Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

za mundurem sznurem


Recommended Posts

w dzisiejszej gazecie lubuskiej w dodatku rodzinnym mozna przeczytac artykul o grupie echo7

 

W miarę możliwości, proszę o podanie numeru strony.

 

w piotrkowskich wiadomościach dnia było o jakiejś początkującej grupie z bełchatowa.

 

Jak wyżej. Przydałby się numer strony a także data wydania (ew. numer wydania).

Gazeta nazywa się 'Wiadomości dnia - Piotrków' czy 'Piotrkowskie wiadomości dnia'?

Link to post
Share on other sites

Drodzy maniacy: ASG, mundurów Milteca, pozowanych fotek, ilości FPS-ów, etc, wiadomo jak to jest z prasą raz piszą to raz tamto, nawet często pomimo autoryzacji - nie ma sie wpływu na końcowy efekt., bo jakaś miła pani cos gdzieś przeoczy. Foty jak foty, artykuł jak artykuł, ale generalnie liczy się coś innego, nie pogoń za FPS-ami, robienie z siebie medialnych bohaterów, liczy się wyłącznie ciężka praca, a co za tym idzie zgranie oddziału. A co do tego to nie mamy sobie nic do zarzucenia. Cóż droga Haniu, nasze gacie są tam gdzie powinny być, pod zapoconym mundurem, a do tego "taplania się w rzece".. to cóż.... my mamy takie techniki szkolenia inni mają swoje, lub wykorzystują ASG i militaria do swoich dziwnych potrzeb..

 

 

W imieniu Echo i swoim, pozdrawiam wszystkich tych którzy się taplają… tych którzy dbają o swój mundur, i tych którzy maja to gdzieś, bo tak naprawdę liczy się cos innego niż tylko piepszona "medialność".

Link to post
Share on other sites

Tomek, skoro nie odbierasz telefonu i nie wiem czy czytasz moje wiadomości na gg to kurna napiszę tutaj - chyba za bardzo się przejęłeś, przecież nikt tu nic złego nie napisał i chyba za bardzo wzięłeś mój żart do siebie. (Mi by nawet gacie byłoby żal zamoczyć aby se fotke w wodzie zrobić :wink: )

 

Nikt tu do nikogo nie bije przecież, miałobyć śmiesznie, a widzę, że wywołałam kolejny dramat....Chyba muszę spoważnieć bo mam zbyt destrukcyjne poczucie humoru....

 

PEACE!

Link to post
Share on other sites
Drodzy maniacy: ASG, mundurów Milteca, pozowanych fotek, ilości FPS-ów, etc,

Stół - nożyce? ;)

A co do tego to nie mamy sobie nic do zarzucenia.

A tutaj ktoś Wam cokolwiek zarzuca? Bo nie zauważyłem.

 

Co do mnie osobiście, to wali mnie kim jesteście i co robicie. Ani podwórko moje, ani po odciskach mi to nie depcze. Jeśli zaś o artykule mowa, to jaki i czego tyczy, każdy widzi. Cokolwiek by o tym nie stwierdzić, na fali ostatnich publikacji należy go uznać za rzetelny i w pozytywny sposób prezentujący przedmiotowe zagadnienie (dowodem czego fakt, że nikt się nie "przypierdala" w tym wątku).

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Kuba te całe żale to do mnie bo się chłopaki na żartach nie znają i się przejęły i zdenerowowały, albo to ja jestem zbyt wredną babą z wrednym poczuciem humoru. No, ale cóż to już pozostaje mi wyjaśnić między mną, a nimi poza forum.

 

Przepraszam wszystkich tych członków Echo, którzy poczuli się urażeni.

 

A żeby nie było, że off top ;-) to tak pozatym to też zastrzeżeń co do artykułu ani ekipy nie mam :)

 

 

P.S.

Tomuś, kochanie, weź wrzuć na luz i nie gniewaj się już na mnie dłużej. Wystarczy już tego dąsania się, babolu. Proponuję rozejm :poddanie: :poddanie: :poddanie:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...