Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W zasadzie to powinny coś dać, bo dla TVN turbo to nir taki wielki probloem żeby przywrócićprogram, który jużwcześniej emitowali.Poza tym oni nie mogą tak obojętnie traktowaćużytkowników tego forum.

 

Sorki za OT ale czy byłeś pod wpływem jakichś środków odurzających pisząc ten post? Jakoś nie mogę się rozczytać z tego co napisałeś bądź nabazgrałeś.

 

Telewizja zyje z reklam i sprzedarzy czasu antenowego. Niestety srodowisko zainteresowane tak specjalistycznymi programami jak wojsko i np samochody terenowe, nie jest az tak szerokie jak gromada bachorow oczekujacych na ich ulubione Pokemony lub Teletubisie. Pewnie jak sie odkuja finansowo lub komus cos sie "odwidzi", to znowu puszcza kilka odcinkow.

Ech... Smutne ale prawdziwe... To tak jak z puszczaniem "Kevin sam w domu" co roku...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyżbyśmy mieli na forum szpiega z TVN'u? ;-) Dziś na antenie TVN Turbo o godzinie 0900 miała miejsce premiera nowego programu o tematyce militarnej p.t. "Siła Ognia". Pierwszy odcinek był poświęcony uzbrojeniu i wyposażeniu U.S. Marines. Ogólnie fajny programik. Może nawet lepszy od "Małej Armii" ?

Link to post
Share on other sites

Sorki za OT ale czy byłeś pod wpływem jakichś środków odurzających pisząc ten post? Jakoś nie mogę się rozczytać z tego co napisałeś bądź nabazgrałeś.

 

No faktycznie, ciężko się z tego rozczytać. Klawiatura mi się psuła i spacja nie działała, ale już mam nową. :-F

 

PS Sorki za OT, jak coś to ten post do usunięcia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sumując to nie tylko mnie nie podobają się kiepskie programy na Turbo. Zamiast wydawać forsę na tego typu programy mogliby zrobić ponownie starą i DOBRĄ Małą Armię. Co do wątpliwości Foki to chodzi o to że już robili ten program i mają doświadczenie, już nie muszą nad tym pracować tylko po prostu zrobić kolejne odcinki.

Link to post
Share on other sites

"Tylko zrobienie" to są tygodnie pracy - zebranie pomysłów, wysłanie reporterów itd. A to kosztuje. A niema się co okłamywać ta tematyka cieszy się dużo niższym zainteresowaniem niż samochody.

Link to post
Share on other sites
Guest Axel

Faktycznie zamiast takiego (według mnie durnego i nikomu niepotrzebnego)programu jak "jazda z dodą" mogliby nakręcić nowe odcinki MAŁEJ ARMII albo ostatecznie kupić więcej odcinków tego amerykańskiego programu o wojsku.

Link to post
Share on other sites

Ale niestety narazie nie kupią/nie dokręcą niczego co by się airsoftowcom spodobało. Ludzie wolą pooglądać sobie jak Doda robi prawko.

A jeśli wszyscy cfaniacy myślą ze tak łatwo nakręcić jakikolwiek program to prosze bardzo. Niech się podejmą i zrobią na przyzwoitym pozomie. Bo jeśli wydaje się wam że wystarczy nagrać faceta gadajacego przez 2 minuty na ekranie w ciągu 3 minut rozmowy "na żywo" to baaaaardzo mocno się mylicie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie sądzę żeby ktoś tu uważał że łatwo jest zrobić program, przynajmniej nikt tak nie twierdzi. Ja i parę innych osób uważamy że zamiast robić nieciekawe programy mogą zrobić ciekawy.

Link to post
Share on other sites

Ale mają wyższą oglądalność. Ile razy można tłumaczyć, że nie jest ważne co jest ciekawe dla Ciebie, a to co dla większości odbiorców. Telewizja zarabia na reklamach, a przychód rośnie wraz ze wzrostem odbiorców.

Link to post
Share on other sites

Wszystkim "napalonym" na "robienie ciekawych programów zamiast nieciekawych" proponuje aby rozsiedli się w fotelu, postawili przed soa piwko/colę/wodę/mleko, do ręki wzieli opłowek/długopis/pióro/flamaster, do drugiej gazetę z programem TV polskich stacji na cały tydzień i zaznaczyli w tych powiedzmy 4-5 kanałach interesujące programy/filmy itp.

 

Następnie policzyli sobie wszystkie programy/filmy/itp, przyjęłi to za 100% i policzyli jaki procent z tych 100 stanowią zaznaczone wg nich ciekawe pozycje.

 

Ostatnia część zadania to zastanowienie się dla czego tak to wygląda, ilu ludzi ogląda TV w Polsce, i odpoiwedzenie sobie na pytanie dlaczego nie ma szans na programy "interesujące" nas.

 

Myślęże to rozjaśni pewne kwestie...

Link to post
Share on other sites

Ja nie mówię o programach które nie są interesujące dla mnie tylko dla 90% oglądaczy TVN Turbo, czy tak trudno to zrozumieć? Wymieniliśmy tego typu programy których ogólnie nikt nie lubi. W ewentualnym mailu do Turbo miała być zawarta kolejna prośba o zaprzestanie emitowania programów których większość wręcz nie cierpi i propozycja powrócenia do takiego który ludzie lubili, w naszym przypadku Mała Armia.

Link to post
Share on other sites

O czym właściwie jest ta dyskusja. Temat jest apelem o pisanie maili do TVN Turbo a nie dyskusją o nieciekawych programach. Sprawa jest prosta, niewątpliwie robią programy nieciekawe dla większości widzów i zamiast tego, mogą zrobić coś innego a my możemy się postarać, aby tym czymś była Mała Armia. Niewątpliwe jest też to, że wprowadzenie wcześniej emitowanego programu nie wymaga takiego angaży pracy jak wprowadzenie programu nowego. Jesteśmy opinią publiczną, na której to opiera się cała telewizja, możemy wyrażać swoje zdanie na temat ich pracy. Ludzie, którzy robią programy robią je dla nas i po to podają maile żeby usłyszeć naszą opinię.

 

Z chęcią podałbym ci takie wyniki ale takich nie publikują, jednak z badań wynika że oglądalność turbo spada, a jest to program przeznaczony dla mężczyzn.

 

i mnie to nie dziwi

Link to post
Share on other sites
Temat jest apelem o pisanie maili do TVN Turbo a nie dyskusją o nieciekawych programach
A ja Ci mówie bo to nie ma sensu, bo nawet jeśli maila napisze 500 czy 1000 osób będzie to nic nieznacząca ilośc. A stawiam na to, że napisze może 10-15.

 

Sprawa jest prosta, niewątpliwie robią programy nieciekawe dla większości widzów
Normalnie grochem w ścianę. Przecież pisałem - one są nieciekawe dla Ciebie, a nie dla większości. Większość je właśnie ogląda.

 

Niewątpliwe jest też to, że wprowadzenie wcześniej emitowanego programu nie wymaga takiego angaży pracy jak wprowadzenie programu nowego
A, czyli chcesz powtórzenia odcinków MA? To faktycznie jest mały koszt. Bo produkcja nowych odcinków nie ma znaczenia czy to nowy pomysł na program czy nie.

 

Jesteśmy opinią publiczną, na której to opiera się cała telewizja, możemy wyrażać swoje zdanie na temat ich pracy. Ludzie, którzy robią programy robią je dla nas i po to podają maile żeby usłyszeć naszą opinię.
Alez oczywiście tak! I dopoewiedz sobie - na ile znaczące jest zdanie kilkuprocentowej części opinii publicznej?

 

Akurat mam zawodowo do czynienia z czymś takim jak oglądalnośc, skuteczność i uwagi odbiorców... Zdziwiłbyś się jak to na prawdę wygląda.

 

Z chęcią podałbym ci takie wyniki ale takich nie publikują
Więc dlaczego rzucasz wyssanymi z palca danymi?

 

jednak z badań wynika że oglądalność turbo spada
Poproszę o wiarugodne źródło. Bo dane z TVN oraz z domów mediowych mówią coś przeciwnego.
Link to post
Share on other sites

Nie jest to wyssane z palca tylko tak wynika z moich obserwacji, dane znalazłem wpisując w google oglądalność tvn.

 

,,Niewątpliwe jest też to, że wprowadzenie wcześniej emitowanego programu nie wymaga takiego angaży pracy jak wprowadzenie programu nowego"

 

źle się wyraziłem, chodzi mi o nowe odcinki co nie zmienia faktu.

Link to post
Share on other sites
Nie jest to wyssane z palca tylko tak wynika z moich obserwacji
Aaaa obserwacji kolegów czy rodziny?

 

dane znalazłem wpisując w google oglądalność tvn
To chyba mamy inny internet.

 

ogladalnosc.jpg

Przyrost oglądalności TVN Turbo

 

ranking_kanalow_tematycznych.jpgOglądalność kanałów tematycznych

 

najlepiej_ogladane_programy.jpg

Oglądalność programów

 

Źródło - niezależne badania dla TVN Turbo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...