Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałem w M733 zarówno systemę jak i guardera. Guarder kręcił może nieco lepiej, ale nie była to duża różnica. Mogło jej nawet nie być i po prostu mi się wydawało. Mimo tego polecam systemę, ponieważ:

1. Guarder powodował u mnie częste podwójne strzały.

2. Systema jest wytrzymalsza. Na guardera przy demontarzu trzeba uważać. Jedną już potargałem.

 

Warto jeszcze zwrócić uwagę na jedną sprawę. Idzie zima i ponoć guardery lepiej sobie radzą z mrozami. Sam tego nie doświadczyłem, więc warto jeszcze dopytać, doczytać.

Link to post
Share on other sites

Ja zmienilem stockową gumkę na guardera wlasnie i jak powszechnie wiadomo, jest roznica, nawet znaczaca.

 

Tyle ze Guarder ma wieksza srednice niz lufa i troche sie trzeba napracowac zeby zalozyc ta gumke.

Wiek ktos moze jak sie montuje na cieplo?? Trzeba podgrzac lufe czy moze gumke, czy gumke, ktora jest juz na lufie??

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Ludzie, mam pytanko. Gdzie mogę znaleźć szyny ris na frontgripa ? Albo frontgripy z szynami ris ? Z góry dziękuje za te na gunfire i taiwangun.com za 140 zł :P

I jeszcze jedna sprawa jakby można było zmienić rączkę transportową na szynę ris ? Chodzi mi o wyeleminowanie jej gdyż szyna ris na rączko po 1 jest droga a po 2 dla kolimatora jes to za wysoka pozycja według mnie

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Ludzie, mam pytanko. Gdzie mogę znaleźć szyny ris na frontgripa ? Albo frontgripy z szynami ris ? Z góry dziękuje za te na gunfire i taiwangun.com za 140 zł :P

I jeszcze jedna sprawa jakby można było zmienić rączkę transportową na szynę ris ? Chodzi mi o wyeleminowanie jej gdyż szyna ris na rączko po 1 jest droga a po 2 dla kolimatora jes to za wysoka pozycja według mnie

Pozdrawiam :)

 

To jak dziękujesz za te z gunfire to podziękuj za wszystkie - takie są ceny a jak Cie nie stać to nie kupuj - proste.

Jak ty chcesz zmienić rączkę transportową na szynę RIS w M733?? Miałeś ten karabin w rękach w ogóle?

Widzę że ris na rączke też jest za droga. Zmartwię Cie - takie są ceny i jeżeli chcesz kupić risa po cenie metalu to się rozczarujesz.

Link to post
Share on other sites

Trigger czyli jedyne wyjście aby mieć rączke taktyczną albo cokolwiek nba frontgripie jest wywalenie 140 zł ? -_-

 

Tak, to jest na prawdę niska cena. Ew. szukaj używanych uszkodzonych replik z tych tanich z risami chociaż poniżej 100 też nie znajdziesz bo to drogie sprawy są.

Link to post
Share on other sites

Korzystając z tematu :

Jaka preclufa do M733 JG, czy to coś zmieni ? Ile w przybliżeniu poprawią się osiągi , i czy to coś da bez wymianu Hop hup'a ? Czy robiąc już jakiś tuning tego typu to przy okazji coś jeszcze wymienić ??

Ważbe :

Czy warto wymienić sprężyne na m160 systemy ?? Co to da?

Edited by RealBadAngel
Link to post
Share on other sites

Korzystając z tematu :

Jaka preclufa do M733 JG, czy to coś zmieni ? Ile w przybliżeniu poprawią się osiągi , i czy to coś da bez wymianu Hop hup'a ? Czy robiąc już jakiś tuning tego typu to przy okazji coś jeszcze wymienić ??

Ważbe :

Czy warto wymienić sprężyne na m160 systemy ?? Co to da?

 

Zacznę od końca. M160 da Ci tyle że rozpieprzy Ci gearbox JG. Jeżeli chcesz sprężyne M160 to musisz wymienić praktycznie wszystko, zaczynając o tłoka, cylindra, prowadnicy, zębatek, silnika, łożysk. To się po prostu nie opłaca bo wydasz na to z 1500 zł. Miałem kiedyś M733 JG i wymieniłem precke na Prometheusa 6,03 i sprężyne Prometheusa M120. Na chrono wyszło 400 FPS. Musisz wiedzieć że wzrost mocy nie jest bezkarne - większa moc a więc większe siły działające na części to skrócona żywotność szczególnie w tańszych replikach.

Nie wiem ile się bawisz w ASG ale widze że jesteś świeży więc dobrze radzę nabierz doświadczenia ze tym co masz bo to na prawdę jest mocna replika a z 500 FPS możesz narobić kłopotu sobie i innym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...