Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] L85 [G&G]


Recommended Posts

Moge Wam tylko podpowiedziec, zebyscie zmienili tez gumki hop up w G&G (na chocby Guarderowska silikonowa), to tez jest posrednia przyczyna zrywania tloka.

Kulka lubi sie przytkac w komorze hop upa co powoduje zrywanie tloka. Dodatkowo dochodzi do tego slaba wytrzymalosc samego tloka.

Strzelac krotkimi seriami ( pojedynczy ogien najbardziej wskazany).

 

Nie giac, trzymac w okladce, lata bedzie sluzyc ;-))

Link to post
Share on other sites
  • Replies 547
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem z dobrego źrodła <specshop> że niedługo pojawi sie wypasisty (drogi tez wypasiście) tłok CNC od G&G który ma wytrzymać wszystko, coś jak to : http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1975, ino że do przedłużonego Geara(czyt L85 min.) .

 

A co do wymiany tłoka poza gwarancją ( to mnie czeka) to bede brał ten : http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1955

i mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie .

 

Zdjecia z monatrzu końcem przyszłego tygodnia.

Link to post
Share on other sites

Heh, ja jako posiadacz wersji A1 nie mam z nią problemów pomimo +/- 5k kulek :) wystarczy o nią dbać i traktowć jak trzecią rękę :D. Dobrze że gwarancja nie jest na określoną ilość kulek :wink: . Jedyny problemik to semi, ale to spowodowane batką 8,4 :). Mam oczywiście stock sprężynę :).

 

 

 

 

Edit; literki :)

Edited by Cykli
Link to post
Share on other sites

Małe pytanie, czy jeżeli dołożę do baterii 8,4V 1400mAh Intellect (batka mini, wtyk large) jedno ogniwo w ten sposób, że 6 będzie równoległe do siebie a 2 prostopadle (Schematycznie: -{===||} ), to taki wynalazek wejdzie do eLki? Bateria jest nieużywana.

Link to post
Share on other sites

Małe pytanie, czy jeżeli dołożę do baterii 8,4V 1400mAh Intellect (batka mini, wtyk large) jedno ogniwo w ten sposób, że 6 będzie równoległe do siebie a 2 prostopadle (Schematycznie: -{===||} ), to taki wynalazek wejdzie do eLki? Bateria jest nieużywana.

 

 

Aku (9,6V) do Lki wygląda tak:

Bat-L85-2000-96V.jpg

source - specshop.pl

Edited by Lesław
Link to post
Share on other sites

No tak, ale tu mamy ogniwa large. O to chodzi, że mam już batkę 8,4v Intellecta (nówka sztuka, choć miesiąc przeleżała), i chcę zwiększyć jej napięcie do 9,6, aby używać jej w eLce. Gdyby ta polecana batka była "normalnie" złożona, nie byłoby problemu, ale zastanawiam się, czy właśnie przez to "połączenie" (w końcu z jakiegoś powodu tam jest) nie będzie problemów z upchnięciem takiej modyfikowanej baterii. Wtyk Large już mam.

 

Oczywiście najprościej byłoby sprzedać na komisie to co mam i kupić baterie polecaną, jednak na takie manewry trochę szkoda mi kasy.

Link to post
Share on other sites

Eee Miedza źle mnie zrozumiałeś. Wiem, że tłok w Eli nie jest jakiś genialny. Ja miałem na myśli to, żeby poprostu nie przesadzać z full auto fire :). Zresztą wiadomo jak jest z G&G : jeden trafi genialną replikę, inny produkt jaki posiadał kolega Sabat :-F , troszkę zależy od szczęścia :).

Link to post
Share on other sites

BlazakoV: masz ogniwa mini tak ? wydaje mi się ze wogóle będzie problem z jej włożeniem gdyż ogniwa mini są dłuższe niz large, a 6 larg mieści sie na styk, potem jest bardzo ciasno i miejsce na 2 larg również ciasno. wątpie tez czy w poprzek sie zmieszczą. na mini sie raczej nie da tego zrobić.

 

Cykli: ja nigdy nie przesadzałem z auto, zawsze na low capach (68kulek) i jeden spokojnie starczał mi na parę fagów. strzelam jak jestem pewien, nie lubię kulek marnować, w końcu z poznania jestem. :D

Link to post
Share on other sites

Wiem, że 8,4 starczy, ale przy M120 (Spece zakładają na życzenie gratis w ramach gwarancji) ROF nie będzie powalający... Jak w ogóle będzie chciał strzelić w singlu...

 

BlazakoV: masz ogniwa mini tak ? wydaje mi się ze wogóle będzie problem z jej włożeniem gdyż ogniwa mini są dłuższe niz large, a 6 larg mieści sie na styk, potem jest bardzo ciasno i miejsce na 2 larg również ciasno. wątpie tez czy w poprzek sie zmieszczą. na mini sie raczej nie da tego zrobić.
Dłuższe? Niemożliwe. W tej chwili mam coś [takiego], wielkością jest to identyczne z sanyo 600mAh, w stosunku do large z kałacha cymy ułożonych w ten sam sposób, ta bateria jest o około 2cm krótsza (dokłądnie tyle na długość ile 6 ogniw large) i 1cm węższa. Ale chyba i tak mogą być problemy. Nic, pozostaje komis.

 

Ravic, jak uda ci się to wcisnąć daj znać. Jakbyś mógł zrobić zdjęcie jak to tam siedzi, także bym się nie obraził.

Edited by BlazakoV
Link to post
Share on other sites

Cykli, sprawa ma się tak. Nigdy nie udało mi się wywalić hi-capa za jedną serią. Nie wywaliłem nigdy low-capa jedną serią. Akcja wyglądała tak: trzy strzały na singlu, przełączenie na auto, 3 kulki i pozamiatane. Pech to pech.

Link to post
Share on other sites

trzy strzały na singlu,

Moim zdaniem to może być przyczyna. Moja Elka na singlu się strasznie męczy. Widać, że przy strzelaniu singlem, GB jest bardziej obciążony. Nie wiem z czego to wynika, ale takie mam wrażenie. Za to na auto, GB chodzi miękko i bez problemu. Z tego powodu, po wstępnych testach zaprzestałem używania singla.

Link to post
Share on other sites
moze dlatego ze g&g pokusilo sie o bajer z psg1 czyli strzelanie z napietego tloka

Dokładnie. Tylko zastanawia mnie - po co to? OK, może część sekundy wcześniej strzeli niż potencjalny przeciwnik z drugiej strony lufy, ale czy ma to jakiekolwiek inne racjonalne wytłumaczenie?

 

I czy dało by się to jakoś wyłączyć, bez wymiany części na "normalne" ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...