Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Obszywanie BDU


Recommended Posts

co do kolejności to naszywaj w kolejności nadania. Jeśli więc dwa łuczki to pierwszy airborne drugi special forces (wszak najpierw musisz zostac spadochroniarzem dopiero żołnierzem oddziałów specjalnych). Co do trzech łuczków to zależy, które w kolejności było szkolenie ranger'ów. Jeśli ostanie to łuczek idzie na samą górę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, znalazłem w g00glach dwa zdjęcia, i głowię sie dlaczego dwaj panowie (w wysokim de facto stopniu więc raczej nie może być mowy o nieznajomości regulaminu czy bóg wie co) mają przyszyte przeszkolenie air assault w innym miejscu - mógłby ktoś bliżej naświetlić/wytłumaczyć dlaczemu ??

 

jacobyti5.th.jpg cgkamiyabdujan05withhatso8.th.jpg

Link to post
Share on other sites

no, to mogłoby tłumaczyć, ale 3 nad kieszenią się mieszczą spokojnie, a może zrobił przeszkolenie air assault na końcu i mu się nie chciało odpruwać ? xD a może jest jakieś inne wytłumaczenie ? kumpel mi usilnie wciska że się na kieszeń daje zeby nie było "piramidki", ale jakoś mnie to nie przekonuje, niemozliwe chyba żeby można było sobie tak naszywac pathe gdzie się komu podoba ?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

witam, jest to mój post, chciałbym przywitać wszystkich

zacznę od tego, że przeczytałem całe 7 stron, ale jako, że jestem tak zwanym noobem, nic z powyższych porad jakoś do mnie nie trafiło chciałbym więc zadać pewne pytanie, jeśli mogę oczywiście :]

otóż mam mundur bdu, flaga amerykańska prawe ramię.

chciałbym go obszyć na airborne-style, mam na myśli co i gdzie umieścić

byłbym wdzięczny za wyrozymiałość. prosiłbym o odpowiedź

pozdrawiam łosiek :]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...