Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ze tak cisnie go brak gotowki na pewna czesc ciala... ze az krzyczal zebysmy uslyszeli i powiedzieli, ze albo tanie albo dobre... :D

A żeś się Gunner wykazał...

BTW, Am, jak chcesz zadawać głupie pytania to je zadawaj na strzelaniu a nie na forum...

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Co niektórzy piszą trochę nie na temat.

 

Ja ogólnie polecam ten pistolet ale:

- naprawdę nawywa się to RUGER MK2

- padają zawory (trzeba kombinować z silikonem)

+ duża energia

+ bardzo dobry zasięg

+ niska cena (na www.military.pl)

+ łatwe ładowanie kulek do magazynka

 

Co do zużycia gazu to jedno nabicie magazynka to około 40 strzałów

(2 mag.).

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

A ja mam i nie nażekam - nie wiem czemu wszyscy uparli się na Lugera (Rugera) - ma daleki zasięg i może jest z ABS-u ale mi to nie przeszkadza w zupełnosci - miałem go już na kilku walkach i młuci strasznie (mam zasięg wiekszy niż inni z gaziakami a nie skłamię mówiąc że przebijam zasięgiem niejeden AEG)

1. co do tego że ciężko chodzi to wystarczy prysnąć go w środku teflonem i już po sprawie, teraz chodzi jak piórko!!! (tylko to musi być teflon a nie silikon!!)

2. dziś dopieściłem lufę (wypolerowałem automaxem + wycior) i teraz niedość że mam skupienie większe to i zasięg wzrusł o jakieś 5-7 metrów

3. w nim się naprawdę nie ma co zepsuć bo jest prosty jak budowa cepa (może fakt faktem prucz zaworów - ale obym tego nie doświadczył)

4. jeśli o broń sie dba to tak szybko ona nie padnie (a tu każdy mi musi przyznać rację)

no i dla początkującego cena także jest przystępna!!!

(a co do gazu to jedno ładowanie magazynka gazem = 2 magazynki kulek - czyli 34 kulki na jednym ładowaniu)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

a ja cos ciekawego ostatnio zaobserwowałem w moim Lugerze - mianowicie podczas walki dobijałem go gazem co magazynek (i tak ładowałem kulki wiec ...) i pod koniec musiałem oprużnić mag. wiec żeby się wyżyc popykałem z niego trochę :-) - co się okazało miałem tak nabity magazynek gazem że wystrzeliłem pełne 4 magazynki kulek by gaz mi się skończył :-)

Link to post
Share on other sites

Ostatnio szukałem informacji o tym pisotlecie i dowiedziałem się że problem padających uszczelek rozwiązuje się poprzez niepełne ładowanie magazynka gazem. Magazynek ładuje się w dwóch jedno- max. półtorasekundoych "dziabach" (partaich).

Po więcej informacji odsyłam na zagraniczne forum www.airsoftretreat.com. Jest tam sporo napisane o tym pistolecie a szczegolnie o jego wydluzonej wersji (MK1 Carbine). Warto poczytać co ludzie zrobili z tego pistoletu. Widziałem nawet fotke (gdzieś indziej) lugera z tłumikiem z włókien węglowych (podejżewam że tłumik kosztował sporo więcej niż sam pistolet :D)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Miałem niewątpliwą okazję nawalać z tega gana...Najpierw strzeliłem sobie z RPK-elektryk (chyba UPgrade.ale nie wiem ile) pare razy i widziałem jak sobie kulka robiła HoP-Up...kulka 0,28g.Potem zabrałem w łapy Lugera i walnołem razy parę...i mnie ścieło bo kulka robiła to samo na tej samej wyskości!!!(charakterystyczna górka tóż przed upadkiem kulki) (kulka 0,2g).Wiadomo celność z racji krutszej lufy jest mnijesza...ale RPK kosztowało conajmniej 1500 zł...luger 250.

Gwoli ścisłości możecie posądzić mnie o czitowanie bo to był model QASZA i miał tą niesamowitą polerowaną lufe ,a RPK nie więc to nie fair.... :P

oceńcie sami

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Czyli widzcie drodzy "znawcy" Lugera, nie jest do końca tak wam się zdawało. Cacko ma 380 FPS'ów i podobno wymiata że aż miło. Zamierzam sobie sprawić to cacko na wiosnę bo teraz to się nie opłaca. Następnym razem prosze o nie wypowiadanie się ludzi na temat rzeczy o których mają nie do końca pełną wiedze.

Link to post
Share on other sites
Co do zasięgu, to bym się kłócił.

wiesz, jak zrobie ze swojego haubice to i na 100m doleci (a może i dalej) :)

ale fakt że krótsza lufa w gazowce daje mniejszą moc ale jak naprawde z zasięgiem i celnością to trza by przetestować

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam rugerka od jakiegoś czasu ...był na kilku strzelankach i jak narazie nie moge narzekać...jedynym haczykiem do ktorego trzeba się w ferworze walki przyzwyczaić to to że strzał nastepuje po pełnym odpuszczeniu języka spustowego a nie po jego ściągnięciu... :twisted: taka mała zagwozdka...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

mam maly problem wiec bedzie glupie pytanie. a wiec zakupilem sobie na gwiazdke ten pistolet i ile czasu powinienem ladowac gaz, gdyz laduje ok 30 sek a starczy mi na 6-8 strzalow, a niechcialbym aby sie okazalo ze jest walnieta uszczelka lub cos :evil:

Link to post
Share on other sites
mam maly problem wiec bedzie glupie pytanie. a wiec zakupilem sobie na gwiazdke ten pistolet i ile czasu powinienem ladowac gaz, gdyz laduje ok 30 sek a starczy mi na 6-8 strzalow, a niechcialbym aby sie okazalo ze jest walnieta uszczelka lub cos :evil:

parę sekund sie powinno ładować, słychać kiedy gaz już przestaje przelatywać

czy te 6-8 strzałów jest w temp. poniżej 10C :?:

Link to post
Share on other sites

strzaly wykonywane w temperaturze pokojowej ladowanie tez, dziwi mnie to ze nawet pomimo dlugiego czasu ladowania tak szybko gaz schodzi a niewydaje mi sie aby bylo cos z uszczelka gdyz nieslychac aby schodzil gas:? moze cos zle robie :wink:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...