Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

 

[Myśl gdzie piszesz, następnym razem będę kasował.]

 

 

Sorry, miałem dwa tematy otwarte w dwóch zakładkach i wpisałem się nie do tego. Miało iść do tematu o Cirasie Pantaca. Zaraz się tam "przeniosę"

Za dużo chciałem się na raz dowiedzieć :-)

 

 

Mimo wszystko dzięki Voltowi. Coś już mi podpowiedział.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zakładając że chce kupić Cirasa do munduru flecktarn a na wiosnę chcę się przerzucić na Marpat. To który kolor wybrać? OD czy khaki? Nie zamierzam robić wiernej rekonstrukcji USMC więc raczej nie zdecyduję się na CB.

Będzie używany głównie w lesie i na podejściach z lasu do budynku.

Mam 170 cm wzrostu, 96 w klatce. S-ka?

 

Z ciekawości - która z obecnie istniejących formacji używa cirasów w OD albo khaki?

 

Dla scisłości - piszecie w tym temacie o tym produkcie?

 

Bo jak wszedłem na stronę sklepu to się pogubiłem od mnogości typów.

-----------------

Kolejny edit - który dokładnie produkt jest na tym zdjęciu (poproszę link)? Wiem że są podoczepiane nowe ochraniacze ale co jest bazą?

 

To są kolory CB i OD?

[Myśl gdzie piszesz, następnym razem będę kasował.]

 

Zachowałem się jak gamoń i dałem to nie w tym temacie. Na część pytań już dostałem odpowiedź ale naprawdę mam problem z połączeniem modelu który jest na podanym przeze mnie zdjęciu z konkretną pozycją w ofercie Red Woolfa. Może mi ktoś podpowiedzieć?

Link to post
Share on other sites

No to się zupełnie nie zrozumieliśmy, związek miał taki że produkty które linkowałem to były właśnie produkty Pantaca i upewniałem się czy aby na pewno ta kamizelka do której dałem linka jest tą o której pisali inni. W zasadzie pisałem posta tylko dla upewnienia się a dopiero potem rozbudowałem go do o dodatkowe pytania. Masz rację w takiej formie rzeczywiście lepiej żeby to tu wylądowało. Postaram się następnym razem być dokładniejszy.

 

No ale teraz się już nie dowiem która to kamizelka bo mi skasowałeś posta w temacie o Pantacu :-)

Edited by Piotru26
Link to post
Share on other sites

Czy jest różnica pomiędzy kolorystyczna między cirasem krakmanów land a martime? Na zdjęciu land wydaje się jaśniejszy, ale jak jest naprawdę?

 

myślę, że nawej jeśli jest faktycznie róznica,

to w żaden sposób nie uda Ci się jej wyegzekwować.

Odcienie kolorów są różne nawet w obrębie zakupu tego samego towaru w ilości > 1.

Mimo, że to "wielkoseryjna produkcja" :) chińczykowi trudno utrzymać reżimy produkcyjne.

Reasumując,

weź cokolwiek, do ludzkiej postaci doprowadzisz używając farby w spray'u w kolorze khaki (pozbędziesz się świecenia i złamiesz jasne kolory)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. Standardowo przeglądałem forum wbijając w wyszukiwanie różne frazy i nic.. Odpuściłem poprzedni pomysł bo nigdzie nie mogę go zrealizować i stwierdziłem, że jednak będzie trzeba się zadowolić olivką. Moje pytanie dotyczy następującej sprawy: http://www.wmasg.pl/aktualnosci/panele_och...ntac_ciras/980/ - ciekawi mnie czy ktoś posiada bądź był w posiadaniu takowej kamizelki ( łącznie z ochraniaczami ) ? Zastanawia mnie jak spisuje się to wszystko w praktyce: czy jest to wygodne, czy ogranicza ruchy ? Jak wygląda aspekt "termiczny" ? Pytanie nie koniecznie dotyczy "załadowanego" egzemplarza, może być kamizelka + ochraniacze. Czy poza ewentualnymi aukcjami internetowymi można coś takiego nabyć w Polsce czy tylko za granicą ?

 

[A nowy temat zakładałeś bo?]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Ciekawostka - do CIRASA od G&P da się bez większych trudności wsadzić oryginalne, kontraktowe wkłady kevlarowe od IBA - zapewne wymaga to poszerzenia regulacji wszystkich paskow i commerbounda o 1 oczko, ale działa.

 

Druga ciekawa rzecz - płyty SAPi leża w CIRASIE nawet stabilniej i wygodniej niż w IBA.

 

Zarówno CIRAS, jak i SAPI jak i kevlar to rozmiar Large.

Link to post
Share on other sites

No dobra, może jestem kompletnym debilem, ale patrzę się na tego cirasa od dobrych kilku godzin, i nie łapię jak mam go wyregulować. ;-) Tzn, rozumiem, że robi się to odczepiając tę klapkę na plecach, i tam są w tych pasach dziurki. i regulujemy przewlekając sznurek przez dziurki? tylko musimy go rozwiązać tam od wewnątrz jakby prawda, odczepiając rzep w środku części "naplecnej tak?

 

sorry, za takie głupie pytanie, ale wolę się upewnić, niż potem się męczyć :-P

Link to post
Share on other sites

Nie rozwiązuj sznurka, pod rzepem. Masz jeden zrobiony w taki "języczek" i on jest przełożony przez te dziurki, a w sznurek jest wsadzona linka, którą można wyjąć, wtedy ten sznurek przejdzie przez dziurki ;) Jak kupiłeś nową kamizelkę to masz jeden sznurek, który blokuje wszystko należy go odwiązać i zapomnieć o nim. Wtedy możesz regulować wszystko do woli ;)

Link to post
Share on other sites

Ja zakupiłem CIRASa Multicam w zbrojowni i kolory są takie jak na ich fotkach, czyli w porządku. Na taiwanie na fotkach kolory sa bardzo ciemne więc zakupiłem dla testu, worek na odzysk w MC i dziś doszło. Niestety dupa bo kolory tego wora są takie jak na fotkach na taiwanie, czyli ciemne i tragiczne ...

Ciekawe jak jest z resztą ich szpeju w MC

Link to post
Share on other sites

Kolega kupił CIRASa w MC od Krakmana i porównywając z tą torbą(w MC) na odzysk. Wniosek jest taki, że kamizelka jest jaśniejsza niż ta torba.

 

Tak więc doszedł do mnie nowy od KRAKMANA, CIRAS MARITIME w kolorze Coyot Brown.

Nie świeci się, kolor jest przyzwoity już bardziej przypomina Coyot Brown, niż Khaki jak w poprzednich egzemplarzach(z wiadomości użytkowników wynikało).

A.d. ładownic to dostałem jedną podwójną i trzy osobne na dwa magi .

Admin Panel jakiś duży jest. Moim zdaniem za duży. Ładownice na magazynki do pistoletu są połączone w jedność, że tak to ujmę(jedna ładownica na 2 magi)To tyle uwag.

Materiał, z którego jest wykonana ta kamizelka nie świeci się jak cerata/psu oczy :]. Jak za tą cenę naprawdę kamizelka godna polecanie. Takie jest moje zdanie. To by było na tyle.

 

 

Pozdrawiam,

Hubius

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...