Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja widziałem, i miałem na sobie w czwartek w capri. Spodziewałem się czegoś innego. Kamizelka jest w miarę sztywna, ale to jeszcze nie to. Będzie trzeba jeszcze jakieś wkłady dokoptować. CIRAS olive drab bardzo mi się podoba, w kojocie widziałem tylko ten mały plecak z camelem do niego - w porównaniu z bluzą mccuu jest troszkę jaśniejszy, ale może tylko mi się tak wydawało.

 

Widziałem również ciekawy dump od cirasa i trochę ładownic - ogólnie wyglądają na bardzo funkcjonalne. Zakupiłem nawet jedną szybką od pistoletu, coby do pasa ją przytroczyć i trzymać komórkę. Jest jeszcze pistoletowa ładownica ze sztywnymi wkładami, w której może się zmieścić nieduży odtwarzacz mp3 :P

 

Szczerze powiedziawszy, to był mój pierwszy kontakt z czymś więcej niż sprężynowe repliki, no i cóż... wpadłem chyba na dłużej w to zajęcie ;)

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jutro jadę po kamizele, postaram się również zrobić zdjęcia.

 

BTW - czy te linki do szybkiego uwalniania się z kamizelki mogą posłużyć do pozbawienia sprzętu noszącego ją? Np. w walce wręcz - przeciwnik może pociągnąć za uchwyt i dobre parę minut z głowy w składaniu kamizelki.

 

 

 

Może nie było tego zdjęcia.

Nie wiem czy to olive, czy CB ale wygląda podobnie do egzemplarza, który widziałem w Capri ASG.

http://ehobbyasia.sev72.001at.com/ebayphot...563c_3_mark.jpg

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites

guarder jeżeli zrobi kopię cirasa to napewno nie będzie tańszy,poza tym jest kilka wersji cirasa i nie każda może podchodzić określonej osobie,co do koloru to zdecydowanie nie jest oliv-zielona cordura ale nie żaden oliv,zresztą w olivce jest chyba tylko fsbeII.mnie się osobiście podoba,jako że nie ma innych kopii cirasa w polsce-póki co,cena nie jest aż taka wysoka-odsyłam do cen phantoma

Link to post
Share on other sites

Udało mi się złożyć kamizelkę i wyregulować ją. Po pierwszym kontakcie myślałem że to będzie trudne, ale nie taki diabeł straszny... przy ciągnięciu za linkę do szybkiego wyzwolenia, zerwałem z niej plastikową osłonę odsłaniając metalowe wnętrze.

 

Ale już na przykład pouche mi się bardzo podobały. Może ładownica na skrzynkę do SAW'a, którą można zamienić na ładownicę na magi do M14 (przegroda przyczepiana na rzep) albo na dumpa (na napy przyczepia się otwór wrzutowy na puste magi). A może nie ma się czym podniecać? W końcu to mój pierwszy kontakt z molle :P

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy przedni panel miękki BALCS jest takiego samego kształtu i wymiarów jak prawy? Na zdjęciach wyglądają podobnie :)

 

No i z czego takie panele najlepiej wyciąć? Myślę nad cienką gąbką, bo jest tania i ma dobrą dostępność w miejscu, gdzie mieszkam.

Link to post
Share on other sites

Ja myslalem nad wycinaniem plyt kewlarowych ze styropianu, zeby zachowac realizm - styropian pierwsza kulke zatrzyma ale juz seria go slicznie pokruszy... Na razie czekam na dostawe u Carpiego - CIRAS zamowiony razem z Camelbackiem. Widze ze nikt sie nie kwapi do zdjec, wiec jak tylko go dostane to obfotografuje przy roznym swietle razem z MARPATEM.

Link to post
Share on other sites

Ja myslalem nad wycinaniem plyt kewlarowych ze styropianu, zeby zachowac realizm - styropian pierwsza kulke zatrzyma ale juz seria go slicznie pokruszy... Na razie czekam na dostawe u Carpiego - CIRAS zamowiony razem z Camelbackiem. Widze ze nikt sie nie kwapi do zdjec, wiec jak tylko go dostane to obfotografuje przy roznym swietle razem z MARPATEM.

 

Ale mi chodzi o wkłady miękkie. Twarde to można sobie u Capriego zamówić, czy nawet u Gunsmoke'a.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...