Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok. Zamówiłem, zapłaciłem, zrealizowali bardzo szybko :]

 

A dokładniej: zamówiłem nakolanniki, pałatkę i farbę kamuflującą - zamówienie złożyłem 08.08.06. Wybrałem zapłatę przelewem i dostawę za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wieczorem tego samego dnia dokonałem przelewu. 09.08.06 - otrzymałem maila o zmianie statusu zamówienia na "w trakcie realizacji". 10.08.06 - ok. 6.30 rano otrzymałem maila o wysłaniu paczki, natomiast ok. 15 dowiedziałem się, że paczka czeka już na mnie w domu. Pakowanie przypomina styl "taiwangun'owski" - czarna folia porządnie zabezpieczająca przesyłkę. W środku była zamówiona pałatka w woodlad, w pałatkę zawinięte były zapakowane nakolanniki i farba maskująca. Wszystko ok. Mam tylko jedną uwagę - takie rzeczy jak pałatka raczej powinny być zapakowane w jakiś karton, gdyż w sumie mało brakowało, żebym przy rozcinaniu folii uszkodził towar, a to nie było by zbyt ciekawe.

 

Ogólnie jak w przypadku poprzedniego kontaktu via allegro, transakcja przebiegła bez najmniejszych przeszkód a ceny wydaje mi się, że są u nich bardzo zadowalające.

Link to post
Share on other sites

Kupowałem u nich przez Allegro. Zawsze szybka przesyłka, dobry

(zgodny z opisem) towar.

Pewnego razu gdy paczka zawieruszyła się Poczcie Polskiej, obiecali przysłać drugą przesyłkę. Na szczęście paczka się znalazła (wina PP była ewidentna).

Można śmiało polecić.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Kupowałem u nich parę rzeczy w kamuflarzu DPM. Wszystko bardzo dobrej jakości, niezbyt sprane (nie licząc manierki, ale taką też przedstawiali na zdjęciu, więc problemu nie ma). Co prawda przysłali mi chustę oliwkową zamiast DPM, ale po liście do nich, bez zbytniego namawiania napisali, że przyślą odpowiednią. Bardzo miła obsługa, więc jednym słowem bardzo polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...