Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GunSmoke


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Pelna para to moze jeszcze za duzo powiedziane (sam Gun pisze ze musi jeszcze dopracowac silnik e-sklepu), ale na pewno jest duzo bardziej oficjalnie, niz bylo. Tak trzymac ^_^!

 

W ramach tematu - kupilem u GunSmoke'a MARPATa, branch i name tape, patrolowke, nakolanniki ALTY, ESS ICE'y, insygnia, naszywki, a wiec zakupy za kwote rownowartosci dobrego AEGa i ani razu sie nie przejechalem. Jak sie okazalo ze rozmiarowka US Army jest nieco skopana - wymienil mi MARPATa na mniejszy bez problemow! Kumple rowniez zbroja sie u Guna - nie ma sobie rownych pod wzgledem rzetelnosci (gdy kumpel mial watpliwosci co do butow Gun zadzwonil na wlasny koszt i w 15 minut [!] uczynil skrocona recenzje dostepnego obuwia). POLECAM!

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie polecam !

 

Zakupiłem u Gun'a mundur Multicam w pre order [Propper BDU] - po tym jak dostał towar z usa następnego dnia miałem mundur w domu. Przez cały czas od zamówienia kontakt mailowy. Zostały mi wyjaśnione wszystkie wątpliwości - uzyskałem odpowiedz na każde pytanie.

 

Napewno zrobie u Gun'a jeszcze zakupy :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Zdecydowanie POLECAM - asortyment konkretny, profesjonalna obsługa, kontakt bezproblemowy, zamawiałem stroj kombi US nomex i pare innych - specjalnie szukanie rozmiaru poza sklepem, magazynem z dodatkowych zródeł 8-) i paka na nastepny dzien od potwierdzenia zamowienia..nie mam pytań :!: Pzdr

Link to post
Share on other sites

Tak, jest to tak naprawdę pierwszy w Białymstoku sklep militarny z prawdziwego zdarzenia.

Sklep jest dosyć duży. Wielki asortyment. Wszystko można pomacać. Porozmawiać. I oczywiście są też repliki ASG, oraz kulki i inne duperele. Oby tak dalej.

 

p.s. Najlepsze jest to, że sklep jest 10 minut spacerkiem od mojej szkoły. :)

Link to post
Share on other sites

...i to rozumiem, tak się robi interesy i nabywa stałych klientów od tej pory sie do nich zaliczam, po realizacji drugiego zamowienia mam potwierdzenie o profesjonalizmie i fachowym podejściu do sprawy. "Podręcznikowe przeprowadzenie tranzakcji" - hehe ale mydło, no cóz inaczej nie mozna ;] brak zastrzeżeń. Polecam i pzdr.

Link to post
Share on other sites

to i ja coś dorzuce od siebie, sklep jest naprawde bardzo fajny, chyba pierwszy w białym z prawdziwego zdarzenia z taką iloscią współczesnego sprzętu. Wcześniej - jeszcze przed e-sklepem, zdarzyło mi sie kilkakrotnie zostawić nieco kasy, na takie rzeczy jak gogle warthog, czy okulary peltora. Gorąco polecam ten sklep

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

I ja polecę. Odpowiedź na maile, często w parę minut, szybko i rzetelnie. No i oczywiście posiada ciekawy towar, w całkiem dobrych cenach. O szybkich przesyłkach nie ma co pisać, to obowiązek każdego uczciwego sprzedawcy. Zamawiałem już sporo gratów i nigdy nie było problemów.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

No to odświeże troche temat, bo znowu nieco kasy zostwiłem w army shopie ;). Miła obsługa, z kawą ;), nie można do niczego sie przyczepić. Ogromnym plusem jest to że Gun ciągle poszerza swoją oferte handlową, w sprzęcie, naszywkach.

Edited by shellshock
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...