Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

Możliwe, że coś, źle włożyliście. Ale to jenak chińczyk więc u różnych ludzi różnie bywa.

 

Rozkręciliśmy dwa guny. Dystanser Guardera jest wyraźnie większy od stockowego i to było przyczyną. Dystansery JG na oko identyczne.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

WYCISZAJĄ!! Odgłos z gb wychodzi ale juz kawalek od niego prawie nie slychac. Jak sie wymieni glowice tloka na cicha to bedzie w ogole full wypas!!

 

Ja tez po wymianie hopka na silikonowego guardera zostawilem dystanser stockowy. Ale poprawy zasiegu chyba nie zauwazylem :roll:

Link to post
Share on other sites

Wrócę do selektora ognia.

Selektor ognia jest sztywny po przełączeniu i "tyka" dzięki takiemu kołkowi na sprężynce.

Właśnie ten kołek mi się zgubił... czy da się go jakoś dorobić? bo podczas akcji lubi mi się przełączyć z AUTO na blokade.... :evil:

Link to post
Share on other sites

Lunetka z CA pasuje, mam zamontowaną, tylko przy 1 śrubce od strony lufy plastik jest nieco grubszy niż w szynie RIS, więc nie da się tej śruby wkręcić do końca, ale to nie przeszkadza, wszystko ładnie się trzyma.

Link to post
Share on other sites

Wibij pin i zdejmij chywt.

Masz 4 śrubki przy zespole lufy - wykręć je.

Złóż kolbę i wykręć długą śubę z tyłu.

Okęć szynę - 3 srubki.

Odkręć zabezpieczenie pina z tyłu karabinka i wybij pin. To samo zrób z pinem przy gnieździe magazynka.

Odkręć stopkę kolby.

I G36 powinno rozpaść Ci się na kwałki....

 

Jeśli coś przeoczyłem to sorry, ale już sporo czasu minęło od kiedy sprzedałem swoją Gietkę...

Link to post
Share on other sites

Nic nie trzeba odkręcać ze śrub na tym srebrnym(Gearbox). Żeby go "wysmyknąć" z rączki, należy ustawić bezpiecznik tryby ognia na ciągły. Tam jest taka szpara, przez którą wyjdzie gearbox. Nic na siłę, bo połamiesz!

Link to post
Share on other sites

Widzę że cały czas piszecie na temat hi-capów do giety. Ja posiadam 2szt i z żadnym nie ma problemu. Pierwsza kulka nie leci ale i tak po naładowaniu magazynka oddaje ze 3 kontrolne strzały. Wiec potem niema z tym już żadnego problemu. Nigdy nie sprawdzałem czy wywalę całego Hi-capa na jednym podkręceniu ale 100-150 na pewno :-F Jak do tej pory jestem z repliki bardzo zadowolony kupiłem w marcu i jak do tej pory nie było żadnych problemów. I w teamie mamy już 4 giety i 5 się zapowiada. :killer:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...