Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jakieś ukryte mankamenty modeli?

Z tym to będzie trudno. Ukrytych mankamentów jest bowiem niezbyt chyba wiele, bo twórcy tych mankamentów nie starli się ich ukrywać, nie mając świadomości co czynią. Znaczy większość wad obu kamizelek jest jak najbardziej odkryta ;) no, ale skoro chcesz informacji o tych ukrytych... ;)

Pozdro!

Link to post
Share on other sites
  • 6 years later...

Jeśli ktoś nie ma zapotrzebowania na sprzęt do jednostek specjalnych jak zauważyłem wyżej .... to nie wyrzuci pieniędzy w błoto kupując taką kamizelkę.

Wiciok nikt Ci nie każe rekonstruować tego jak to napisałeś "Betonu". Człowieku baw się w co tylko chcesz amerykanów ,hindusów czy nawet mosad twoja sprawa.

 

Czy ja wiem, obie to dno i kilometr mułu przy obecnych konstrukcjach

Czego się spodziewasz to kamizelka z 98 roku.

Edited by PatrykD3
Link to post
Share on other sites

I obecnie za 2 czy 3 krotność kwoty jaką należy wydać na te szmaty można złożyć sprzęt pasujący pod siebie.

Tak się ma cena do jakości. Dlatego ta kamizelka w porównaniu z droższym sprzętem nie jest dobra ale jak za 70 zł dla nie zbyt wymagającego rambo wystarczy. Amen

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie wypowiem się na temat OLV którą z czasem zmodowałem do systemu molla , tak wiem jaki błąd popełniłem. Ma kilka urytych zalet :]

1. jedyna sensowna kieszeń która się nadaje i najbardziej mi przypadła do gustu to ta malutka pod ładownicami , chowasz klucze i masz pewne że nie zgubisz.

2. Zimą dobrze grzeje i chorni od wiatru :D

3. Jest tak zabudowana , śmiało można wchodzić w budynek CQB :D

4. 4 osobowy patrol , las iglasty [zagajnik] 1,5 metra bez ruchu niezauważony

 

Wady .. jezusie . Napiszę co przy okazji spostrzegłem bo co do reszty można by kolejny tom krzyżaków napisać.

W tylnej kieszeni nie mieści się zielona plastikowa apteka WP [wpychana na siłę]

 

Najgorszemu wrogowi bym jej nie polecił , za te pieniądze teraz można dorwać dobrego chesta , jakąś kamizelkę w taśmach na siatce [FLC lub Brytyjskie ] . KLV-ke posiadam niestety w rozmiarze XL gdzie na mnie wisi lecz to juz w miarę dobra baza na wklady pod chesta i inne kamizelki. Co do DMV - tylko widziałem i sądzę że jest bardziej funkcjonalna-wygodniejsza lecz też szału nie robi.

Link to post
Share on other sites

To pisz pisz, z szczegółowym wyjasnieniem co i "dlaczemu" jest z nią nie tak, bo jak ktoś jest zielony, to on nie wie, że taka kieszeń w takim miejscu jest bez sensu albo nie wygodna, zwłaszcza jak kupuje przez internet i daną kamizelkę widział tylko na zdjęciach :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...