Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem o co Wam chodzi z tymi Commando i orzełkami. Ja mam jedno i drugie: (pomalowane na biało)

 

dsc00161dw9.jpg

 

No chyba że są orzełki, commando, commando z orzełkiem i goły plastik :poddanie:

 

PS. Też mam metal prowadnicę, szkoda że łożyska plasticzane, cóż nie można mieć wszystkiego :roll:

Chwyt jest mniejszy niż w pełnych Mkach- klasyczny atrybut M733.

Co do lufy lubią się luzować te śrubki imbusowe w nasadzie chamber blocka - ale wystarczy kosmetyczne dokręcenie od czasu do czasu i nic nie chwieje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Ktoś ma doświadczenia z baterią 9,6V? Brayli z tego co widzę pisał coś o niej. Czy nie jest za mocna? Czy po większym czasie nie "dojedzie" repliki?

 

Zdecydowanie nie jest za mocna :) Gdyby się dało to wsadziłbym nawet 10,8 :uśmiech:

ROF jest wystarczający żeby obsiać podejrzane krzaki i mieć jeszcze coś w hi-capie. A i tak jest dużo niższy niż CA 9.6 i stock.

 

8.4 na mój gust jest za słaba. Na Auto ROF był prawie jak szybkie semi - a przecie M733 ma większa szybkostrzelność od M4/16. Teraz w zimie nie wyobrażam sobie biegać z 8.4, jak przymroziło 9.6 to jest na -dobry.

 

Technicznie nie zauważyłem żadnych problemów. Łożyska jak do tej pory ok, na zębatki nie patrzyłem, ale strzela bez żadnych zacięć, pisków, rzężeń :) Wystrzelone jak narazie ok. 2200 BB.

 

WAŻNE! - bateria mini 9.6 nie mieści się w gripie!! Ja mam V-shape Sanyo Ni-Cd 1100m, siedzi pewnie, nawet 3ci pakiet by się zmieścił (delta shape :-P ). Pozostaje polecić.

Link to post
Share on other sites
WAŻNE! - bateria mini 9.6 nie mieści się w gripie!! Ja mam V-shape Sanyo Ni-Cd 1100m, siedzi pewnie, nawet 3ci pakiet by się zmieścił (delta shape icon_razz3.gif ). Pozostaje polecić.

 

Jeszcze Intellect dwumodułowy wejdzie, ale po spiłowaniu cypelków, które trzymają w miejscu stockową batke ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Gwarancję bezawaryjnej pracy dała by mi tylko wymiana reszty części - zgoda, ale ja tego nie oczekuję. Poza tym często słyszy się "chińskie repliki to loteria" może więc część elementów być wystarczająco mocna, a po co wymieniać na zapas... przecież to kosztuje. Zepsuje się się to się wymieni, zwłaszcza, że sprzedaż stockowych części z chinoli to raczej średni biznes...

 

Mam do Was pytanie: Czy komuś może udało się wsadzić do środka baterię, która spełniała by moje wymagania: pojemność min 2000 mAh, 9,6V NiCd Sanyo lub 8,4V Sanyo RC? Może w ogóle nie ma takiej baterii...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Może to odosobniony przypadek ale ni z tego ni z owego przerwał mi się kabel (czerwony) od silniczka. Myślę, że było to spowodowane zbytnim jego naprężeniem (po wyjściu ze sztywnej izolacji od styka mocno był zawiniety).

 

 

mam pytanie

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=386

czy to III generacja czy II ???

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...