Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Narodowe bronie" - Konkurs G&G na nową replik



Recommended Posts

Ogromne podniecenie widzę,ale czy ktoś potrafi powiedziec ile aegów w cenie powyżej 1000 zł sprzedaje sie w Polsce rocznie?

 

Beryl to broń dość żadko spotykana jeszcze w kraju i jeszcze żadziej na świecie.

 

Ja stawiał bym na repliki Beretty 70/90,Tavora i SA-58,te modele są znane na świecie i napewno by się sprzedały nie tylko w krajach pochodzenia.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

REMOV gdzie jestes

 

Naszła mnie pewna myśl' date=' może zamiast się spierać lepiej zacząć zbierać materiały. [/quote']

 

Jedno z drugim ma coś wspólnego... :)

Pogooglałem i na necie to raczej nic poza fotkami nie znajdziemy, więc jedynie możemy grzecznie w/w Pana prosić o pomoc.

 

Po drugie im więcej zbierzemy materiałów o każdej z propozycji tym większe prawdopodobieństwo, że sami damy radę coś później wykombinować. Jest tu kilka zdolnych osób nie?

 

@Gunmaniak nie siej nam tu, bo tawor nie jest nasz si?

 

@JURA pewnie, pewnie - wysyłaj, a my wyślemy swoje :) zobaczymy co wyjdzie i jedno i drugie może być ciekawe :)

Link to post
Share on other sites

Ludzie sami sobie zaprzeczacie...Jantar to Beryl(dokładnie tantaloberyl[zobaczcie tłumik płomienia]) przeniesiony do układu bez kolby właściwej.A kilka wersów wcześniej piszecie że Beryle jest fu bo jest od AK...:| :ściana: ...

 

 

a marketing to inna sprawa...ile osób to kupi ,zanjąc podejście panów z g&g to cena będzie taka ,że 3/4 z nas nawet na niego nie spojrzy chyba ,że przez monitor...i wtedy znostanie nam ak74 i jazda tuning z nim...tak jak zrobił jonboy.

 

 

Panie Remigiuszu(REMOV) przybądź .. :cry:

 

remov@o2.pl

Link to post
Share on other sites
Jeśli mieszkamy w Rosji to Groza 1 jest jak najbardziej naszą narodową bronią :)

Ja nie powiedziałem że to jest nasza narodowa broń, po prostu chciałem zwrócić uwagę, że Jantar nie jest jedyną mutacją AK w układzie bezkolbowym (a z wypowiedzi Austina to wynikało ;) )

Link to post
Share on other sites

holy shit 8O Jantar wz.2005 ... naprawde ladny karabin :) jednak myśle ze Beryl ma tu większe szanse z racji tego ze byłby łatwiejszy do produkcji. Ale z drugiej strony karabinków ASG w systemie bull pup jest strasznie mało (2 wersje AUG-a, 2 wersje Famasa, no i ostatnio SA-80) więc może.... :roll:

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Przepraszam, ale dlaczego nikt nie pomyslasl o MORS 'ie wz 39  

 

Jest to CZYSTO POLSKA bron- od poczatu do konca.  

Swietnie sprawdzilaby sie w ASG

 

Nikt nie pomyślał bo:

a) niewiele osób pewno o nim wogóle słyszało

B) na świecie istnieją tylko 2 egzemplarze: jeden w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, a drugi gdzieś w Rosji

c)nie sądzę, żeby GG brało się, za jakąś broń historyczną, o której mało kto wie, i pewno jeszcze mniej osób by kupiło. Czy będąc jakimś Niemcem/Anglikiem/Francuzem czy mieszkał gdziekolwiek indziej niż w Polsce to chciałbyś biegać (a tymbardziej kupić) z Morsem?? Innymi słowy-bez sensu ;)

Link to post
Share on other sites

Ja pier....

następny, lewa jego mać, wyskakuje z

PKM ...raz proszę

co jak wiadomo, jest narodową bronią byłego już Związku Radzieckiego, natomiast bronią narodową Rzplitej NIE JEST :twisted:

 

LUDZIE !!!!!!! czy tak trudno to zrozumieć ????

 

BTW: co za człowiek umieścił ruski pulemiot jako propozycję broni narodowej polskiej ???? :twisted:

Link to post
Share on other sites

tego jantara też można by było wyrzucić z ankiety...

jest tylko jeden taki karabinek, jest to prototyp powstały na potrzeby pracy dyplomowej, a nie broń używana, wiec o wszelakie rysunki techniczne, czesci poza pochodzacymi z beryla trudno, a i zainteresowanie tym karabinem było by marginalne, bo po co G&G miało by robić replikę czegoś, co jest prototypem i nie jest używane przez siły zbrojne?? to jest nieopłacalne...

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem w ASG brakuje PM'ow [AEG], jak sa to albo uzi albo mp7 w dodatku drogie. A osiagami nie grzesza... Mozna tym G&G podeslac propozycje jak sie juz nastawiliscie na tego Beryla a i do PM - 98 nie zaszkodzi... moze sie chlopakom spodoba i podlapia do produkcji ;)

mam nadzieje ze cyma i inni "troche tansi" producenci zrobia taki "przetarg" :) albo wkonu w Naszym kraju pojawi sie jakis producent replik :>

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...