Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MARPAT w kroju ACU


Recommended Posts

Ten sam w ktorym czlowiek przy najmniejszym ruchu zlewa sie potem, ktorego wlasciwosci nieprzepuszczania wody sa fikcja, i ktory pod wplywem ognia sie kurczy. Jezeli komus sie podoba kroj ACU to niech sobie kupi oryginal ACU albo przeszyje MCCU na podobny sposob.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

To ja odgrzeję kotleta po raz kolejny. Który z obecnie dostępnych mundurów w kamuflażu Marpat możecie polecić wg. kolejności. Chodzi mi o bilans wszystkich + i - każdego kamuflażu. Przypuścmy

Kontraktowe MCCUU:

+kontrakt

-nie jest to rip-stop

I tak dalej generalnie jestem zainteresowany wyborem między Propperem w kroju ACU, kontraktowym MCCUU i ewentualnie TruSpec. Czy możecie polecić jakieś inne firmy?

Link to post
Share on other sites

Apropo porównania krojów.

W teamie mamy jedno ACU MARPAT od PROPPER. Ja sam mam MCCUU kontraktowe.

 

ACU ma fajne kieszenie, wdg. mnie mądrze rozmieszczone. Na nogach też parę bajerów. Stójka z rzepem też jest wygodniejsza od tej zwykłej u mnie.

Kieszenie w MCCUU są zapinane na guziki ( wszystkie, oprócz... ) i na rzepy ( ...tych na piersiach ). W ACU jak wiadomo, wszystkie są na rzepy. Na dłuższą metę to podobno nie jest dobre rozwiązanie i zwykłe guziki okazują się lepsze.

 

Jeśli o mnie chodzi to wybór był prosty -> musiał to być kontrakt. Nie znaczy to jednak że na ASG potrzeby produkt PROPPER'a będzie złym wyborem ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...