Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

Pojemność bateri (czyli np 1100mAh) pomnóż przez 1.4 następnie otrzymany wynik podziel przez prąd ładowarki (czyli to co masz na niej napisane np. 250mAh). Wyjdzie ci czas ładowania. Ponoć Ni-Mh nie tzreba formatiować ale co ci szkodzi. Jeśli prąd łaodwarki masz 250 to powinno ci wyjść około 6h i 10min.

 

Oczywiście o ile pakiet był rozładowany. Przy małym prądzie ładowania nie powinieneś uszkodzić pakietu, ale tak czy siak, jeśli pakiet zrobi się ciepły, odłącz go.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wystarczy, że kupisz jakąś ładowarke za 60zł (niby mikroprocesorowa, ale bez ustawień) ładuje prądem 500mA i po naładowaniu przechodzi w stan podtrzymywania batki. Ja zamówiłem batkę 9.6 1500mAh z Batimexa.

 

Zmienię temat... Kupiłem 2x low-cap Boyi (ten przezroczysty) i mam zonka... Czasami (a nawet często) magi się zacinają (ten bolec gdzieś się zatrzymuje w magazynku i nie chce wyrzucić wszystkich kulek). Może ktoś poradzić?

Link to post
Share on other sites

Witam! Mam pytanie może nie dotyczące bezpośrednie JG G36C, ale bardzo pokrewne. Na Gunnerze widziałem ten sam karabin tylko w wersji z dłuższym chwytem przednim (G36K) i co najważniejsze chwytem transportowym z lunetą, jak z pełnowymiarowego G36. Czy ktoś go sobie sprowadzał i wie, jak się sprawuje ta lunetka? Chciałbym się też dowiedzieć, czy na chwycie są też przyrządy przeziernikowe.

 

http://www.gunnerairsoft.com/catalog/produ...roducts_id=1235

Link to post
Share on other sites

Doszedł tłumik z Silesii (czy jak to się wabi) i pasuje beż żadnych silikonów i teflonów. Tłumi lepiej od mojego home-made ale może dla tego, że jest o 5zm dłuższy. Mam starą preckę G&G 365mm ale nie wiem czy warto wymieniać xD doradźcie :-F

 

Wiem, że to nie jest temat o tuningowaniu gietki, ale na tamtym temacie żadko kto pisze :-F Czy różnica w zasięgu po wsadzeniu M110 powinna być wyraźnie widoczna?

Link to post
Share on other sites

Bierz Hicapy, ja Panów ze STARa najchętniej oplułbym za szit-realcapy do Gietki.

A po co mu hi-capy? nie miał w stocku? :wink:

 

btw... moja gieta jest już roździewiczona, poza tym po wymianie gumki czy lufy nie traci się gwarancji. :-F

 

Ja lubie lowcapy ale te moje się czasami zacinają... Może musze je "przestrzelić" albo rozkręce i sprawdze co tam siedzi...

Link to post
Share on other sites

A ja ponawiam pytanie:

 

Widzę, że na temat broni same pozytywne komentarze. A czy warto do niej dokupić:

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=871

Zwiększy to jej osiągi? czy może jakąś inną gumkę.

 

Wymieniłem w swoim G36C lufę na KM Head i też zastanawiałem się nad gumką.

W związku z tym nabyłem dwie - tą systemę o którą pytasz i dodatkowo fioletowego prometheusa.

Czarna guma systemy jest często polecana - sprawuje się bardzo dobrze, ale filotetowy prometheus u mnie sprawuje się jeszcze lepiej.

Nie jest to 2x lepiej niż wskazywałaby różnica w cenie ale jest to różnica widoczna.

Reasumując, warto kupić dobrą gumę, a już w kombinacji z dobrą lufą to obowiązkowo.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...