Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 18C [CYMA]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.

 

Mógłby ktoś powiedzieć gdzie znajduje się ta sprężynka od tej dźwigienki co jest potrzebna przy strzelaniu w innych pozycjach?

 

I interesuje mnie też gdzie znajduje się ten o-ring taki fi-6mm +/-. Wydaje mi się, że przy śrubie od regulacji silnika.

 

Jakby ktoś miał zębatkę tłokową to proszę dać znać.

 

PS: Jak tam wasze Glocki.

PS2: Ma ktoś może fotki Glocka z zielonym zamkiem albo korpusem?

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Mam problem...

 

Pękła ta dźwigienka od spustu... Próbowałem skleić kropelką i listewkami z kompozytu, jednak bach, nie działa.

 

Wam też spust chodzi tak cholernie ciężko?

 

I mam problem z tą "sprężynką" od silnika, przez to cholerstwo nie można silnika włożyć.

Chyba to wywalę i wsadzę jakąś sprężynkę normalną.

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Sorry za double post, ale mógłby mi ktoś podać wymiary stockowej baterii?

 

W związku z upgradem ma w planach montaż li-po 7,4V albo nawet 11,1V.

 

http://www.filairsoft.com/forum/showthread...0610&page=2

Li-po 11,1V w glocku?

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

 

A li-po 7,4V to chyba taki wejdzie:

http://www.modelmotor.pl/p,pl,102,desire+1...mah+li-pol.html

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

To ja wiem, bo już sobie wykombinowałem. Ciekawy jestem natomiast czy ktoś ma jakis mądrzejszy pomysł niż ja.

 

Odnośnie latarki to najczęściej widzę streamlighta m3 albo GLT, no ale jest sporo różnych dziwnych wynalazków airsoftowych i może być coś takiego podeszło ładnie...

Link to post
Share on other sites

Jak wazna jest dla cienie wygoda - czolgasz sie padasz w krzaki i wogole mobilny jestes to glock wygrywa. Zasieg max 25 m skuteczny ze 20. Ladowac trzeba zadko, tanie magi w porownaniu do gaziakow - nie ma problemu zima z batka i wogole polecam.

 

Galaxy za to jest raczej replika do lasu/budynku dla tych co nie sa az tak mobilni i moga miec przywiazana do nogi dosc duza i przeszkadzajaca replike.

 

Osobiscie polecam cos co da sei zamontowac na szelkach na plecach (sam mam taka wersje bezlufowa fn2000).

 

Za to glock w kaburze lewej na lewej stronie pasu nosnego po prostu wymiata. Mozesz wchodzac do budynku - nie rezygnujac z dlugiej wyciagnac pistol i posiac seria nie martwiac sie o zdrowie tych co sa w budynku.

Link to post
Share on other sites

A jak jest z reakcją na spust bo jedni piszą ze jest przyzwoita a inni ze trzeba czekac wieki. Szukam repliki na boczną pod karabin wyborowy i się zastanawiam czy te 180fps to nie bedzie zbyt mała siła ognia.

 

Bierz MP5 :-P Temat teoretycznie pod inny dział, ale MP5 w tej kategorii wygrywa. Pistolet jest dobry jakbyś jeszcze do MP5 byś go dokupił. Jak utniesz chwyt przedni, to problem z kaburą jest znacznie mniejszy.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Krótka recenzja.

Polecam Glocka CYMY jako pistolet do kabury udowej. Dobrze wygląda, a w zimie nie jest to tylko wypychacz kabury, jak gaziaki.

Dobra celność na 10-20 metrach, przy 195 fps można strzelać serią bez obawy, że uszkodzisz przeciwnika. Może nie strzela lepiej, niż każdy spring, z którym miałem do czynienia, ale powtarzalność strzałów daje większą szansę przeżycia.

Bateria (450 mAh) w warunkach pokojowych starcza na ok. 20-30 magazynków. W warunkach ostrej zimy na 3-4 (ciągle umieszczona w replice). Mało, ale i tak lepiej, niż w przypadku replik gazowych.

Amunicja? W moim egzemplarzu kulki 0,12 w trybie single wylatują po dwie, więc muszę używać 0,2. I na dodatek gorszej jakości, bo polerowane kulki do luf precyzyjnych wytaczają się z lufy - gumka ich nie trzyma. Muszę podkręcać ją niemal do maksimum, żeby 0,2 leciały przyzwoicie. Z tego, co wcześniej czytałem, jest to nietypowe.

Małym mankamentem jest również pierwszy strzał po włożeniu magazynka. Jest pusty, o czym warto pamiętać.

Generalnie, pistolet pier... druga klasa :-o. Mało popularny wśród graczy ze względu na nieruchomy zamek i niskie osiągi w porównaniu z replikami gazowymi. Ale jest tani w eksploatacji, tanie są również dodatkowe magazynki. Posiadając tę replikę, użytkownik na pewno będzie wyróżniał się z tłumu.

 

Zrezygnowałbym z cięcia MP5K, jak na udo to zbyt duży ciężar. Broń na plecach to niezły pomysł, ale jeśli liczy się czas, to szybciej wyciągniesz Glocka z kabury.

Link to post
Share on other sites

A na biodrową albo na kamizelkę nie może być? :lol:

Co do pistoletu to ja to traktuję jako broń awaryjną. Broń boczna [MP5] dla mnie jest jak się główna popsuje, a jak się boczna popsuje/ammo się skończy to jest pistolet ;)

 

PS: Jeśli komuś się jakieś części w GB popsuły to mam cały GB na sell ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Pistol, nawet cymka ma jeszcze jedna zajefajna sprawe - przy celowaniu w kogos przez okno duzo latwiej jest wycelowac i trafic.

Nawet w porownaniu z mp5 (o dlugich replikach nie wspominajac).

Plus wiadomo - operowanie jedna reka umozliwia strzelanie z naprawde dziwnych katow.

Niska ilosc fpsow tez przydatka - bo nie robi sie takiej krzywdy jak z 300 fps.

Choc nawet 180 z przylozenia w czolo nie jest zbyt przyjemne.

 

ps. Glocki testowalismy kiedys strzelajac sobie z przylozenia w nadgarstki ;)

Boli ale sladow wiekszych nie ma.

Jak dla mnie swietna sprawa - przy odpowiednim ustawiniu hopa da sie trafic kogos nawet na okolo 25 m seria. Male poreczne ... tylko batki sa kijowe - ja rozwiazalem to brzydko mocujac z boku przypalona baterie do aega i montujac Tconnectory.

Za to moge cieszyc sie pistolem przy -15 st. co u gaziakow jest praktycznie niemozliwe o ile nie trzyma sie ich w gaciach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...