Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

A czy na wojnie smugowe nie były stosowane żeby było wiadomo, że to wali swój czy wróg?

 

Nie, miały one pomóc w korekcji ognia i poprawiać tym samym celność.

 

Życie to nie gra komputerowa...

 

Człowieku jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sobie daruj i nie pisz tego typu bezmyślnych odpowiedzi a szczególnie jak nie masz o temacie pojęcia...

 

No, z KM'a i WKM'a się całkiem durzo nastrzelałem, ale zielonych smugaczy nie widziałem... ktoś tu bzdury opowiada...

 

Zielone pociski smugowe nawet dziś są w sprzedaży np Tutaj

A oznaczenie tych do DP to : 7T - Ammunition (7T2, the 7.62 x 54 mm R tracer round )

Link to post
Share on other sites

Ale nikt nie mówi, że ktokolwiek się z kimś umawiał :) W RO jest po jednym kolorze pocisków smugowych na stronę Oś - żółte, Armia Czerwona - zielone. Kolor nie zależy od strony ale od tego czym wypełniono pocisk np.magnezem albo miedzią stąd kolory takie jak czerwień , żółć , kolor niebieski albo zielony.

Link to post
Share on other sites
Ale nikt nie mówi, że ktokolwiek się z kimś umawiał W RO jest po jednym kolorze pocisków smugowych na stronę Oś - żółte, Armia Czerwona - zielone. Kolor nie zależy od strony ale od tego czym wypełniono pocisk np.magnezem albo miedzią stąd kolory takie jak czerwień , żółć , kolor niebieski albo zielony.

Albo napisałem niezrozumiale, albo nie czytasz ze zrozumieniem. :)

Nie chodziło mi o powód emitowania światła przez naboje, tylko o samą ideę zaznaczania różnymi kolorami nabojów swoich i nabojów wroga. W RO wszystko gra, bo tu nie mogę sowbie wybrać czym strzelam, ale w prawdziwym życiu znaleźliby się spryciarze, którzy wkłądaliby sobie amunicję wroga i udawali, że są z nim (ludzie widzieliby np. kolor zielony i myśleliby że to ich człowiek, a to wróg z ich nabojami). O to mi chodzi.

Link to post
Share on other sites

Albo napisałem niezrozumiale, albo nie czytasz ze zrozumieniem. :)

Nie chodziło mi o powód emitowania światła przez naboje, tylko o samą ideę zaznaczania różnymi kolorami nabojów swoich i nabojów wroga. W RO wszystko gra, bo tu nie mogę sowbie wybrać czym strzelam, ale w prawdziwym życiu znaleźliby się spryciarze, którzy wkłądaliby sobie amunicję wroga i udawali, że są z nim (ludzie widzieliby np. kolor zielony i myśleliby że to ich człowiek, a to wróg z ich nabojami). O to mi chodzi.

 

W ,,prawdziwym życiu,, ;) nikt się z nikim nie umawiał , każdy strzelał tym co dostał a kolor jak już mówiłem zależał od składnika znajdującego się w pocisku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...