Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

Skończyłem robic G36C JG. Po wywaleniu stockowych smarów, dokonaniu polerki cylindra oraz paru innych zabiegów, porządnym złożeniu z 328 skoczyło jej do 344. Na stockowej sprężynie. Wstawiłem jej M100 G&G oraz prowadnice sprężyny JBU. Na niej osiągneła 360 fps. Dodam od siebie, że nie bierzcie tego springa. Strasznie ciężko wchodzi przez regularny zwój, gnie się w środku i wariuje. Aha, zapomniałem dodać, ze 328, 344 i 360 są to wyniki na chrono, już z wstawioną precką Madbull'a oraz gumką Systemy.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie wiem czemu ale ja miałem w stockowej g36c ( II generacja JG tak pisalo na gunfire.pl) jedynie co to gumka HU wymieniona (jescze na jakaś gówniana Elementa) 367fps. Tak miałem napisane jak replika wróciła do mnie po gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Dziś mieszałem w swojej prywatnej G36C, podobno roczka, kupiona na allegro. Spręzyna o wiele gorsza niż w tej poprzedniej, ale drut ten sam. Jaką ona ma moc? Na pewno nie m110 i na pewno nie m100. To zależy tak naprawdę jak się Chińczykowi drut nawinie. Po zrobieniu dokładnie tego samego co w poprzedniej, bez wymieniania części dostałem ładne, równe 100 m/s czyli 328 fps. A przed grzebaniem miała 270 na 0.25, czyli jakieś 290 na 0.20. Zmieniajcie uszczelnik na głowicach tłoka, to wiele daje.

Link to post
Share on other sites

Panowie, czy wiecie jak wyjąć z frontgripa hmm 'nakrętki' do szyn RIS? Jeśli przykręcamy szynę do gripa, to w dedykowanych otworach znajdują się gwintowane 'gniazda' dla śrub - chciałem je pozamieniać miejscami i nie mam pojęcia jak. (Chcę cofnąć dolną szynę bliżej maga, co prawda w wersji k, ale whatva). Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Mam dylemat... Otóż posiadam Zestaw FTK od JBU ze starego chinola (zestaw cylindra, tłoka, prowadnica) , łożyska kulkowe systemy (nowe) i dokupiłbym jakieś M10 albo M110 Promyka, ale nie wiem czy warto tracić gwarancję, bo w tym chińczyku, w którym miałem ten zestaw ftk + M110 promyka i łożyska kulkowe CA po 2 strzelankach rozwalił się silnik i zębatki (czyli wszystko co bylo stockowe :-F , to była m14 kart) :???: . Ogólnie to chcę trochę poprawić pracę całego GB wsadzając tylko łożyska (żyby było mniejsze zużycie zębatek i ogólnie większy rof.. no i ciszej... minimalnie) no ale jak już mam pod nosem ftk to czemu by go nie wsadzić. A nawet wystarczyło by mi M90

Doradzcie plz :poddanie:

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

UP!

 

No i odkryłem czemu selektor tak ciężko chodził. W lewym selektorze ułamał się sławny bolczyk i on blokował. Więc selektor z lewej strony poszedł się kochać :D

 

Jeśli dobrze rozkminiłem budowę selektora :P

 

Nie wiem czy dobrze zrobiłem. Sprężynkę wsadziłem w otworek selektora. Nałożyłem i przykręciłem.

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites

Bo w temacie o tuningu nikt nie odpowiada na posty...

 

Tzn ze teraz nie bedziesz mial takiego fajnego "klik" jak zmieniasz tryb ognia? :-F btw. ty miales juz tak od poczatku? (tzn ze ciezko sie zmienialo tryb ognia czy co to tam bylo)

Link to post
Share on other sites

Mam pewien problem... Jak strzelam na obojętnie jakim ustawieniu hup-upa to kulki i tak lecą gdzieś w kosmos... a przed tuningiem działało (nie rozkładałem HU) więc to nie powinna być wina dystansera.

 

Edit: W komorze HU widać taki wystający bolec który chyba słóży do tego żeby do kulki nie wchodziły np 2 kulki... i on chyba podkręca je bo gumka na low ustawiona jest schowana w ten rowek w lufie wiec to nie wina dystansera czy gumki

 

(nie odsyłajcie mnie do tematu o tuningu bo ten bolec w HU jest stockowy :-F)

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Nie czytasz ze zrozumieniem... :-F Bo gumka działa, tzn jak jest ustawiona na low to nie widać jej w lufie... Tam jest tylko jak klin który po naduszeniu się chowa. I on chyba służy do tego żeby do komory nie weszło więcej niż 1 kulka. I on chyba tak podkręca kulki i nie wiem czy go uciąć czy co... Może to przez to że dysza nie dochodzi do końca? (ale mam stockową)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...