Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Aaa znaczy się comfortpady/poduszki? Bo jak na st3 spytałeś to myślałem, że chodzi Ci o naramienniki na wkłady miękkie :icon_razz2: Spytaj Kthulhu czy Ci nie uszyje :wink:

Tak właśnie o nie, może nieprecyzyjnie się wyraziłem, szukam pierw po sklepach, ale jak nie będzie nigdzie, to zwrócę się do niego, może wywalcze też ładownice, którą mi szyje od kilku miechów :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

A ja mam troszkę głupie pytanie, powiedzcie proszę ile waży ,,czysta'' tzn. bez żadnych ładownic CIRAS od G&P ? Dokładnie ten: http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=643

 

I jeśli kupować ładownice, admin punch etc. to najlepiej od G&P ? Po prostu chodzi mi o to, żeby bardzo nie odznaczały się ładownice od samej kamizelki :P

 

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi :P

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam! ;)

 

Przegrzebałem każdy temat pod frazą "CIRAS", "G&P", "CIRAS G&P" jaki był w tym dziale, przeszukałem internet w poszukiwaniu recenzji i niestety nie znalazłem żadnych interesujących mnie wiadomości o kamizelce. Chciałbym przede wszystkim wiedzieć, czy ten CIRAS:

 

1. Nie ciąży (na przód to jeszcze pół biedy);

2. Nie świeci się;

3. Dorównuje jakością wykonania swoim replikom;

4. Kolor to rzeczywiście Coyote Brown;

 

Chcę zamienić wkrótce CIRAS'a na jakiegoś bardziej zbliżonego do oryginału (chyba, że w między czasie pojawią się okazje z FLYYE).

 

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Jak można pytać, czy kamizelka zintegrowana nie ciąży? Prawidłowo CIRASA nosimy z kevlarem i 4 płytami. To zawsze będzie ciążyć. Jak nie chcesz nosić balistyki, to kup sobie chest riga.

 

Pomyśl również nad dozbieraniem do Flyye, tutaj przyda się oryginalna Cordura, bo CIRAS będzie pewnie mocno obciążany.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...