Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shot Gun Tactical!


Recommended Posts

A ja dołoże swoje 3 grosze. Ostatnio u Krakmanów pojawiło się to:

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=508

Czy ktoś już może ma tą strzelbkę? I ktoś rozkodował, co to jest JT ? Jestem bardzo sceptyczny co do tych 300fps-ów i hop-up'a. Miałem coś bardzo podobnego (Cyma P.799A), brak hopa, plastikowa lufa 3 członowa :| i kloc z cementu w kolbie. Rozpękła się w 100 miejscach po upadku spod ściany.

 

Jaką to ma lufę, czy solidna konstrukcja, i co z tymi 300fpsami?

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Sebek, co do okularów i samej repliki to prawdopodobnie będę mógł coś napisać bo kumpel zamówił u krakmana i shotgun jutro powinien się pojawić, jak zobaczę, obmacam i postrzelam to dam znać.

Link to post
Share on other sites

Ten shot ma regulacje hu co jest niewatpliwie atutem, heh sadzac po wygladzie to niewiele sie rozni konstrukcja od m47 z double eagle, ale ma wieksza moc, de ma chyba z 250fps.

 

Moj podstawowy gun to shotgun JT-3A (tez od krakman`a) niestety brak regulacji hu zmusza (chyba ze ktos rozkreci replike i sprobuje regulowac na wlasna odpowiedzialnosc, ja rozlozylem m47long z double eagle i nie moglem za cholere zlozyc) do kupna ciezszych kulek, ja przez dlugi czs uzywalem 0.23 ale ostatnio sprawdzilem 0.20 i o dziwo leca juz lepiej (pewnie hu sie wyrobil)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest Specskorpion
witam zastanawiam sie nad kumpnem tej giwerki smile.gif prosze o opinie o niej i czy warto

 

Mam ją, ale jakiś wadliwy towar, gdyż nie chce sie przeładować.

 

Na szczęście już jutro wysyłam i dostanę nowy, albo ten zostanie naprawiony.

 

Ogólnie warto go kupić. Waga 1400 g. Regulowany HU Hop Up <<==>> Normal. Wygląd niezły jak za taką cenę. W środku nie wiem, nie rozkładałem, żeby mi uznali gwarę. Niestety nie znam jego osiągów, gdyż tak jak pisałem, był to jakiś wadliwy towar.

Link to post
Share on other sites
Guest Specskorpion
Jedno pytanie: można zdjąć kolbę z "tacticala", tak, żeby został sam chwyt? (shot wyglądałby jak zwykły short).

 

 

Można, tylko brzydko wygląda.

Link to post
Share on other sites

Można, tylko brzydko wygląda.

 

Well... nie można. Ostatnio przekładałem.

 

Możesz ewentualnie zdjąc trzewik kolby (czyli w sumie całą część ruchomą), ale zostanie ci pręt, po którym się ona porusza. Wyglądać to będzie dziwnie, i watpię, aby było wygodne. Obcinanie tegoż pręta będzie wiązało się z koniecznością zaślepiania dziury po nim (upierdliwe zapewne, ale dało by się zrobić - żywica czy coś...).

 

Radziłbym po prostu poszukać kogoś, kto ma na zbyciu chwyt pistoletowy od wersji short (np. bo mu sie strzelba popsuła) i przełożyć.

Link to post
Share on other sites

Na temat tego shota mogę nieco powiedzieć, więc... ;)

 

Replika, jak na tą cenę jest bardzo dobra. Kulki ciągną nieźle, co prawda nie elektryk, ale sama moc większa niż w niejednym AEGu.

 

Chodzi dobrze, szybko, pump-action umożliwia nam walkę na całkiem przyzwoitym poziomie. Szybkoładowara w zestawie, co daje nam dobry sposób ładowania.

 

Jeśli chodzi o linka, którego wkleił Brayli - to adres kulek? Chyba zmienili ;)

 

Reasumując, jak na taką cenę to dostajesz bardzo przystępną replikę, w sam raz na rozpoczęcie zabawy ;)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...