Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawe czemu Ci z takimi bolcami dali sciana.gif może im sie pomyliło i zamiast do ameryki to do polski wysłali xD

 

To niestety jest normalne u chinoli. Też zmuszony jestem handlować chińszczyzną i wiem że jak zabraknie im części od jednego podwykonawcy to biorą gdzie indziej, choć jak. To samo widać m.in w RK01 AKSU74 od Boyi - w jednych plasticzane łożyska, inne metal; gołe & czernione gearboxy itp.

 

U mnie ładowarka ma trochę za krótkie bolce, ale jeszcze prąd łapie... Taka partia.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze zauważyłem, że ten magazynek też jakiś trochę shitowy :/

Strzelę powiedzmy 10 razy na semi i potem poczekam pare sekund to już nie moge strzelać dalej bez pokręcenia tą hmm.. "zębatką?" na spodzie magazynka (poza tym nie dzieje sie to tylko w tej sytuacji: czasem jak jest na full zaladowany to nie pobierze kulki).

 

Jakaś porada?

Link to post
Share on other sites
Jeszcze zauważyłem, że ten magazynek też jakiś trochę shitowy :/.

 

Trafił Ci się lewy hi-cap. Na moim jak dziewczyna nakręciła (do pstryknięcia zębatki) wystrzelaliśmy cały mag - 300 kulek 8)

 

jakie kulki polecacie to tej repliki: 0,23 czy 0,25?

 

Kulek używałem 0.28 guardera - zaskakująco dobry zasięg ~43m i jaka moc (czytaj: dużo "ała" :-F ). Teraz wale 0.25 PJ, niewiele lepiej, większy rozrzut i jakieś +5 m zasięgu. Nie polecam lżejszych, zwłaszcza na zimę, jak wiucha. W nic nie trafisz

Link to post
Share on other sites

witam

ja mam m4a1 z JG ale to to samo prawie:)

i terz mam taki problem z magiem ze nakrecam go i nie ma pstyrkniecia, poc zym nie chce mi sie krecic juuz i strzelam wystrzele wszystko a patrze w maga a tam widze na dole kulki ale jakby ich sprezyna nie chce wypchnac jak nakrece dalej to normalnie jest nie wiem cemu tak

mag normalnie podaje tylko jakby blokuja sie kulki

pozdro

Link to post
Share on other sites

Trzeba mieć w tej komorze "rezerwowej" kilkadziesiąt (albo nawet kilkaset) kulek więcej i w takim wypadku pokręcić zębatką. Zauważyłeś, że jak się powoli kręci nią i jest ta sytuacja to po kilku kliknięciach kulki są niby "normalnie" a po następnym kliknięciu znowu spadają na odległość 3-4 kulek? Co ciekawe jak już są "na wierzchu" i się włoży magazynek to i tak nie pobiera kulek :/

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisałem wcześniej zestawy składają różnie. Różne ładowarki, różne baterie...

Mki z JG są w 2óch opcjach: bez logo oraz wersja dla USA brandowana jako Echo1 z herbem i orzełkiem po lewej. Ta wersja trafia też do PL jako zwykłe JG.

 

W moim przypadku wiedziałem że są 2 opcje, polowałem specjalnie na wersję z orłem. Batkę dostałem 1100 firmy Shungbao (wtf?), ale nic dziwnego że dali 1300. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dobra, przyszła. Jak to na chińczyka przystało były pewne problemy. Głównie z pierścieniem trzymającym lufę. Nie chciał się dobrze odciągać do tyłu, ale po lekkim spiłowaniu sprężyny jakoś daje rade ;)

 

Kilka rzeczy, które zauważyłem:

- chwyt przedni jest jakby troszke chudszy niż np. w eMce SRC (chociaż to może przyzwyczajenie z CASV'a, ale nie sądzę)

- piny... hmmm... jak dla mnie lepsze byłyby na śruby. Te się strasznie cięzko wyciąga (szczególnie przedni), już nie mówiąc o wkładaniu. Chociaż

dla kogoś kto praktycznie tej repliki nie będzie otwierał oblecą. Jednak jeśli ktoś planuje częste otwieranie (tuning, czyszczenie, itp.) radziłbym wymianę.

- w moim egzemplarzu NIE MA ŻADNYCH oznaczeń, ani napisu "commando", ani orzełka, po prostu nic. Zauważyłem jedynie napis MADE IN CHINA na pokrywie silnika, ale nic więcej. Może jakaś nowa, trzecia seria... :)

- rączka przeładowania lekko się rusza, aczkolwiek nie przeszkadza to jakoś bardzo

- standardowe body SRC pasuje jak ulał (jakby komuś się zachciało M933)

- przedni pierścień trzymający chwyt jest z plastiku i wygląda jakby miał się zaraz połamać

- dolna część komory hop-up też jest z plastiku przez co przy jej dokręcaniu można przesadzić i wtedy pęknie. Przyda się wymiana na metal

- lufa trzyma się jak na razie bardzo fajnie, nie ma efektu chwiania się. Ciekawe tylko jak długo...

- ja również dostałem batke 1300

- po jednym nakręceniu hi-cap'a (do momentu aż zacznie przeskakiwać sprężyna) można go wywalić całego

 

No, to na razie chyba tyle. Aha! Mam jedno pytanie: czy w waszych egzemplarzach prowadnica sprężyny jest metalowa?

Edited by ATISHOO
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...