Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sprężyna z metalowym zamkiem


Recommended Posts

Hej!

Czy znacie może sprężynową replikę pistoletu z metalowym zamkiem i działającymi blokadami jak w oryginale? Po moich doświadczeniach z P-99 HFC, G17 HFC, H&K Stti i 92F UHC, gdzie zamki albo pękały, albo nie miały wyrzutnika łusek, albo były słabo odwzorowane, chciałbym kupić coś solidniejszego.

Czy coś takiego w ogóle istnieje?

:wink:

Link to post
Share on other sites

Pragnę zaznaczyć, że beretta od STTI nie posiada metalowego zamka, posiada natomiast możliwie działające blokady,a strzela toto trochę tylko lepiej niż klamka z bazaru.Generalnie nie warto tego kupować.

 

P.S. w STTI zamek też lubi pękać.

Właśnie, dokładnie tak. Wykonanie dość ładne, ale osiągi mizerne (loteria). W swoim USP nie miałem wyrzutnika łusek, więc zamek był solidniejszy, ale celnością nie grzeszył.

Coś mi się wydaje, że za dużo oczekuję i takiego modelu nie ma?

Link to post
Share on other sites

Można sobie dokupić metalowy zamek tylko pytanie czy jest sens?

Bo cena takiego zamka wyniesie drugie tyle albo połowe z całej wartości klamki ;-)

 

Sam chcialem tak zrobić ze swoim Glockiem 26 KSG ale jak zobaczyłem ceny to podziękowałem :P

 

I też nie jestem pewien czy by pasowało... :-?

 

A wzmocnić zamek, tak żeby nie pękał to można domowymi sposobami.

wyciansz sobie kawałeczki taśmy i obklejasz go od środka (najlepiej patexem bo jest mocna).

Następnie kupujesz w kiosku kropelkę albo super glue (ojebontnie) i walisz do środka po całej powierzchni.

 

Ja tak zrbiłem w swoim glocku (który miał pękniety zamek i to dosyć moco - rozłaził sie na boki) i działa rewelacyjnie, zamek jest dużo sztywniejszy i już nie spada przy strzale :mrgreen:

Pokusiłem się nawet na wzmocnienie sprężyny i działa dobrze.

nic sie nie psuje, nie pęka i nie odpada ;-)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No tak, ja po prostu wzmocniłem spękane miejsca epoksydowym od środka. Niestety, wyłamany kawałek zamka w Glocku 17 HFC opierał się wszelkim próbom przylejenia na dłużej. Temat G17 nie istnieje, bo go sprzedałem, ale P-99 muszę jeszcze wzmocnić taśmą -dobry pomysł.

Co do metalowych zamków - to taka trudność zrobić? Ceny samych samków są rzeczywiście kosmiczne.

Link to post
Share on other sites

Zrobić sobie zamek?

 

Zrobic by mozna ale chyba nie samemu, bo to nie koniecznie bedzie musiało działać. Jak już, to zlecic to komuś do dorobienia na wymiar, ale nie wiem ile by to z kolei kosztowało i do kogo trzeba by sie z czymś takim zgłosić...

 

Pozdrawiam

~R.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Pomysł z tym pateksem dosyć dobry, a glocku 17 HFC psuje się tylko zamek czy inne części też lubią pękac, czy na tym forum jest jakaś recenzja tego glocka 17 szukam już dłuższy czas i znaleśc nie mogę. Prosiłbym o dokładny opis tej repliki.

Link to post
Share on other sites

HFC, UHC, STTI... Nic dziwnego, że Ci pękały. Kup coś z CG, KWC lub TM.

Sorry, ale w tym samym miejscu co w HFC, pęka zamek w Glocku TM - z tyłu po lewej stronie. Wystarczy wzmocnić klejem epoksydowym od środka i po sprawie, ale zawsze... :???:

Link to post
Share on other sites

HFC, UHC, STTI... Nic dziwnego, że Ci pękały. Kup coś z CG, KWC lub TM.

TM też nie są takie świetne, wiele słyszałem o pękaniu spustu lub elementów zespołu spustowego, rzadziej zamków, ale one także się sypały. KWC są prawie 2 razy droższe od TM i CG, 4 razy drozsze od tych taiwańskich giwer. Ja miałem kilka miesięcy Glocka HFC i problemów z nim nie miałem żadnych, co więcej, spadł kilka razy na beton z metra (albo i wyżej) i jedyne co się stało to pękł kawałek tego kwadracika z tyłu zamku. Po za tym, giwera strzelała jak nówka. Po prostu wyglądała gorzej.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...