Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jestem bardzo ciekaw jakby to wyglądało...

Dostałes z 40m z 650 fps? Jesli nie to dostan ..bedziesz wiedzaił jak to boli.

Ile ma wiatrówka FPS? Jakies 1300 ( zakłądają ze ma 14 J)...dostań ze z niej niz 50 m...pozdro dla ciebie.

 

PO drugie..musiałbys uzywac metalizowanych kulek..które są raczej zabronione w srodowisku AS.

 

:wink: :wink: :wink:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Soxol jak przerobisz wiatrówke na 6mm albo 8mm kulki i będziesz z niej strzelał tylko kulkami do replik ersoftowych to można by spróbować. Ale tu trzeba by było myśleć 10x częsciej i więcej niż ze zwykłymi replikami. Prawdopodobieństwo zrobienia komuś krzywdy rośnie znacznie.

 

Generalnie zostawmy wiatrówki do tego do czego zostały stworzone. Chcesz mocy? Kup odpowiednio silną replikę ASG.

Link to post
Share on other sites

dzisiaj sprawdziłem moja wiatrówkę i kulki 0.2g (plastik) i chyba cześć powietrza wylatuje obok kulki bo jak strzeliłem w butelkę po CC 2l z 30m to jej nie przebiło z 14m przestrzeliłem wyżej wymienioną butelkę.

coś mi się wydaje ze z tych niby 17J to jak się zastosuje plastikowa kulkę to zostaje z max 5J albo i mniej.

 

Kiedyś czytałem ze mój model wiatrówki wystrzeliwuje śrut BB z prędkością 680fps

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mając broń o skutecznym zasięgu 65m hmm

Napewno nie będziesz Snajperem tylko dlatego bo twój karabin daleko strzela.

Odpowiem iż nie , nie będziesz Snajperem z Karabinem nawet o zasięgu skutecznym 100m . Snajperem będziesz dopiero wtedy kiedy się wykażesz odpowiednimi umiejętnościami . Snajperem i to bdb , skutecznym możesz być nawet z repliką o zasięgu 30m-40m. Karabin nie da Ci miana Snajpera , to miano dadzą Ci twoje predyspozycje i umiejętności.

Edited by KANE
Link to post
Share on other sites

Ghillie , i pozwolić podjśc na te 30-40 m :) |

Sam strzelam z takich odległości ale to z powodu iż trzeba dać odczuć strzał bo się nie przyznają :D jeśli chodzi o bycie Snajperem w ASG to jeśli masz chęci i replike o skutecznym zasięgu 65m + ghilli i troche pojęcia na ten temat i pare strzelanek z dobrym skutkiem twego działania to myśle że nazwa Snajper będzie dobra :D

Link to post
Share on other sites

To co mówisz to raczej sie nazywa kamikadze a nie sniper.

Przez słowo sniper rozumie sie kogoś kto dysponuje bronią znaczeni przeważająca zasięgiem i celnością innych.a nie to jak blisko podejdzie..to jest Hitman 47 ale nie sniper.

Sniper nie ważne ilu zabije..tylko kogo. A o kamuflaż rozchodzi sie o to..ze potrafi z dalekiej odległości zdjąć kogoś..a potem wycofać sie z pozycji strzeleckiej i uciec niezauważony przez przeciwnika.

Podejdź na 30m proszę bardzo..ale jednym strzałem i zabijając tylko jedną osobę ( spring) lub 3 ( aeg) nie przeżyjesz tego starcia.

Niewidem co za dzieci musiałby by byc w twoim celowniku zebyś uszedł z takiej akcji cało.

Link to post
Share on other sites

Akcje jakie odbywają się w ASG rozgrywają się na 50m-100m. Nie mówię żeby rzucać się na Bóg wie jakie bydło , ale mówie o polowaniu na pojedyńcze osobniki , albo przy dobrym warunkach nawet spokojnie

rozbić jakąś małą grupke ludzi . Nie ma żadnego błysku ani płomienia zdradzającego Snajpera więc o ile jest się dobrze zamaskowanym i ma się dobre stanowisko ogniowe nawet Springiem jesteś w stanie rozbić grupke 4 osobową wystarczą pewne strzały i jest to wykonalne na 60m jak i na 30m. To jest Airsoft i nie ma tyle czasu żeby bawić się w prawdziwego Snajpera nie masz 30min żeby zmienić stanowisko tudzież się oddalic niestety ale skryte czołganie tyle zajmuje o ile wróg się rozgląda. ASG to nie prawdziwa wojna tylko rekonstrucja tak jak i broń to jest replika. Jeśli nie znasz ludzi z przeciwnej dróżyny to wątpie że rozpoznasz kto jest dowódca itp , a co do broni to każdy dobry elektryk jest w stanie odległościowo znieść Snajpera dlatego bardziej liczy się zamaskowane stanowisko . Mam spore pojęcie o prawdziwych Snajperach moje hobby i zainteresowanie od dawna .

W ASG można bawić sie w Snajpera ale ni jak się to ma do real. Możesz poćwiczyc maskowanie i skryte poruszanie się . Strzelani jest fatalne kawałek trawy potrafi zmienić tor lotu kuli a co dopiero z przeciwnikiem za małymi krzakami ehh możesz sie tylko cieszyć że ty go widzisz a on Ciebie nie i czekać aż za nich wyjdzie .

Sorki ale dla mnie to jest temat WODA :D jak ktoś chce pogadac to zapraszam na gg 5526089 , czuje coś że zaś Forum zaśmiecam :P

 

Żeby nieodchodzić od tematu Karabin to nie wszystko :) aczkolwiek podstawa :D

Edited by KANE
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...