Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

420zł za samego Ciras'a bez ładownic to trochę dużo, zwłaszcza, że zestaw ładownic do niego kosztuje 600zł....

Jeśli kupujesz kopię CIRAS'a za 420zł i do niego ładownice za

600 zł to chyba masz jakiś problem :wink: Można zawsze obwiesić

ją choćby ładownicami Miwo, nie trzeba wydawać więcej niż na samą

kamizelkę.

 

Ja bym poczekał na replikę Guardera, będzie na pewno lepiej wykonana i pewnie tańsza.

Pewnie będzie lepsza, ale czy tańsza? Wątpię...

Spójrz na cenę chociażby RAV'a.

Chyba że liczysz 420+600 jako cenę tego z G&P.

Link to post
Share on other sites
Raczej nikomu nie leży
O kurde, dzięki, że mi powiedziałeś... Tyle czasu żyłem w błędzie... Już szybko sprzedaję to głupie i niewygodne oporządzenie. FUJ!

 

moim zdaniem to totalna porażka
I przy tym pozostańmy.
Link to post
Share on other sites

Foka nie zrozumieliśmy się, chodziło mi o Ciras'a produkcji G&P (zresztą jaki jest temat ?). Nie twierdze, że to jest głupie, niewygodne, fuj oporządzenie, raczej miałem na myśli ogólny wygląd (kolor itp), tego Ciras'a G&P.

Edited by piotrekSGUS
Link to post
Share on other sites

U Capriego jeden wisi, więc zdążyłem już go elegaznko wymacać ;)

Wrażenia: Całkiem solidnie uszyty. Nie sprawia wrażenia jak by miał się zaraz rozlecieć. W porównaniu z kamizelkami guardera, palsy nie maja jakiś dziwnych kolorów (fiolet, róż...). Material jest jasno oliwkowy. Nie przypomina ranger green w żadnym wypadku... Od miwowskiego też bedzie troche odstawała.

Link to post
Share on other sites

Nie mam orginału, więc nie mam z czym porównywać :) Krój wyglada tak samo jak orginaly na zdjęciach i kopie innych firm, znajomych.

W komplecie brak jest płyt (nikt ich nie daje...). Nie wiem jak jest z imitacją wkładów miekich- nie zagladałem do środka, ale zdaje się, że ich także nie dołanczają. Mimo to, kamizelka uklada się dobrze i jest szywna.

Link to post
Share on other sites

To nie jest zielony tylko OD (oliwka), a z tego co sie orientuje i rozrozniam kolory to oliwkowy od zielonego sie rozni :wink:

 

 

WOW! Mamy jednego, który rozróżnia więcej kolorów niż przeciętny facet ;)

 

Ja mam pytanko - na stronie sklepu firearms jest produkt o nazwie - Płyty do kamizelki za 149 zł. Czy to są repliki SAPI, które pasowałyby do tego CIRAS'a?

Link to post
Share on other sites

Jest jeden rodzaj replik tych płyt. Mam je i pasują do tego typu kamizelek. Można je nabyć w bodajże trzech rozmiarach. Po zakupie trzeba je czymś wypełnić (najlepiej panka do osadzania okien), bo mają tendencje do pękania. Lepiej napisz do Capriego- ostatnio miał je pare zł taniej.

Link to post
Share on other sites

Nabylem CIRAS'a G&P.

Wrazenia:

- doskonale wykonanie - materialy, jakosc wykonczen - moze konkurowac z EAGLE'm

(lepsza niz faworyzowana przez niektorych kopia "Phantom")

- kolor to bardziej "ranger green" niz "olive drab" i tu moge sie czepiac...

- system wypinania jak w oryginale z ta roznica ze "petelka" laczaca calosc jest z kiepskiej jakosci linki (jak sznurowadlo) a powinna byc z plastikowej tasmy (sie wymieni :])

- doskonalej jakosci ladownice w zestawie w torbie, swietne wykonczenie na zewnatrz i wewnatrz (!)

Przy tym ze jestem wybredny i znam jakosc oryginalow to nie mam sie do czego przyczepic.

Wlasnie leca do mnie repliki plyt SAPI i miekkich wkladow balistycznych do kompletu :)

 

Polecam ww sprzet!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...