Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Yautja gdybys podal sposoby dorobienia spustu i piston sear 'a tez bylbym wdzieczny sorrki jezeli wydaje Ci sie to pytanie zbyt banalne ale jestem zielony

 

Tzn. takiego sposobu jako takiej instrukcji nie podam :) Albo pojde do tokarza/slusarza zeby mi dorobil odpowienie czesci, ale bardziej prawdopodobne jest, ze wezme kawalek stali, kilka pilnikow i spedze kilka ladnych godzin na pilowaniu :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:o Jesteś pewien? Wcześniej osoby pisały że wszystko jest metalowe a tutaj się dowiaduję że tłok z plastiku... Jutro kurier mi to przywiezie więc chyba sam sprawdzę.

 

No i trzeba ten temat rozkręcić bo już 3 strony są a jeszcze tak naprawde nikt nie napisał konkretów jak stuningować ten karabin.

Co konkretnie trzeba wymienić (i na co! bo nie wszystko pasuje) żeby wsadzić lepszą sprężynę, ile fpsów da to więcej, co oprócz springa można ulepszyć/wymienić/uszczelnić i jak.

Tak btw zastanawiam się czy nie wejdzie tam cylinder o zwiększonej pojemności.

Link to post
Share on other sites

barbie a to dziwne bo to jest właśnie dział Upgrade i tuning a pierwszy post tego tematu to jak stuningować MP001 :) Nie pisz odpowiedzi na szybkiego bo nawet nie widzisz gdzie piszesz.

 

 

A oto co napisał Krakman z taiwanguna

 

witam

Niestety upgrade tego modelu jak narazie nie przeprowadzilismy :( i co sie

z tym wiąze nie mamy z tym zadnego dosiwadczenia:( gumka silikonowa nie

podejdzie do tego modelu:(

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś pomysł na mały tunning poprawiający celność ??

 

 

Barbi: nie pisz bezsensownych postów gdyż zaśmiecaja forum i wydłużają czas w jakim osoby pragnące skorzystać z tego tematu muszą czekać na odpowiedź. Nie jesteś modem to go nie udawaj...

Link to post
Share on other sites
Najepierw to wy ja rozkrećcie a potem gdybajcie:P

 

 

W czwartek wpłaciłem pieniądze na wysyłkę kurierem (rzekomo 1 dzień roboczy) -- dziś jest poniedziałek godzina 19.36 i co? Kuriera ani śladu. A specjalnie wziąłem dzisiaj wolne.

Jak przyjdzie to go po prostu wystrzelam.

Link to post
Share on other sites

Podsumujmy cały ten temat. Pomysły na tuning są takie :

*uszczelnienie (Co to jest ten "teflon fix" ?)

*wymiana lufy na preckę (Ciekawe jaką ? Nikt jeszcze tego nie powiedział :P)

*wymiana cylindra oraz tłoka, a co za tym idzie możliwość zamontowania mocniejszego springa.

 

Z tego wynika, że możliwości tuningu są duże.

 

PS. Jak ktoś już zrobi tuning to niech go opisze krok po kroku dla zielonych (czyli dla mnie :D)

 

PS2. Czy przy wymianie lufy na preckę liczy się tylko jej długość ? Np przy lufie precyzyjnej jest napisane, że ma długość 430mm (to znaczy tyle, ile trzeba do mp001) i pasuje do g36, to znaczy że do mp001 też będzie pasowała ?

Link to post
Share on other sites
Dorobie ze stali narzedziowej triger i piston sear, blokade prowadnicy sprezyny jak i sama prowadnice i planuje dokupic springa 150sp... Mysle ze jakis czas to wszystko powinno pociagnac ze soba i powinno dac te 500-520fps

 

Yautja i jak prace się posuwaja? Bo znalazłem znajomego który dorobi mi co bym niechciał metalowe. Więc tylko pytanie czy to zdaje egzamin? Czy rezultat tego tuningu jest godny wkładu? Czy może jednak lepiej kupić sniperke z Gunnera :twisted: - no co? polska w końcu :wink: cały czas trzeba patrzeć w kategoriach cena\jakość\moc.

 

Daj znać jak Ci idzie ;-) POzdro!

 

***BaUEr*** :wink:

Link to post
Share on other sites

:-F Seary można kupić na MG ale sa dosyc "drogie" :F Może już ktoś rozkręcał cylinder i zamieści instrukcje jak to zrobić?? i czy jak włoże tam srp 120 lub 130 to bebechy mi się nierozlecą? i dajcie linka, do spr który będzie pasował do tej "VSRki" (120 lub 130)

Pozdro :-F

Link to post
Share on other sites

Ok, drogi ale (mam nadzieję) skuteczny schemat tuningu naszej MP001

 

Najpierw to:

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=975

 

Spust mamy załatwiony więc teraz to:

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=936 (żeby za kawałek metalu tyle zdzierać :/)

 

No i żeby nie tracić zbytnio powietrza:

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=445 (nie jestem pewny czy jeżeli stawiamy na tak dużą dokładność i precyzję można tutaj sobie pozwolić na "niedokładną" castorurkę)

 

Chciałbym jeszcze żeby to

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...36c6337615c23ca pasowało do naszej kopii ale niestety z tego co mi mówiono to nie pasuje :)

 

A na końcu montujemy mocniejszą sprężynę:

http://www.asg.com.pl/product_info.php?cPa...products_id=168

 

I mamy piękny, celny karabin wyborowy o mocy około 500fps za jedyne 1280zł :D

 

Przydałoby się jeszcze dorobić silikonową gumkę hop up bo stockowa marznie ale krakman mi odpisał że narazie nie mają żadnego w tym doświadczenia a gumka do AEGów silikonowa guardera nie pasuje :( Więc narazie czekamy.

;)

 

 

i czy jak włoże tam srp 120 lub 130 to bebechy mi się nierozlecą?

Musisz się bardziej określić bo np. jeśli wsadzisz sprężynę 130 PDI to się nie rozleci ale podniesie to moc o około 10fps ;)

A jeżeli wsadzisz sprężynę 130 Systemy to na 100% się rozleci :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...