Zamowienie "w trakcie realizacji" wisi juz jednak tydzien - jak sie dowiedzialem czekaja na zamowiono przeze mnie damska podkoszulke (prezent postanowilem kobiecie zrobic - a co!). Coz, wiadomo ze tez sie moze zdarzyc - nie mam za zle. Moze jednak warto byloby pomyslec nad rozwiazaniem tych problemow poprzez dodanie listy dostepnych rozmiarow a takze informacji o dostepnosci towarow jak na military.pl czy taiwangun.com? Na oslode dowiedzialem sie, ze dostane beret po cenie promocyjnej ^_^.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamawiałem tam co nieco. Ostatnio zamówiłem kurtkę M65 kontraktową, demobil. Zależało mi na szybkiej dostawie. Jakże się zdziwiłem gdy następnego dnia zapukał kurier ! Dostawa lepiej niż ekspresowa :) Miło zaskoczony byłem także stanem kurtki. Wręcz idealny, żadnych śladów używania. Na prawdę dobry towar za dobrą cenę. Polecam.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Kupiłem z tego sklepu ostatnio dwa pokrowce (black i flecktarn). Jestem z nich zadowolony, ponieważ nie są sprane i idealnie pasują do mojego munduru. Obsługa była bardzo miła i nie miałem kłopotów z kontaktowaniem się z nimi. Będe jeszcze robił zakupy w tym sklepie i gorąco go POLECAM!

Skrót mojego zamówienia:

19 marzec 13:15 złożyłem zamówienie

19 marzec 13:16 zamówienie zostało przyjęte

20 marzec 9:40 realizacja mojego zamówienia

21 marzec 9:35 paczka została wysłana

22 marzec 13:30 otrzymałem paczkę

 

Sklep POLECAM

Pozdrawiam Szerszeń :uśmiech:

Edited by Szerszen01
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szerszeń - na pewno jesteś jedyny który wysłał maila i na pewno nikt Cię nie lubi dlatego nie odpisuje na maile :F

Na poważnie - zwróć uwagę na to że do sklepów internetowych maili przychodzi od groma ;) a czasem nie ma mozliwosci odpisać od razu :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja niestety się zawiodłem na tym sklepie. 21 maja złożyłem zamówienie na butt packa i jeszcze inne pierdoły, kase przelałem i czekam, czekam i czekam. 25 maja po moim mailu z zapytaniem czy wysłali już paczkę, dostałem bardzo grzeczna odpowiedź że jeszcze nie bo ... czekają na dostawę butt packów i innych zabawek. Troche mnie to wkurzyło bo ani be ani me ani kukuryku że towaru nie mają, ale zaoferowali że zwrócą kasę jeśli chcę. Dostawa miała być 26-27 maj więc dalej czekam i czekam i czekam i 4 czerwca dostaje maila że wysłali. Dziś jest 6 czerwca i dalej nic. 7.06 Boże Ciało więc jak dobrze pójdzie to paka bedzie 8 czerwca. Ehhh .... kupowałem już u nich wcześniej ale pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.

Edited by Lechu2K
Link to post
Share on other sites

opóźnienia w dostawach się zdarzają ale nie zwalaj winy na nich skoro to poczta polska nawala :? w regulaminie mają że priorytet powinien iść max 3 dni - jak masz wątpliwości poproś o numer nadawczy; pozwoli to Tobie odebrać paczkę w piątek gdyby nie miała w ten dzień trafić do listonosza: czyli bez awiza

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi mi o opóźnienie poczty tylko o to że gdybym się nie zapytał czy wysłali to sami by mnie nie poinformowali o tym że towaru nie ma. A poza tym

 

Przesyłki PRIORYTETOWE krajowe będą dostarczane następnego dnia roboczego po dniu nadania jeśli zostaną przez Państwa nadane:

 

w miastach wojewódzkich do godz. 17.00

 

w miastach powiatowych do godz. 16.00

 

w pozostałych miejscowościach do godz. 15.00

 

Przesyłki nadane jako priorytetowe po ww. godzinach traktowane są jako nadane w dniu następnym.

 

czyli max w środe powinien być .... dziś poczta raczej nie pracuje, więc jutro przed robotka trzeba do nich uderzyć. Choć z drugiej strony może lepiej służbowo :twisted: :twisted:

Edited by Lechu2K
Link to post
Share on other sites

Nie chodzi mi o opóźnienie poczty tylko o to że gdybym się nie zapytał czy wysłali to sami by mnie nie poinformowali o tym że towaru nie ma. A poza tym

czyli max w środe powinien być .... dziś poczta raczej nie pracuje, więc jutro przed robotka trzeba do nich uderzyć. Choć z drugiej strony może lepiej służbowo :twisted: :twisted:

 

Wszystko się zgadza, z jednym małym ale... Poczta Polska informuje iż priorytety będą dostarczane następnego dnia, jednak zazwyczaj się to nie sprawdza z 3 głównych względów:

1.) o 15.00 pracownik poczty odbiera paczki ze sklepu, o około 16.00, dostarcza je do poczty gdzie inny pracownik przygotowuje je do wysłania, zazwyczaj, niestety nie wyrabia się z tymi paczkami do godziny 17 i w tym przypadku, przesyłki traktowane są jak wysłane po 17, pomimo iż sklep przygotował je już o 15.00 a wtedy, przesyłka nie dorze następnego dnia.

2.) poczta wprawdzie zapewnia, iż dostarczy przesyłkę dnia następnego, jednak tego nie gwarantuje. Czyli nic generalnie nie można na to poradzić jeśli ta przesyłka idzie kilka dni, zdarza się to rzadko, ale się zdarza. W takich przypadkach, reklamację można złożyć dopiero po 14 dniach od daty nadania, a po kolejnych 14 dniach otrzymuje się odpowiedź, więc o losach priorytetu który się opóźnia, dowiemy się oficjalną drogą po 28 dniach.

3.) w przypadkach gdy przesyłka nie dociera na czas, zawsze proponuję iść na lokalną pocztę odpowiedzialną za dostarczenie paczki, nadzwyczaj często zdarza się, że paczka leży na miejscu i czeka, gdyż listonosz nie zostawił awizo bo albo nie był w ogóle jej doręczyć, albo awizo zaginęło, albo o paczce zapomniano. Niewyjaśnione są procesy funkcjonowania PP.

Link to post
Share on other sites

2.) poczta wprawdzie zapewnia, iż dostarczy przesyłkę dnia następnego, jednak tego nie gwarantuje. Czyli nic generalnie nie można na to poradzić jeśli ta przesyłka idzie kilka dni, zdarza się to rzadko, ale się zdarza. W takich przypadkach, reklamację można złożyć dopiero po 14 dniach od daty nadania, a po kolejnych 14 dniach otrzymuje się odpowiedź, więc o losach priorytetu który się opóźnia, dowiemy się oficjalną drogą po 28 dniach.

 

 

Poczta nie zapewnia tylko reklamuje dostarczanie paczek priorytetowych w nastepnym dniu roboczym. Wszystko reguluje rozporzadzenie ministra infrastruktury i ustawa o prawie pocztowym. Priorytety to po prostu, jak sama nazwa wskazuje, paczki zalatwiane w pierwszej kolejnosci (przed zwyklymi) co nie znaczy, ze od razu :lol:. A na dostarczenie paczki, takze priorytetowej, poczta polska ma 14 dni.

 

Co do reklamacji to moze cos sie zmienilo ale jeszcze na poczatku roku wygladalo to troche inaczej niz opisuje james_fryta. Mimo obecnosci komputerow i czytnikow kodow kreskowych poczta nie udziela informacji (bo takimi nie dysponuje) o "losach" paczki w zadnym terminie. Dla poczty istnieja tylko 2 scenariusze - paczka zostaje dostarczona w przeciagu 14 dni albo wciaga ja czarna dziura - ulega zniszczeniu, zmienia wlasciciela albo zalega w jakims magazynie - pojecie opoznienia nie istnieje. Paczke w dziurze mozna reklamowac, ale zwrot paczki albo jej wartosci (max. 80 zl + koszty wysylki w przypadku paczek nieubezpieczonych i bez podanej wartosci co dodatkowo kosztuje) trwa 3 MIESIACE i zazwyczaj trzymaja sie tego terminu. To rowniez jest regulowane rozporzadzeniem ministra infrastruktury - glodnych wiedzy zapraszam na http://www.poczta-polska.pl/prawo.htm

 

/do modow - trudno mi uzywac polskich znakow ale cos wymysle/

Edited by FA_Maciek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...