Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na zbrojowni i customs.pl jak się dowiedziałem z waszych relacji, dostajemy giete z już wstępnie wymienionymi częściami. Nie wydaje wam się, że te dwa sklepy albo przesadnie się tym chwalą bo w rzeczywistości te wnętrzności posiada każdy egzemplarz, albo wsadzają do niego jakieś niszowe podzespoły. Wskazywała by na to cena, przecież nikt o zdrowych zmysłach nie da nam elo super części w cenie repliki. Jakie jest wasze zdanie, bo z tego co czytałem to ktoś kto kupił taki gun miał z nim problemy. Niestety za nic nie przypomnę sobie już kto to był bo cały temat czytałem na raty :)

 

Punkt 2. Zakładając, że te części są znośnej jakości to czy sprężyna którą do niej wsadzają według opisu (zbrojownia, customs) m110 znacząco zmniejszy jej żywotność, bo w stocku jest chyba m100- przynajmniej ktoś tak napisał :P

 

I podsumowując czy rzeczywiście warto brać taką ulepszoną giete czy lepiej trzymac sie krakmana

 

P.S Nie obraźcie się ale zapomniałem jeszcze o jednym. Czy przy zamianie gumki na systeme też lepiej zostawić stockowy dystanser ?

Edited by archon
Link to post
Share on other sites

To moja Gieta, przebieg - jakieś 10 tysięcy, modyfikacje - prec lufa 33 cm, gumka silikonowa nie pamiętam czyjej produkcji, pomimo tego iż zasięg i celnośc znacząco wzrosły to dalej uważam, że ta replika do zielonej raczej średnio sie nadaje, zasieg na otwartym polu jest w dalszym ciągu nie do końca zadowalający i czesto nawet stockowa Cyma Kałasza wypada lepiej :/ Testowane kulki od 0,20 do 0,25 wydaje się że 0,23 są odpowiednie choć 0,25 też są niezłe :roll: Replika do CQB jak najbardziej :mrgreen: do zielonej jak wspomniałem wcześniej tak sobie pomimo modyfikacji.

Foty:

1006761cr3.th.jpg

1006762sq4.jpg

1006760ja5.jpg

pzd

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem tej repliki :) Z miejsca wymieniłem hop-up'a na systeme i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony :) Pewnie niedługo wymienię preckę bo z tego co słyszałem jednak jest różnica :)

 

Mam tylko jedno takie pytanie :) Jaka sprężyna jest w tej gieci ?? Bo niektórzy piszą, że m100 a inni, że M110 :) Aha i czy to jest sprężyna o nieregularnym skoku ?? :)

Edited by marcin1988
Link to post
Share on other sites

I dużo mniej poręczności. Eans, taniej Ci wyjdzie kupić tłumik i schować w nim precke.

 

Jezuuuu dajcie sobie siana z tą poręcznością bo już nudne sie to robi.

G36K i G36 nie są przystosowane do działania w terenach zurbanizowanych więc jakiekolwiek mówienie o poręczności mija się z celem.

 

Eans: A czemu miało by nie być warto? Jedyna wada to duże koszty takiej modyfikacji.

Link to post
Share on other sites

nom ja tak policzylem i wyszlo ze jestem do przodu jakies 200zl po takiej modyfikacji, niz jak bym mial kupic G36 CA....

 

Jakubskate...a ta precka nie bedzie za dluga i z deka nie opadnie w dol bo jak wciskac to odrazu 509 :P...a ja i tak sie strzelam w lesie wiec mi to nei przeszkadza ze bedzie dluga a nawet lepiej bo ja wole takie.

Link to post
Share on other sites

Ja mam M4 G&G, ale kocham giecie (żygam już emkami :evil: ) i z chęcią bym kupił jakąś. :-P Czy komuś coś już się w niej zepsuło? Czy kolba jest stabilna? Jaka jest jej awaryjnośc? Kupował ktoś w www.customs.pl??

 

Edit. Aha jakubskate ma z customsa :P "Customsi wsadzają części od Apple, na zagranicznych forach porównywane z częściami od G&P więc źle nie jest." Hmm.. Trzymałem w łapkach kilka części appla i nie porównałbym ich do G&P :mrgreen:

 

AnR, Kto powiedział, że M4 nie jest do CQB? Moja M4 ma okolo 105cm "wzrostu" :P i chodze z nią na CQB (Stała kolba, tłumik OPS)

 

lukasp, można prosic o kilka fotek "nagiej" gietki? (bez tego "ghillie")

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Ja byłem jednym z pierwszych szczęśliwych nabywców z Taiwanguna tej Gietki i był to mój pierwszy AEG...( sprzedany dość szybko, ale to z powodu przezbrojenia na US ) i jedyne co mi się w niej uszkodziło to chwyt pistoletowy...nie wiem jak, ale miał leciutkie pęknięcie, nic to nie przeszkadzało, byle ledwo wyczuwalne i prawie nie widoczne, sam je zobaczyłem w sumie ( CHYBA ) późno...ale naprawdę byłem z niej zadowolony...ten dźwięk na auto o ogólnie "łatwość" wystrzeliwanych kulek - cudo : ] Coś w tej Giecie od JG jest....na prawdę...Jak coś od JG TO tą gietkę ! :] A używałem jej i w pomieszczeniach - bardzo wygodne, i w zielonej, co zresztą też się przydała jak się miło to różnych dziur wchodziło z takim "maluchem" ;]

Link to post
Share on other sites

A używałem jej i w pomieszczeniach - bardzo wygodne, i w zielonej, co zresztą też się przydała jak się miło to różnych dziur wchodziło z takim "maluchem" ;]

 

Ciekawa metafora... :mrgreen:

 

A ogólnie jest cicha? Czy muszkę da się odczepic? Jaki jest w niej cylinder? Czy między GB a korpusem jest miejsce? Ma ktoś jakieś zawieszenie taktyczne? Bo te małe cosie na pas są jakieś wątłe. :-P

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o awarie to po ok 5-6 miesiącach mojemu bratu poszedł selektor ognia, poaza tym żadnych innych awarii. W mojej mimo 8tys przebiegu też nic.

 

A co do tych wersji to K mogli by zrobic choćby konwersje i wogóle sie wziąść za rozwój tego modelu bo spośród ich replik g36 jest chyba najlepszy a JG woli się bawić w AK i wszendobylskie Mki.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...