Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym zasięgnąć waszych opini o kamizelkach firmy Guarder M.O.D. II Body armor i Ranger Armor Vest._Interesuje mnie jakość, kolor, itd.

Może wie ktoś gdzie można kupić ew._kto może sprowadzić te kamizelki ale orginalne i za ile.

Jeżeli ktoś ma takowe kamizelki prosiłbym o opinie i fotki.

Pozdrawiam

 

Interpunkcja!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do produktów Guarder'a. Uszyte są solidnie, dobrej jakości Cordura (Woodland nieco się różni od amerykańskiego), taśmy, rzepy i reszta dodatków.

 

Posiadam MOD II BA czyli kopię PointBlank'owej FSBE AAV. Mechanizm Quick Release działa tak jak w oryginale, ma miejsca na miękkie i twarde wkłady balistyczne, całkiem niezły chwyt ewakuacyjny. Co do oryginalnego FSBE AAV to kosztuje ona chorą kasę ~700$:)

 

Natomiast Guarder Ranger Armor Vest to kopia kamizelki Releasable Assault Vest robionej przez firmę Paraclete. Cena oryginału to ok. 650$ za sam pokrowiec bez wkładów.

Link to post
Share on other sites

A jakie masz ładownice do tego FSBE.Możesz jakieś fotki zamieścić?Mogłbyś mi napisać ile ćię cała kamizelka + ładownice wyniosły?

 

Ładownic mam nieco na niej.

 

5 x MOLLE CQB 2 mag.

2 x FSBE CQB do krótkiej (z kydexem)

5 x MOLLE Flashbang

1 x MOLLE SAW 200RD jako torba na maskę pgaz.

1 x USMC IFAK

1 x MOLLE MBITR

 

A do tego planuję jeszcze jakiś modułowy pokrowiec na camela i ew. jedną kieszeń użytkową na jakieś pierdoły i może coś na shells'y.

 

Fotki mogę puścić, jak kurna znajomi mi oddadzą cześć ładownic :]

 

Ile mnie to wszystko kosztowało? Nie pamiętam, bo to nie była jednorazowa inwestycja, co jakiś czas dokładam nowe elementy.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...