Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaka jest szerokość szyny? Bo na taiwangun.com piszą że 20mm, a dołączają do repliki montaż na 25mm. Całkiem zgłupiałem ;) Móglby mi ktoś pomóc? Najlepiej z jakimś namiarem na tanią (do 100zl) lunetę z właściwym dla Mp001 montażem.

 

25mm dotyczy raczej średnicy tubusa lunety

Link to post
Share on other sites

Znak, wielkości popiersia człowieka, jakieś 55 - 60 metrów, na starej lufie trafienie było możliwe gdzieś za 4 - 5 strzałem przy braniu poprawek.

Na tej lufie trafienie za 1 razem nie powinno stanowić problemu przy 0 wietrze.

(mowa tu oczywiście przy 500 fpsowej replice).

 

500 fpsowej? podzielisz sie z nami jaki tuning itp. oprócz powyższej lufy prec. wstawiłeś? i ile on ewentualnie nie licząc robocizny kosztował ?

 

Czy mógłbyś się podzielić tym nieszczesnym linkiem do miejsca w którym zaopatrzyłeś się w precke ? :) bo tu ludzie o tą precke pytali wielokrotnie.. czyli skąd i za ile :-)

 

THX pozdro!

Link to post
Share on other sites

Wiec mi tez skrecaja kulki i to jest wina braku dystansera i toche tez lufy, przydałaby sie precyzyjna.

 

A tak na marginiesie, przerobka hop up, modyfikowanie hop up, nawet dodatnie dystansera to jest tuning i nadaje sie tylko do tego tematu.

 

tak wyglada gumka.

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...VSRHBH_srch_vsr

 

 

a tak wyglada lufa precyzyjna, z ulepszona komora hop up

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...VSRHBH_srch_vsr

 

 

 

Moze ktos chce kupic? ja bym bardzo chetnie kupił tylko nie ma kto sprowadzic.

Link to post
Share on other sites

ostatnio dorwałem sie do bebech i zauważyłem ze taki plastykowy pierścień który sie znajduje na lufie żeby ta w miare cały czas była podparta ma niezłe luzy (trochę taśmy izolacyjnej i po problemie)do tego lufa stockowa jest minimalnie za krótka kwestia milimetrów jak się dociśnie maksymalnie lufe do końca (do tej nakretki) to otwory śrubek które mają trzymać lufe wew. przesuwają się do przodu i nie pokrywaja sie z lufa zew. ja już to troche poprawiłem taśmą jeśli chodzi o ten pierścień przez który nie zawsze lufa układa sie idealnie prosto względem końca ale nie testowałem czy ma to jakiś znaczny wpływ na osiągi a konkretniej precyzyjność strzału

 

sorki ze tak zawile pisze ale chciałem to jak najbardziej skrócić

Link to post
Share on other sites

Kurde mam prośbę wyjaśnijcię tę sprawę raz a dobrze żeby zapobiec późniejszym powtarzającym się pytaniom takim jak moje.

 

Czyli jeśli kulka pod koniec lotu skręca jest to wina Hop-up??

Jak naprawić tą wadę??

 

Bardzo prosiłbym o nie podawanie metod nieprzetestowanych a jedynie tych które były testowane i działają!

Link to post
Share on other sites

ja swoją uszczelniłem-bardzo prosta robota, mimo ze jestem totalnie zielony:D trzeba tylko uważać zeby takiej małej spręzynki z hopka niezgubić i zapamiętac jak to złożyć^^ ja uszczelniłęm połączenie z lufą i samą gumkę. naciąga się teraz troche trudniej i trzeba ją tak jakby 'domknąć' przy powrocie tłoka ale osiągi się poprawiły zwłaszcza ze przy okazji przeczysciłem hopka-syf tam był nieziemski.....

Link to post
Share on other sites

Tak tak ... fajnie by było gdy by ktoś dla noobów w dziedzinie tuningu napisał jak poprawić osiągi (ilość fps, uszczelnienie) tej snajpy. Sam czekam na AWMe tą nową ale jeżeli cena będzie kosmiczna zadowole sie VSR.. ale wtedy przydałoby się jakoś uzyskać na niej te 450-500 fps.

Czy wstawienie samej spreżyny coś da? Hmm .. jaka sprężyna jest stokowa? i jaką można wstawić aby nie trzeba było zmieniac nieczego innego... tzn. jaką wstawić aby było bezpiecznie. Np. aby samym springiem uzyskac 450fps i to by chyba wystarczyło, zakłądając że cena samej sprężyny nie powinna być wygórowana. Gdyby bezpiecznie wymiana springa dała 450 w przyszłości można by precke zamontować.

 

Czy ktos bardziej PRO w tym temacie mółgby to jakos wszytko przedstawić.. innymi słowy podzielić się swoją niemałą wiedzą na ten temat. BYło by Najz.

 

pozdrawiam!

BaUEr

Link to post
Share on other sites

Ja moze nie jestem jakims zaawansowanym uzytkownikiem :D ale opisze swoj plan tuningu...

 

Dorobie ze stali narzedziowej triger i piston sear, blokade prowadnicy sprezyny jak i sama prowadnice i planuje dokupic springa 150sp... Mysle ze jakis czas to wszystko powinno pociagnac ze soba i powinno dac te 500-520fps (takie moje zdanie).

Mocniejszego springa bez wymiany czesci spustu nie warto wstawiac bo to jest bodajze max. 130sp i dawalo by to tylko 15-20fps wiecej, wiec chyba szkoda zachodu...

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...